Копа де ла Лига Професионал
Аржентина
неделя, 11.04.2021
18:00
Патронато Парана
Химнасия ЛП
4 - 1
(3 - 0, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Парана |
| Гост: |
Ла Плата |
| Разстояние: |
427.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Презвитер Вартоломе Грела
|
| Капацитет: |
22 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.20 |
2.50 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 33% |
32% |
35% |
1.33 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.41 |
2.69 |
|
|
|
2.30 |
1.60 |
|
|
|
4.16 |
1.19 |
| 65% |
35% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 11 директни срещи
|
2020-11-22 |
Патронато Парана
|
0 - 0 |
Химнасия ЛП
|
|
2020-10-30 |
Химнасия ЛП
|
3 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2020-02-08 |
Химнасия ЛП
|
1 - 1 |
Патронато Парана
|
|
2018-09-16 |
Патронато Парана
|
0 - 2 |
Химнасия ЛП
|
|
2017-11-20 |
Химнасия ЛП
|
2 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2016-09-09 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2016-02-14 |
Химнасия ЛП
|
3 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2013-03-24 |
Патронато Парана
|
2 - 3 |
Химнасия ЛП
|
|
2012-09-22 |
Химнасия ЛП
|
3 - 1 |
Патронато Парана
|
|
2012-02-24 |
Патронато Парана
|
2 - 0 |
Химнасия ЛП
|
|
2011-08-30 |
Химнасия ЛП
|
0 - 0 |
Патронато Парана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
7 |
|
8 |
4 |
3 |
| 9% |
27% |
64% |
|
73% |
36% |
27% |
Патронато Парана последни 12 срещи
|
2021-04-07 |
Патронато Парана
|
2 - 2 |
Ланус
|
|
2021-04-02 |
Патронато Парана
|
2 - 0 |
Алдосиви
|
|
2021-03-26 |
Ланус
|
4 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2021-03-20 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Атл. Уракан
|
|
2021-03-15 |
Атл. Тукуман
|
4 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2021-03-07 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-02-26 |
Деф. Хустисия
|
1 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2021-02-21 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Индепендиенте
|
|
2021-02-13 |
Талерес Кордоба
|
1 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2021-01-09 |
Унион Санта Фе
|
1 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2021-01-03 |
Патронато Парана
|
1 - 1 |
Ланус
|
|
2020-12-27 |
Деф. Хустисия
|
2 - 1 |
Патронато Парана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
7 |
5 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
58% |
42% |
25% |
Химнасия ЛП последни 12 срещи
|
2021-04-03 |
Химнасия ЛП
|
2 - 4 |
Ланус
|
|
2021-03-30 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-03-20 |
Химнасия ЛП
|
2 - 0 |
Атл. Тукуман
|
|
2021-03-13 |
Унион Санта Фе
|
1 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-03-07 |
Химнасия ЛП
|
1 - 1 |
Деф. Хустисия
|
|
2021-02-27 |
Индепендиенте
|
1 - 0 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-02-19 |
Химнасия ЛП
|
3 - 0 |
Талерес Кордоба
|
|
2021-02-14 |
Бока Хуниорс
|
2 - 2 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-01-11 |
Химнасия ЛП
|
0 - 1 |
Атл. Тукуман
|
|
2021-01-04 |
Сан Лоренцо
|
1 - 2 |
Химнасия ЛП
|
|
2020-12-29 |
Химнасия ЛП
|
2 - 2 |
Талерес Кордоба
|
|
2020-12-22 |
Банфийлд
|
2 - 1 |
Химнасия ЛП
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
50% |
25% |
Патронато Парана следващи 6 срещи
|
2021-04-18 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Патронато Парана
|
|
2021-04-24 |
Патронато Парана
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-04-30 |
Велес Сарсфийлд
|
- |
Патронато Парана
|
|
2021-05-08 |
Патронато Парана
|
- |
Бока Хуниорс
|
|
2021-07-13 |
Вила Сан Карлос
|
- |
Патронато Парана
|
|
2021-07-17 |
Алдосиви
|
- |
Патронато Парана
|
Химнасия ЛП следващи 6 срещи
|
2021-04-18 |
Естудиантес ЛП
|
- |
Химнасия ЛП
|
|
2021-04-26 |
Химнасия ЛП
|
- |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-05-03 |
Сармиенто Хунин
|
- |
Химнасия ЛП
|
|
2021-05-08 |
Химнасия ЛП
|
- |
Велес Сарсфийлд
|
|
2021-07-17 |
Химнасия ЛП
|
- |
КА Платенсе
|
|
2021-07-24 |
Расинг Клуб
|
- |
Химнасия ЛП
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.50 |
3.20 |
2.50 |
| Вероятност |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.44 |
1.44 |
| Вероятност |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.41 |
2.69 |
| Вероятност |
|
65% |
35% |
|
Над 1.5 @ 1.41 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.30 |
1.60 |
| Вероятност |
|
40% |
60% |
|
Под 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.16 |
1.19 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.19 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.96 |
1.74 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.74 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!