Приятелски срещи - Клубни
събота, 10.12.2022
12:00
Падерборн
(Германия)
Оснабрюк
(Германия)
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Падерборн |
| Гост: |
Оснабрюк |
| Разстояние: |
78.2 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
4.00 |
3.60 |
1 |
|
|
|
1.25 |
2.05 |
| 41% |
29% |
30% |
1.68 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.25 |
|
|
|
1.35 |
2.90 |
|
|
|
1.87 |
1.82 |
| 86% |
14% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
49% |
51% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-07-09 |
Падерборн
|
2 - 0 |
Оснабрюк
|
|
2021-04-21 |
Падерборн
|
2 - 2 |
Оснабрюк
|
|
2020-12-19 |
Оснабрюк
|
0 - 1 |
Падерборн
|
|
2020-01-08 |
Падерборн
|
4 - 3 |
Оснабрюк
|
|
2018-04-14 |
Оснабрюк
|
0 - 5 |
Падерборн
|
|
2017-11-04 |
Падерборн
|
3 - 0 |
Оснабрюк
|
|
2017-05-20 |
Оснабрюк
|
0 - 0 |
Падерборн
|
|
2016-12-17 |
Падерборн
|
3 - 1 |
Оснабрюк
|
|
2014-07-12 |
Оснабрюк
|
1 - 1 |
Падерборн
|
|
2013-09-06 |
Оснабрюк
|
0 - 1 |
Падерборн
|
|
2011-07-05 |
Падерборн
|
2 - 1 |
Оснабрюк
|
|
2011-04-29 |
Падерборн
|
1 - 0 |
Оснабрюк
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
8 |
6 |
4 |
| 75% |
25% |
0% |
|
67% |
50% |
33% |
Падерборн последни 12 срещи
|
2022-12-09 |
Падерборн
|
1 - 0 |
Хановер 96
|
|
2022-11-13 |
Нюрнберг
|
2 - 1 |
Падерборн
|
|
2022-11-08 |
Падерборн
|
0 - 2 |
Арм. Билефелд
|
|
2022-11-05 |
Хайденхайм
|
3 - 0 |
Падерборн
|
|
2022-10-30 |
Падерборн
|
2 - 3 |
Хамбургер
|
|
2022-10-22 |
А. Брауншвайг
|
0 - 0 |
Падерборн
|
|
2022-10-19 |
Падерборн
|
2 - 2 |
Вердер Бремен
|
|
2022-10-16 |
Падерборн
|
3 - 0 |
Зандхаузен
|
|
2022-10-08 |
Ханза Рощок
|
0 - 3 |
Падерборн
|
|
2022-09-30 |
Падерборн
|
1 - 2 |
Дармщат 98
|
|
2022-09-18 |
Гройтер Фюрт
|
2 - 1 |
Падерборн
|
|
2022-09-10 |
Падерборн
|
3 - 0 |
Ян Регенсбург
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
9 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
75% |
17% |
Оснабрюк последни 12 срещи
|
2022-11-12 |
Мепен
|
0 - 3 |
Оснабрюк
|
|
2022-11-09 |
Оснабрюк
|
2 - 1 |
Ферл
|
|
2022-11-06 |
Цвикау
|
4 - 3 |
Оснабрюк
|
|
2022-10-31 |
Оснабрюк
|
3 - 2 |
Халешер
|
|
2022-10-22 |
Елверсберг
|
4 - 1 |
Оснабрюк
|
|
2022-10-15 |
Оснабрюк
|
0 - 2 |
Мюнхен 1860
|
|
2022-10-09 |
Динамо Дрезден
|
3 - 2 |
Оснабрюк
|
|
2022-10-01 |
Оснабрюк
|
5 - 0 |
Валдхоф Манхайм
|
|
2022-09-18 |
Фрайбург II
|
1 - 1 |
Оснабрюк
|
|
2022-09-09 |
Оснабрюк
|
1 - 0 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2022-09-03 |
ВФБ Олденбург
|
4 - 3 |
Оснабрюк
|
|
2022-08-27 |
Оснабрюк
|
2 - 2 |
Саарбрюкен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
9 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
75% |
58% |
Падерборн следващи 6 срещи
|
2022-12-16 |
Падерборн
|
- |
Бохум
|
|
2022-12-17 |
Рот-Вайс Есен
|
- |
Падерборн
|
|
2023-01-07 |
Падерборн
|
- |
Дуисбург
|
|
2023-01-11 |
Падерборн
|
- |
Санкт Гален
|
|
2023-01-17 |
Реал Мурсия
|
- |
Падерборн
|
|
2023-01-21 |
Арм. Билефелд
|
- |
Падерборн
|
Оснабрюк следващи 6 срещи
|
2022-12-22 |
Оснабрюк
|
- |
Шалке 04
|
|
2023-01-07 |
Холщайн Кил
|
- |
Оснабрюк
|
|
2023-01-14 |
Оснабрюк
|
- |
Виктория Кьолн
|
|
2023-01-24 |
Б. Дортмунд II
|
- |
Оснабрюк
|
|
2023-01-28 |
Дуисбург
|
- |
Оснабрюк
|
|
2023-02-04 |
Оснабрюк
|
- |
Ерцгебирге Ауе
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.68 |
4.00 |
3.60 |
| Вероятност |
41% |
29% |
30% |
|
1 @ 1.68 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
2.05 |
| Вероятност |
71% |
29% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.10 |
6.25 |
| Вероятност |
|
86% |
14% |
|
Над 1.5 @ 1.10 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.35 |
2.90 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 2.5 @ 1.35 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.87 |
1.82 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 3.5 @ 1.82 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.70 |
| Вероятност |
|
67% |
33% |
|
Г/Г @ 1.40 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-10 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!