Лига Португал 2 - Португалия
сряда, 03.03.2021
17:00
17:00

Пенафиел

Оливейрензе
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пенафиел |
| Гост: | Оливейра ди Аземейш |
| Разстояние: | 43.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал 25 Април |
| Капацитет: | 5 103 |
| Размер: | 105 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.00 | 12 | 1.22 | 1.83 | |||
| 38% | 31% | 31% | 1.28 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 71% | 29% | 55% | 45% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-18 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2019-12-15 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2019-05-04 | Пенафиел | 2 - 4 | Оливейрензе |
| 2019-01-06 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2018-04-22 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе |
| 2017-12-10 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел |
| 2017-07-23 | Пенафиел | 0 - 1 | Оливейрензе |
| 2016-09-25 | Оливейрензе | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2016-02-13 | Оливейрензе | 1 - 1 | Пенафиел |
| 2015-09-12 | Пенафиел | 2 - 2 | Оливейрензе |
| 2013-12-22 | Оливейрензе | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2013-08-11 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 50% | 17% |
Пенафиел последни 12 срещи
| 2021-02-28 | Мафра | 1 - 0 | Пенафиел |
| 2021-02-21 | Пенафиел | 0 - 0 | Порто Б |
| 2021-01-22 | Пенафиел | 2 - 2 | Фейрензе |
| 2021-01-16 | Визела | 3 - 1 | Пенафиел |
| 2021-01-10 | Пенафиел | 1 - 2 | Варзин |
| 2021-01-04 | Ещорил Прая | 3 - 1 | Пенафиел |
| 2020-12-27 | Пенафиел | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2020-12-19 | Кова Да Пиедаде | 2 - 3 | Пенафиел |
| 2020-12-04 | Пенафиел | 1 - 0 | Лейшоес |
| 2020-11-28 | Академико Визеу | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2020-11-23 | Пенафиел | 2 - 2 | Маритимо |
| 2020-11-09 | Пенафиел | 1 - 0 | Шавеш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 50% | 42% |
Оливейрензе последни 12 срещи
| 2021-02-28 | Каза Пиа | 2 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-02-23 | Оливейрензе | 2 - 2 | Вилафранкензе |
| 2021-02-14 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе |
| 2021-01-30 | Оливейрензе | 0 - 3 | Визела |
| 2021-01-22 | Оливейрензе | 1 - 1 | Варзин |
| 2021-01-17 | Академико Визеу | 1 - 2 | Оливейрензе |
| 2021-01-10 | Оливейрензе | 1 - 0 | Фейрензе |
| 2021-01-06 | Лейшоес | 1 - 1 | Оливейрензе |
| 2021-01-03 | Бенфика Б | 4 - 0 | Оливейрензе |
| 2020-12-29 | Оливейрензе | 0 - 0 | Кова Да Пиедаде |
| 2020-12-20 | Мафра | 2 - 2 | Оливейрензе |
| 2020-12-05 | Оливейрензе | 1 - 2 | Ароука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 22 | +21 | 47 |
| 2 | Фейрензе | 22 | +16 | 46 |
| 3 | Акад. Коимбра | 22 | +12 | 42 |
| 4 | Визела | 22 | +6 | 38 |
| 5 | Ароука | 22 | +7 | 37 |
| 6 | Шавеш | 22 | +4 | 33 |
| 7 | Мафра | 22 | +1 | 30 |
| 8 | Каза Пиа | 22 | -6 | 29 |
| 9 | Бенфика Б | 22 | +6 | 27 |
| 10 | Пенафиел | 19 | 0 | 26 |
| 11 | Лейшоес | 22 | -3 | 26 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 22 | -8 | 22 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 20 | -2 | 22 |
| 14 | Оливейрензе | 21 | -11 | 22 |
| 15 | Вилафранкензе | 21 | -6 | 21 |
| 16 | Академико Визеу | 21 | -12 | 19 |
| 17 | Варзин | 22 | -14 | 18 |
| 18 | Порто Б | 22 | -11 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Пенафиел | |
| Оливейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пенафиел | Оливейрензе |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | ||
| 2 | Фейрензе | 2 - 2 | |
| 3 | Акад. Коимбра | 3 - 0 | |
| 4 | Визела | 2 - 1 | |
| 5 | Ароука | 2 - 2 | |
| 6 | Шавеш | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Мафра | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Каза Пиа | 2 - 0 | |
| 9 | Бенфика Б | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 10 | Пенафиел | - | |
| 11 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | ||
| 13 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | |
| 14 | Оливейрензе | - | |
| 15 | Вилафранкензе | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Академико Визеу | 1 - 2 | |
| 17 | Варзин | 1 - 2 | |
| 18 | Порто Б | 0 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
| Позиция | 10 | 14 |
| Точки | 26 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 18 | 12 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 7 |
5
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
3
3 4 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
|
Вкарани Получени |
26
26 |
20
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
9 |
10
16 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (194) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (460) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 23% |
Пенафиел следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Пенафиел | - | Акад. Коимбра |
| 2021-03-11 | Спортинг Ковиля | - | Пенафиел |
| 2021-03-15 | Ароука | - | Пенафиел |
| 2021-03-18 | Вилафранкензе | - | Пенафиел |
| 2021-03-22 | Пенафиел | - | Каза Пиа |
| 2021-03-29 | Шавеш | - | Пенафиел |
Оливейрензе следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Оливейрензе | - | Шавеш |
| 2021-03-16 | Спортинг Ковиля | - | Оливейрензе |
| 2021-03-21 | Оливейрензе | - | Акад. Коимбра |
| 2021-03-26 | Ещорил Прая | - | Оливейрензе |
| 2021-04-05 | Оливейрензе | - | Лейшоес |
| 2021-04-11 | Ароука | - | Оливейрензе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.50 | 4.00 |
| Вероятност | 38% | 31% | 31% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.83 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-03 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
