Лига 2 - Франция
събота, 23.01.2021
18:00
18:00

По

Троа
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | По |
| Гост: | Троа |
| Разстояние: | 654.2 км |
| Треньор | |
| Гост: | Стефан Дюмон (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.60 | 1.55 | 2 | 2.25 | 1.12 | |||
| 14% | 31% | 55% | 1.55 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.77 | 2.10 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 66% | 34% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-09-12 | Троа | 2 - 0 | По |
По последни 12 срещи
| 2021-01-19 | По | 0 - 0 | Родес |
| 2021-01-16 | Родес | 1 - 0 | По |
| 2021-01-08 | По | 1 - 3 | Шамбли |
| 2021-01-05 | Аячо | 4 - 1 | По |
| 2020-12-22 | По | 0 - 3 | Тулуза |
| 2020-12-18 | Оксер | 2 - 1 | По |
| 2020-12-15 | По | 0 - 0 | Сошо |
| 2020-12-05 | Клермон Фут | 3 - 0 | По |
| 2020-12-01 | По | 1 - 0 | Каен |
| 2020-11-28 | Дюнкерк | 2 - 2 | По |
| 2020-11-21 | По | 0 - 2 | Гренобъл Фут 38 |
| 2020-11-07 | Шатору | 0 - 3 | По |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 58% | 25% |
Троа последни 12 срещи
| 2021-01-19 | Оксер | 1 - 0 | Троа |
| 2021-01-16 | Троа | 2 - 1 | Сошо |
| 2021-01-08 | Дюнкерк | 0 - 0 | Троа |
| 2021-01-05 | Троа | 2 - 0 | Шатору |
| 2020-12-22 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | Троа |
| 2020-12-18 | Троа | 1 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2020-12-15 | Нанси | 2 - 3 | Троа |
| 2020-12-12 | Каен | 0 - 0 | Троа |
| 2020-12-05 | Троа | 2 - 1 | Париж ФК |
| 2020-12-01 | Гингам | 1 - 2 | Троа |
| 2020-11-28 | Троа | 2 - 1 | Амиен |
| 2020-11-07 | Троа | 2 - 2 | Шамбли |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 50% | 17% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 20 | +14 | 41 |
| 2 | Тулуза | 20 | +16 | 39 |
| 3 | Клермон Фут | 20 | +20 | 37 |
| 4 | Оксер | 20 | +18 | 36 |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | 20 | +10 | 35 |
| 6 | Париж ФК | 19 | +6 | 32 |
| 7 | Сошо | 20 | +7 | 28 |
| 8 | Амиен | 20 | +4 | 28 |
| 9 | Каен | 20 | -2 | 28 |
| 10 | Валансиен | 19 | +3 | 27 |
| 11 | Аячо | 20 | -6 | 25 |
| 12 | Шамоа Ниор | 19 | -9 | 25 |
| 13 | Льо Авър | 20 | -8 | 24 |
| 14 | Гингам | 20 | -5 | 21 |
| 15 | Дюнкерк | 20 | -11 | 21 |
| 16 | Нанси | 20 | -6 | 19 |
| 17 | Шамбли | 19 | -8 | 19 |
| 18 | Родес | 20 | -10 | 19 |
| 19 | По | 20 | -16 | 14 |
| 20 | Шатору | 20 | -17 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| По | |
| Троа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | По | Троа |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | - | |
| 2 | Тулуза | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Клермон Фут | ||
| 4 | Оксер | 2 - 1 | |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Париж ФК | ||
| 7 | Сошо | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Амиен | ||
| 9 | Каен | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Валансиен | ||
| 11 | Аячо | 0 - 4 | |
| 12 | Шамоа Ниор | 4 - 1 | |
| 13 | Льо Авър | ||
| 14 | Гингам | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Дюнкерк | 0 - 0 | |
| 16 | Нанси | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Шамбли | 1 - 3 | |
| 18 | Родес | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | По | - | |
| 20 | Шатору |
Класиране в шампионата
| По | Троа | |
| Позиция | 19 | 1 |
| Точки | 14 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 4 |
| Точки | 9 | 15 |
Форма в шампионата
| По | Троа | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 12 |
12
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 4 |
4
3 3 |
Голове в шампионата
| По | Троа | |
|
Вкарани Получени |
15
31 |
29
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
12
9 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (198) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (464) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.05 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 21% |
По следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Гингам | - | По |
| 2021-02-02 | По | - | Амиен |
| 2021-02-05 | Нанси | - | По |
| 2021-02-13 | По | - | Париж ФК |
| 2021-02-20 | Шамоа Ниор | - | По |
| 2021-02-27 | По | - | Льо Авър |
Троа следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Троа | - | Оксер |
| 2021-02-02 | Клермон Фут | - | Троа |
| 2021-02-06 | Троа | - | Тулуза |
| 2021-02-13 | Троа | - | Родес |
| 2021-02-20 | Валансиен | - | Троа |
| 2021-02-27 | Троа | - | Аячо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 3.60 | 1.55 |
| Вероятност | 14% | 31% | 55% |
| 2 @ 1.55 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.12 |
| Вероятност | 20% | 80% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.77 | 2.10 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-23 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
