Серия Б - Италия
събота, 29.10.2022
13:00
13:00

Парма

Комо
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Парма |
| Гост: | Комо |
| Разстояние: | 148.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Енио Тардини |
| Капацитет: | 27 906 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Карлос Куеста (Исп) |
| Гост: | Сеск Фабрегас (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.75 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 40% | 32% | 28% | 1.90 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 48% | 52% | 34% | 66% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-04-06 | Парма | 4 - 3 | Комо |
| 2021-11-28 | Комо | 1 - 1 | Парма |
Парма последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Зюдтирол | 1 - 0 | Парма |
| 2022-10-19 | Парма | 1 - 0 | Бари |
| 2022-10-15 | Парма | 2 - 0 | Реджина |
| 2022-10-08 | Пиза | 0 - 0 | Парма |
| 2022-10-01 | Парма | 2 - 1 | Фрозиноне |
| 2022-09-17 | Асколи | 1 - 3 | Парма |
| 2022-09-10 | Парма | 2 - 3 | Тернана |
| 2022-09-03 | Дженоа | 3 - 3 | Парма |
| 2022-08-28 | Парма | 1 - 0 | Козенца |
| 2022-08-20 | Перуджа | 0 - 0 | Парма |
| 2022-08-12 | Парма | 2 - 2 | Бари |
| 2022-08-07 | Салернитана | 0 - 2 | Парма |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 33% |
Комо последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Комо | 2 - 1 | Беневенто |
| 2022-10-15 | Модена | 5 - 1 | Комо |
| 2022-10-09 | Комо | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-09-30 | Козенца | 3 - 1 | Комо |
| 2022-09-17 | Комо | 3 - 3 | СПАЛ |
| 2022-09-10 | Комо | 0 - 2 | Зюдтирол |
| 2022-09-03 | Фрозиноне | 2 - 0 | Комо |
| 2022-08-29 | Комо | 0 - 1 | Бреша |
| 2022-08-21 | Пиза | 2 - 2 | Комо |
| 2022-08-13 | Комо | 1 - 1 | Каляри |
| 2022-08-06 | Специя | 5 - 1 | Комо |
| 2022-07-23 | Аталанта | 4 - 0 | Комо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 50% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фрозиноне | 10 | +9 | 21 |
| 2 | Дженоа | 10 | +6 | 20 |
| 3 | Тернана | 11 | +4 | 20 |
| 4 | Бари | 11 | +6 | 19 |
| 5 | Бреша | 10 | -1 | 17 |
| 6 | Зюдтирол | 10 | -1 | 17 |
| 7 | Парма | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Асколи | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Каляри | 10 | -1 | 14 |
| 10 | Реджина | 10 | +11 | 13 |
| 11 | СПАЛ | 10 | +2 | 13 |
| 12 | Модена | 10 | +1 | 12 |
| 13 | Читадела | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Козенца | 10 | -7 | 11 |
| 15 | Пиза | 10 | 0 | 10 |
| 16 | Беневенто | 10 | -3 | 9 |
| 17 | Венеция | 10 | -4 | 9 |
| 18 | Палермо | 10 | -6 | 9 |
| 19 | Комо | 10 | -9 | 9 |
| 20 | Перуджа | 10 | -8 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Парма | |
| Комо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Парма | Комо |
|---|---|---|---|
| 1 | Фрозиноне | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Дженоа | ||
| 3 | Тернана | 2 - 3 | |
| 4 | Бари | 2 - 2 | |
| 5 | Бреша | ||
| 6 | Зюдтирол | ||
| 7 | Парма | - | |
| 8 | Асколи | ||
| 9 | Каляри | ||
| 10 | Реджина | 2 - 0 | |
| 11 | СПАЛ | ||
| 12 | Модена | 5 - 1 | |
| 13 | Читадела | ||
| 14 | Козенца | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Пиза | 2 - 2 | |
| 16 | Беневенто | ||
| 17 | Венеция | ||
| 18 | Палермо | ||
| 19 | Комо | - | |
| 20 | Перуджа |
Класиране в шампионата
| Парма | Комо | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 15 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 20 |
| Точки | 10 | 1 |
Форма в шампионата
| Парма | Комо | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 2 |
2
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 1 |
0
1 3 |
Голове в шампионата
| Парма | Комо | |
|
Вкарани Получени |
15
11 |
11
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
6 |
4
12 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (101) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (259) | |
| Средно голове на мач | 2.56 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.44 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 25% |
Парма следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Палермо | - | Парма |
| 2022-11-12 | Парма | - | Читадела |
| 2022-11-26 | Парма | - | Модена |
| 2022-12-03 | Каляри | - | Парма |
| 2022-12-08 | Парма | - | Беневенто |
| 2022-12-12 | Бреша | - | Парма |
Комо следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Комо | - | Венеция |
| 2022-11-13 | Дженоа | - | Комо |
| 2022-11-27 | Комо | - | Бари |
| 2022-12-04 | Асколи | - | Комо |
| 2022-12-08 | Палермо | - | Комо |
| 2022-12-11 | Комо | - | Реджина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.75 | 3.80 |
| Вероятност | 40% | 32% | 28% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.83 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.93 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-29 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
