Про Лига - Белгия
събота, 01.10.2022
15:00
15:00

ОХ Льовен

Роял Юнион СЖ
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Льовен |
| Гост: | Синт Гилис |
| Разстояние: | 25.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадуим Ден Дрееф |
| Капацитет: | 9 493 (4 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.75 | 1.72 | 1 | 2.00 | 1.18 | |||
| 48% | 13% | 39% | 4.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 85% | 15% | 68% | 32% | 33% | 67% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-11 | ОХ Льовен | 1 - 4 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-11-26 | Роял Юнион СЖ | 1 - 3 | ОХ Льовен |
| 2020-02-21 | ОХ Льовен | 3 - 5 | Роял Юнион СЖ |
| 2020-02-11 | ОХ Льовен | 0 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2020-01-11 | Роял Юнион СЖ | 2 - 3 | ОХ Льовен |
| 2019-11-01 | ОХ Льовен | 0 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2019-09-14 | Роял Юнион СЖ | 1 - 1 | ОХ Льовен |
| 2019-01-20 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | ОХ Льовен |
| 2018-11-16 | ОХ Льовен | 1 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2018-09-30 | ОХ Льовен | 1 - 3 | Роял Юнион СЖ |
| 2018-08-12 | Роял Юнион СЖ | 1 - 2 | ОХ Льовен |
| 2018-01-14 | ОХ Льовен | 3 - 1 | Роял Юнион СЖ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 75% | 50% |
ОХ Льовен последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Мехелен | 0 - 0 | ОХ Льовен |
| 2022-09-10 | ОХ Льовен | 3 - 2 | Шарлероа |
| 2022-09-04 | Андерлехт | 2 - 2 | ОХ Льовен |
| 2022-08-27 | ОХ Льовен | 2 - 1 | Остенде |
| 2022-08-21 | Стандарт Лиеж | 1 - 3 | ОХ Льовен |
| 2022-08-14 | ОХ Льовен | 0 - 3 | Клуб Брюж |
| 2022-08-07 | Роял Антверп | 4 - 2 | ОХ Льовен |
| 2022-07-30 | ОХ Льовен | 2 - 0 | Вестерло |
| 2022-07-23 | Кортрийк | 0 - 2 | ОХ Льовен |
| 2022-07-16 | ОХ Льовен | 3 - 3 | Лестър |
| 2022-04-10 | КАА Гент | 5 - 0 | ОХ Льовен |
| 2022-04-02 | ОХ Льовен | 0 - 1 | Роял Антверп |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Роял Юнион СЖ последни 12 срещи
| 2022-09-18 | Ойпен | 1 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-09-15 | Роял Юнион СЖ | 3 - 2 | Малмьо |
| 2022-09-11 | Роял Юнион СЖ | 1 - 2 | Генк |
| 2022-09-08 | Унион Берлин | 0 - 1 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-09-04 | Зулте Варегем | 1 - 3 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-08-31 | Роял Антверп | 4 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-08-28 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-08-13 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Кортрийк |
| 2022-08-09 | Рейнджърс | 3 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-08-06 | Мехелен | 3 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-08-02 | Роял Юнион СЖ | 2 - 0 | Рейнджърс |
| 2022-07-29 | Роял Юнион СЖ | 1 - 0 | Шарлероа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 10 | 9 | 3 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 75% | 25% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роял Антверп | 9 | +15 | 27 |
| 2 | Генк | 9 | +13 | 22 |
| 3 | Клуб Брюж | 9 | +9 | 19 |
| 4 | ОХ Льовен | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Стандарт Лиеж | 10 | 0 | 16 |
| 6 | Роял Юнион СЖ | 9 | 0 | 16 |
| 7 | КАА Гент | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Андерлехт | 9 | +6 | 13 |
| 9 | Сент Трюиден | 9 | +2 | 13 |
| 10 | Шарлероа | 9 | -1 | 12 |
| 11 | Вестерло | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Мехелен | 9 | +1 | 11 |
| 13 | Остенде | 9 | -3 | 10 |
| 14 | Серен | 10 | -8 | 9 |
| 15 | Кортрийк | 9 | -9 | 7 |
| 16 | Ойпен | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Серкъл Брюж | 9 | -10 | 6 |
| 18 | Зулте Варегем | 9 | -11 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| ОХ Льовен | |
| Роял Юнион СЖ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ОХ Льовен | Роял Юнион СЖ |
|---|---|---|---|
| 1 | Роял Антверп | 4 - 2 | |
| 2 | Генк | ||
| 3 | Клуб Брюж | 0 - 3 | |
| 4 | ОХ Льовен | - | |
| 5 | Стандарт Лиеж | ||
| 6 | Роял Юнион СЖ | - | |
| 7 | КАА Гент | ||
| 8 | Андерлехт | ||
| 9 | Сент Трюиден | 1 - 1 | |
| 10 | Шарлероа | 3 - 2 | |
| 11 | Вестерло | 2 - 0 | |
| 12 | Мехелен | 3 - 0 | |
| 13 | Остенде | 2 - 1 | |
| 14 | Серен | ||
| 15 | Кортрийк | ||
| 16 | Ойпен | 1 - 2 | |
| 17 | Серкъл Брюж | ||
| 18 | Зулте Варегем | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| ОХ Льовен | Роял Юнион СЖ | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 17 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| ОХ Льовен | Роял Юнион СЖ | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 2 |
5
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 1 |
2
1 2 |
Голове в шампионата
| ОХ Льовен | Роял Юнион СЖ | |
|
Вкарани Получени |
16
13 |
14
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
6 |
8
10 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (82) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 13% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (239) | |
| Средно голове на мач | 2.91 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 34% |
ОХ Льовен следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | Зулте Варегем | - | ОХ Льовен |
| 2022-10-15 | ОХ Льовен | - | Генк |
| 2022-10-18 | Ойпен | - | ОХ Льовен |
| 2022-10-22 | Сент Трюиден | - | ОХ Льовен |
| 2022-10-30 | ОХ Льовен | - | КАА Гент |
| 2022-11-05 | Серкъл Брюж | - | ОХ Льовен |
Роял Юнион СЖ следващи 6 срещи
| 2022-10-06 | Спортинг Брага | - | Роял Юнион СЖ |
| 2022-10-09 | Роял Юнион СЖ | - | Серкъл Брюж |
| 2022-10-13 | Роял Юнион СЖ | - | Спортинг Брага |
| 2022-10-16 | Остенде | - | Роял Юнион СЖ |
| 2022-10-19 | Роял Юнион СЖ | - | КАА Гент |
| 2022-10-22 | Роял Юнион СЖ | - | Клуб Брюж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 3.75 | 1.72 |
| Вероятност | 48% | 13% | 39% |
| 1 @ 4.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.18 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 2.00 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
