Серия Б - Италия
четвъртък, 08.12.2022
14:00
14:00

Перуджа

СПАЛ
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Перуджа |
| Гост: | Ферара |
| Разстояние: | 200.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ренато Кури |
| Капацитет: | 28 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.25 | 3.60 | X2 | 1.25 | 1.73 | |||
| 27% | 39% | 34% | 1.73 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 25% | 75% |
Последни 6 директни срещи
| 2022-03-16 | Перуджа | 1 - 1 | СПАЛ |
| 2021-11-01 | СПАЛ | 1 - 2 | Перуджа |
| 2018-08-08 | Перуджа | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2017-07-30 | Перуджа | 1 - 1 | СПАЛ |
| 2017-02-25 | СПАЛ | 2 - 0 | Перуджа |
| 2016-09-26 | Перуджа | 1 - 0 | СПАЛ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 17% | 0% |
Перуджа последни 12 срещи
| 2022-12-04 | Козенца | 0 - 0 | Перуджа |
| 2022-11-27 | Перуджа | 1 - 0 | Дженоа |
| 2022-11-12 | Модена | 1 - 1 | Перуджа |
| 2022-11-05 | Фрозиноне | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-10-30 | Перуджа | 0 - 2 | Читадела |
| 2022-10-22 | Реджина | 2 - 3 | Перуджа |
| 2022-10-16 | Перуджа | 1 - 2 | Зюдтирол |
| 2022-10-09 | Комо | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-10-01 | Перуджа | 1 - 3 | Пиза |
| 2022-09-18 | Тернана | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-09-10 | Перуджа | 1 - 0 | Асколи |
| 2022-09-03 | Бреша | 2 - 1 | Перуджа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 33% | 17% |
СПАЛ последни 12 срещи
| 2022-12-04 | СПАЛ | 2 - 3 | Модена |
| 2022-11-27 | Бреша | 2 - 0 | СПАЛ |
| 2022-11-12 | СПАЛ | 1 - 2 | Беневенто |
| 2022-11-05 | Тернана | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-29 | СПАЛ | 1 - 1 | Зюдтирол |
| 2022-10-22 | СПАЛ | 5 - 0 | Козенца |
| 2022-10-18 | Дженоа | 1 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-15 | Читадела | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-08 | Фрозиноне | 2 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-01 | СПАЛ | 0 - 2 | Дженоа |
| 2022-09-17 | Комо | 3 - 3 | СПАЛ |
| 2022-09-11 | СПАЛ | 2 - 0 | Венеция |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 33% | 25% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фрозиноне | 15 | +12 | 32 |
| 2 | Тернана | 16 | +2 | 25 |
| 3 | Реджина | 15 | +15 | 24 |
| 4 | Бари | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Бреша | 15 | -1 | 23 |
| 6 | Парма | 15 | +5 | 22 |
| 7 | Дженоа | 15 | +3 | 22 |
| 8 | Зюдтирол | 15 | -1 | 22 |
| 9 | Асколи | 15 | +2 | 21 |
| 10 | Модена | 15 | +1 | 20 |
| 11 | Пиза | 15 | +4 | 19 |
| 12 | Каляри | 16 | -2 | 19 |
| 13 | Читадела | 15 | -3 | 19 |
| 14 | Палермо | 15 | -4 | 18 |
| 15 | Козенца | 15 | -9 | 16 |
| 16 | СПАЛ | 15 | -2 | 15 |
| 17 | Беневенто | 15 | -3 | 15 |
| 18 | Венеция | 15 | -6 | 15 |
| 19 | Комо | 15 | -9 | 15 |
| 20 | Перуджа | 15 | -10 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Перуджа | |
| СПАЛ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Перуджа | СПАЛ |
|---|---|---|---|
| 1 | Фрозиноне | 2 - 0 | |
| 2 | Тернана | 0 - 0 | |
| 3 | Реджина | ||
| 4 | Бари | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 5 | Бреша | 2 - 0 | |
| 6 | Парма | 0 - 0 | |
| 7 | Дженоа | 1 - 0 | |
| 8 | Зюдтирол | 1 - 2 | |
| 9 | Асколи | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Модена | ||
| 11 | Пиза | 1 - 3 | |
| 12 | Каляри | ||
| 13 | Читадела | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Палермо | ||
| 15 | Козенца | ||
| 16 | СПАЛ | - | |
| 17 | Беневенто | ||
| 18 | Венеция | ||
| 19 | Комо | 3 - 3 | |
| 20 | Перуджа | - |
Класиране в шампионата
| Перуджа | СПАЛ | |
| Позиция | 20 | 16 |
| Точки | 12 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 18 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| Перуджа | СПАЛ | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 9 |
3
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
0
5 2 |
Голове в шампионата
| Перуджа | СПАЛ | |
|
Вкарани Получени |
10
20 |
19
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
10 |
6
10 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (151) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (369) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 24% |
Перуджа следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Каляри | - | Перуджа |
| 2022-12-19 | Перуджа | - | Венеция |
| 2022-12-26 | Беневенто | - | Перуджа |
| 2023-01-14 | Перуджа | - | Палермо |
| 2023-01-21 | Парма | - | Перуджа |
| 2023-01-28 | Бари | - | Перуджа |
СПАЛ следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | СПАЛ | - | Палермо |
| 2022-12-18 | Парма | - | СПАЛ |
| 2022-12-26 | СПАЛ | - | Пиза |
| 2023-01-14 | Реджина | - | СПАЛ |
| 2023-01-21 | СПАЛ | - | Асколи |
| 2023-01-27 | Каляри | - | СПАЛ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.25 | 3.60 |
| Вероятност | 27% | 39% | 34% |
| X2 @ 1.73 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.73 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.67 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.67 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-08 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
