Лига Португал 2 - Португалия
петък, 02.04.2021
20:30
20:30

Пенафиел

Академико Визеу
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пенафиел |
| Гост: | Визеу |
| Разстояние: | 68.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал 25 Април |
| Капацитет: | 5 103 |
| Размер: | 105 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.20 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.80 | |||
| 44% | 32% | 24% | 1.85 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-28 | Академико Визеу | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2020-01-26 | Академико Визеу | 1 - 0 | Пенафиел |
| 2019-08-11 | Пенафиел | 0 - 2 | Академико Визеу |
| 2019-07-28 | Пенафиел | 1 - 0 | Академико Визеу |
| 2019-05-11 | Академико Визеу | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2019-01-09 | Пенафиел | 2 - 0 | Академико Визеу |
| 2018-05-05 | Пенафиел | 0 - 1 | Академико Визеу |
| 2017-12-21 | Академико Визеу | 1 - 4 | Пенафиел |
| 2017-04-15 | Академико Визеу | 1 - 2 | Пенафиел |
| 2016-11-23 | Пенафиел | 2 - 1 | Академико Визеу |
| 2016-03-05 | Академико Визеу | 0 - 2 | Пенафиел |
| 2015-10-03 | Пенафиел | 0 - 0 | Академико Визеу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Пенафиел последни 12 срещи
| 2021-03-29 | Шавеш | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2021-03-22 | Пенафиел | 1 - 1 | Каза Пиа |
| 2021-03-18 | Вилафранкензе | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2021-03-15 | Ароука | 0 - 1 | Пенафиел |
| 2021-03-11 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Пенафиел |
| 2021-03-07 | Пенафиел | 1 - 2 | Акад. Коимбра |
| 2021-03-03 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-02-28 | Мафра | 1 - 0 | Пенафиел |
| 2021-02-21 | Пенафиел | 0 - 0 | Порто Б |
| 2021-01-22 | Пенафиел | 2 - 2 | Фейрензе |
| 2021-01-16 | Визела | 3 - 1 | Пенафиел |
| 2021-01-10 | Пенафиел | 1 - 2 | Варзин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Академико Визеу последни 12 срещи
| 2021-03-26 | Академико Визеу | 0 - 1 | Варзин |
| 2021-03-22 | Фейрензе | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2021-03-13 | Академико Визеу | 2 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-03-08 | Кова Да Пиедаде | 0 - 2 | Академико Визеу |
| 2021-03-03 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | Академико Визеу |
| 2021-02-28 | Лейшоес | 2 - 1 | Академико Визеу |
| 2021-02-21 | Академико Визеу | 0 - 4 | Ароука |
| 2021-02-16 | Ещорил Прая | 3 - 0 | Академико Визеу |
| 2021-02-07 | Академико Визеу | 2 - 0 | Мафра |
| 2021-01-31 | Акад. Коимбра | 2 - 1 | Академико Визеу |
| 2021-01-17 | Академико Визеу | 1 - 2 | Оливейрензе |
| 2021-01-14 | Жил Висенте | 2 - 2 | Академико Визеу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 17% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 26 | +27 | 59 |
| 2 | Визела | 26 | +14 | 48 |
| 3 | Фейрензе | 26 | +13 | 47 |
| 4 | Акад. Коимбра | 25 | +11 | 46 |
| 5 | Шавеш | 26 | +7 | 43 |
| 6 | Ароука | 26 | +5 | 41 |
| 7 | Пенафиел | 26 | +2 | 37 |
| 8 | Каза Пиа | 26 | -3 | 35 |
| 9 | Бенфика Б | 26 | +7 | 33 |
| 10 | Мафра | 26 | -6 | 33 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 26 | -3 | 30 |
| 12 | Лейшоес | 26 | -7 | 30 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 26 | -10 | 26 |
| 14 | Академико Визеу | 26 | -11 | 26 |
| 15 | Варзин | 26 | -13 | 24 |
| 16 | Порто Б | 26 | -6 | 24 |
| 17 | Вилафранкензе | 25 | -10 | 23 |
| 18 | Оливейрензе | 26 | -17 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Пенафиел | |
| Академико Визеу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пенафиел | Академико Визеу |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 3 - 0 | |
| 2 | Визела | 1 - 0 | |
| 3 | Фейрензе | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Акад. Коимбра | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Шавеш | 1 - 0 | |
| 6 | Ароука | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Пенафиел | - | |
| 8 | Каза Пиа | 1 - 1 | |
| 9 | Бенфика Б | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Мафра | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Лейшоес | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 0 - 2 | |
| 14 | Академико Визеу | - | |
| 15 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Порто Б | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 17 | Вилафранкензе | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Оливейрензе | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Академико Визеу | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 37 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 22 | 13 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Академико Визеу | |
|
Победи Равни Загуби |
10
7 9 |
6
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 3 |
3
4 6 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Академико Визеу | |
|
Вкарани Получени |
33
31 |
22
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
12 |
13
17 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (233) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (543) | |
| Средно голове на мач | 2.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 21% |
Пенафиел следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Лейшоес | - | Пенафиел |
| 2021-04-18 | Пенафиел | - | Кова Да Пиедаде |
| 2021-04-26 | Бенфика Б | - | Пенафиел |
| 2021-05-02 | Пенафиел | - | Ещорил Прая |
| 2021-05-09 | Варзин | - | Пенафиел |
| 2021-05-16 | Пенафиел | - | Визела |
Академико Визеу следващи 6 срещи
| 2021-04-12 | Академико Визеу | - | Визела |
| 2021-04-18 | Шавеш | - | Академико Визеу |
| 2021-04-25 | Академико Визеу | - | Порто Б |
| 2021-05-02 | Каза Пиа | - | Академико Визеу |
| 2021-05-10 | Академико Визеу | - | Вилафранкензе |
| 2021-05-14 | Оливейрензе | - | Академико Визеу |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.20 | 4.00 |
| Вероятност | 44% | 32% | 24% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.80 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.16 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 2.20 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-02 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
