Серия С - гр. А - Италия
неделя, 28.03.2021
14:00
14:00

Перджолетезе

Карарезе
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Крема |
| Гост: | Карара |
| Разстояние: | 147.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.87 | 2.75 | 12 | 1.36 | 1.44 | |||
| 39% | 25% | 36% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.40 | 1.53 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 39% | 61% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-12-06 | Карарезе | 1 - 2 | Перджолетезе |
| 2019-10-13 | Карарезе | 3 - 0 | Перджолетезе |
Перджолетезе последни 12 срещи
| 2021-03-25 | Юве Некст Джен | 2 - 4 | Перджолетезе |
| 2021-03-10 | Про Сесто | 0 - 2 | Перджолетезе |
| 2021-03-07 | Перджолетезе | 0 - 3 | Олбия |
| 2021-03-03 | Про Верчели | 1 - 0 | Перджолетезе |
| 2021-02-28 | Перджолетезе | 1 - 0 | Ливорно |
| 2021-02-21 | Про Патрия | 0 - 2 | Перджолетезе |
| 2021-02-17 | Перджолетезе | 1 - 2 | Комо |
| 2021-02-07 | Гросето | 2 - 2 | Перджолетезе |
| 2021-02-03 | Перджолетезе | 2 - 0 | Пистоезе |
| 2021-01-30 | Албинолефе | 1 - 0 | Перджолетезе |
| 2021-01-24 | Перджолетезе | 0 - 2 | Лукезе |
| 2021-01-17 | Перджолетезе | 2 - 0 | Понтедера |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Карарезе последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Карарезе | 0 - 2 | Джиана Ерминио |
| 2021-03-13 | Карарезе | 4 - 2 | Ливорно |
| 2021-03-07 | Ренате | 0 - 0 | Карарезе |
| 2021-03-04 | Карарезе | 0 - 0 | Гросето |
| 2021-03-01 | Алесандрия | 1 - 0 | Карарезе |
| 2021-02-21 | Карарезе | 1 - 2 | Новара |
| 2021-02-17 | Пистоезе | 0 - 2 | Карарезе |
| 2021-02-14 | Карарезе | 1 - 2 | Леко |
| 2021-02-07 | Пиаченца | 1 - 1 | Карарезе |
| 2021-02-02 | Понтедера | 1 - 1 | Карарезе |
| 2021-01-30 | Карарезе | 0 - 1 | Про Сесто |
| 2021-01-24 | Про Патрия | 1 - 1 | Карарезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 3 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Серия С - гр. А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Комо | 32 | +10 | 62 |
| 2 | Про Верчели | 32 | +16 | 58 |
| 3 | Алесандрия | 32 | +14 | 56 |
| 4 | Ренате | 31 | +10 | 55 |
| 5 | Леко | 32 | +15 | 55 |
| 6 | Про Патрия | 32 | +8 | 50 |
| 7 | Понтедера | 33 | +3 | 48 |
| 8 | Албинолефе | 33 | +3 | 47 |
| 9 | Юве Некст Джен | 30 | +6 | 46 |
| 10 | Гросето | 32 | -1 | 43 |
| 11 | Карарезе | 31 | 0 | 40 |
| 12 | Перджолетезе | 30 | -1 | 38 |
| 13 | Про Сесто | 32 | -12 | 38 |
| 14 | Новара | 32 | 0 | 38 |
| 15 | Пиаченца | 32 | -5 | 36 |
| 16 | Джиана Ерминио | 32 | -12 | 34 |
| 17 | Олбия | 29 | -4 | 31 |
| 18 | Пистоезе | 31 | -16 | 27 |
| 19 | Лукезе | 32 | -19 | 26 |
| 20 | Ливорно | 32 | -15 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Перджолетезе | |
| Карарезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Перджолетезе | Карарезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Комо | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Про Верчели | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Алесандрия | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Ренате | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Леко | 0 - 0 | |
| 6 | Про Патрия | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Понтедера | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Албинолефе | 2 - 1 | |
| 9 | Юве Некст Джен | 1 - 3 | |
| 10 | Гросето | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Карарезе | - | |
| 12 | Перджолетезе | - | |
| 13 | Про Сесто | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Новара | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Пиаченца | 1 - 1 | |
| 16 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | |
| 17 | Олбия | 0 - 3 | |
| 18 | Пистоезе | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Лукезе | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Перджолетезе | Карарезе | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 38 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 18 | 22 |
Форма в шампионата
| Перджолетезе | Карарезе | |
|
Победи Равни Загуби |
11
5 14 |
10
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
0 9 |
5
7 3 |
Голове в шампионата
| Перджолетезе | Карарезе | |
|
Вкарани Получени |
40
41 |
31
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
20 |
15
13 |
Обща статистика за Серия С - гр. А
| Мачове (316) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (706) | |
| Средно голове на мач | 2.23 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 16% |
Перджолетезе следващи 6 срещи
| 2021-03-31 | Перджолетезе | - | Леко |
| 2021-04-03 | Новара | - | Перджолетезе |
| 2021-04-07 | Ренате | - | Перджолетезе |
| 2021-04-11 | Перджолетезе | - | Пиаченца |
| 2021-04-18 | Алесандрия | - | Перджолетезе |
| 2021-04-25 | Перджолетезе | - | Джиана Ерминио |
Карарезе следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Карарезе | - | Комо |
| 2021-04-07 | Олбия | - | Карарезе |
| 2021-04-10 | Албинолефе | - | Карарезе |
| 2021-04-18 | Карарезе | - | Лукезе |
| 2021-04-25 | Юве Некст Джен | - | Карарезе |
| 2021-05-02 | Карарезе | - | Про Верчели |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 2.87 | 2.75 |
| Вероятност | 39% | 25% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.44 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-28 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
