Суперлига - Малайзия
неделя, 11.04.2021
14:00
14:00

Пенанг

Сабах
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Джордж Таун |
| Гост: | Кота Кинабалу |
| Разстояние: | 1 742.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 3.80 | 4.28 | 1X | 1.18 | 1.89 | |||
| 42% | 44% | 14% | 1.18 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.88 | 2.14 | 1.64 | 3.56 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Последни 1 директни срещи
| 2015-08-14 | Пенанг | 4 - 0 | Сабах |
Пенанг последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Мелака Юнайтед | 1 - 2 | Пенанг |
| 2021-04-03 | Пенанг | 2 - 1 | Перак |
| 2021-03-20 | Селангор | 0 - 2 | Пенанг |
| 2021-03-16 | Пенанг | 0 - 0 | УиТМ ФК |
| 2021-03-12 | Пенанг | 1 - 1 | Кедах Дарул Аман |
| 2021-03-09 | Джохор Д. Такзим | 2 - 0 | Пенанг |
| 2021-03-06 | Пенанг | 1 - 0 | Куала Лумпур |
| 2020-01-28 | Пенанг | 2 - 0 | Перак |
| 2018-12-28 | Перлис | 1 - 1 | Пенанг |
| 2018-02-24 | ПДРМ | 1 - 0 | Пенанг |
| 2018-02-12 | Фелда Юнайтед | 3 - 0 | Пенанг |
| 2017-10-28 | Пенанг | 1 - 3 | Селангор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Сабах последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Сабах | 1 - 4 | Джохор Д. Такзим |
| 2021-04-03 | Куала Лумпур | 0 - 0 | Сабах |
| 2021-03-21 | Сабах | 2 - 1 | Теренггану |
| 2021-03-16 | Шри Паханг | 2 - 1 | Сабах |
| 2021-03-13 | Сабах | 0 - 1 | Петалинг Джая |
| 2021-03-09 | Кедах Дарул Аман | 2 - 0 | Сабах |
| 2021-03-06 | Мелака Юнайтед | 1 - 1 | Сабах |
| 2020-10-31 | Сабах | 0 - 3 | УиТМ ФК |
| 2020-10-02 | Джохор Д. Такзим | 4 - 1 | Сабах |
| 2020-09-27 | Сабах | 3 - 2 | Мелака Юнайтед |
| 2020-09-21 | Кедах Дарул Аман | 3 - 1 | Сабах |
| 2020-09-12 | Петалинг Джая | 1 - 1 | Сабах |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джохор Д. Такзим | 8 | +17 | 20 |
| 2 | Кедах Дарул Аман | 8 | +5 | 16 |
| 3 | Теренггану | 8 | +5 | 15 |
| 4 | Пенанг | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Куала Лумпур | 8 | +3 | 12 |
| 6 | Селангор | 8 | +1 | 11 |
| 7 | Петалинг Джая | 8 | -3 | 10 |
| 8 | Перак | 8 | -5 | 8 |
| 9 | Мелака Юнайтед | 8 | 0 | 7 |
| 10 | Сабах | 7 | -6 | 5 |
| 11 | Шри Паханг | 8 | -7 | 5 |
| 12 | УиТМ ФК | 8 | -13 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Пенанг | |
| Сабах | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пенанг | Сабах |
|---|---|---|---|
| 1 | Джохор Д. Такзим | ||
| 2 | Кедах Дарул Аман | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Теренггану | ||
| 4 | Пенанг | - | |
| 5 | Куала Лумпур | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Селангор | ||
| 7 | Петалинг Джая | ||
| 8 | Перак | 2 - 1 | |
| 9 | Мелака Юнайтед | 1 - 1 | |
| 10 | Сабах | - | |
| 11 | Шри Паханг | 2 - 1 | |
| 12 | УиТМ ФК | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Пенанг | Сабах | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 14 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 8 | 2 |
Форма в шампионата
| Пенанг | Сабах | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
1
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 0 |
0
2 2 |
Голове в шампионата
| Пенанг | Сабах | |
|
Вкарани Получени |
8
5 |
5
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
2
5 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (116) | |
| Средно голове на мач | 2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 23% |
Пенанг следващи 6 срещи
| 2021-04-18 | Петалинг Джая | - | Пенанг |
| 2021-04-24 | Пенанг | - | Шри Паханг |
| 2021-05-01 | Теренггану | - | Пенанг |
| 2021-05-04 | Куала Лумпур | - | Пенанг |
| 2021-05-08 | Пенанг | - | Джохор Д. Такзим |
| 2021-07-24 | Кедах Дарул Аман | - | Пенанг |
Сабах следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Сабах | - | УиТМ ФК |
| 2021-04-23 | Селангор | - | Сабах |
| 2021-05-02 | Сабах | - | Перак |
| 2021-05-05 | Сабах | - | Мелака Юнайтед |
| 2021-05-08 | Сабах | - | Кедах Дарул Аман |
| 2021-07-24 | Петалинг Джая | - | Сабах |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 3.80 | 4.28 |
| Вероятност | 42% | 44% | 14% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.89 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.88 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.14 | 1.64 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.64 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.56 | 1.25 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.11 | 1.68 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.11 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
