Първа Лига - Шотландия
събота, 10.04.2021
15:00
15:00

Питърхед

Партик Тисъл
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Питърхед |
| Гост: | Глазгоу |
| Разстояние: | 236.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Балмоур Стейдиъм |
| Капацитет: | 4 000 (1 000) |
| Размер: | 96 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.60 | 2.10 | 12 | 1.61 | 1.36 | |||
| 37% | 25% | 38% | 1.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 32% | 68% | 19% | 81% |
Последни 7 директни срещи
| 2020-12-19 | Партик Тисъл | 0 - 1 | Питърхед |
| 2008-08-12 | Партик Тисъл | 1 - 1 | Питърхед |
| 2006-04-22 | Партик Тисъл | 0 - 1 | Питърхед |
| 2006-02-18 | Питърхед | 2 - 1 | Партик Тисъл |
| 2005-10-25 | Партик Тисъл | 1 - 3 | Питърхед |
| 2005-08-13 | Питърхед | 1 - 1 | Партик Тисъл |
| 2003-09-24 | Питърхед | 1 - 1 | Партик Тисъл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 | |
| 57% | 43% | 0% | 71% | 29% | 14% |
Питърхед последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Питърхед |
| 2021-03-30 | Питърхед | 0 - 2 | Клайд |
| 2021-03-27 | Дъмбартън | 0 - 1 | Питърхед |
| 2021-03-23 | Питърхед | 0 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-20 | Питърхед | 1 - 0 | Еърдриониънс |
| 2021-01-02 | Коув Рейнджърс | 1 - 0 | Питърхед |
| 2020-12-22 | Питърхед | 1 - 1 | Монтроуз |
| 2020-12-19 | Партик Тисъл | 0 - 1 | Питърхед |
| 2020-12-12 | Питърхед | 2 - 1 | Ийст Файф |
| 2020-12-05 | Фолкърк | 2 - 1 | Питърхед |
| 2020-11-28 | Питърхед | 0 - 1 | Форфар Атлетик |
| 2020-11-21 | Питърхед | 1 - 0 | Дъмбартън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 2 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 17% | 0% |
Партик Тисъл последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Ийст Файф | 2 - 2 | Партик Тисъл |
| 2021-04-03 | Дънди Юнайтед | 2 - 1 | Партик Тисъл |
| 2021-03-30 | Партик Тисъл | 2 - 2 | Форфар Атлетик |
| 2021-03-27 | Еърдриониънс | 2 - 4 | Партик Тисъл |
| 2021-03-23 | Партик Тисъл | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-03-20 | Партик Тисъл | 1 - 1 | Коув Рейнджърс |
| 2020-12-26 | Фолкърк | 0 - 0 | Партик Тисъл |
| 2020-12-19 | Партик Тисъл | 0 - 1 | Питърхед |
| 2020-12-12 | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Партик Тисъл |
| 2020-12-05 | Партик Тисъл | 0 - 0 | Дъмбартън |
| 2020-11-28 | Монтроуз | 0 - 1 | Партик Тисъл |
| 2020-11-21 | Партик Тисъл | 2 - 0 | Ийст Файф |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Фолкърк | 15 | +13 | 28 | |||||
| 2 | Коув Рейнджърс | 15 | +8 | 25 | |||||
| 3 | Монтроуз | 15 | +5 | 23 | |||||
| 4 | Еърдриониънс | 15 | +3 | 22 | |||||
| 5 | Партик Тисъл | 14 | +5 | 21 | |||||
| 1 | Ийст Файф | 15 | -2 | 21 | |||||
| 2 | Питърхед | 15 | -3 | 20 | |||||
| 3 | Клайд | 14 | -8 | 17 | |||||
| 4 | Дъмбартън | 15 | -7 | 16 | |||||
| 5 | Форфар Атлетик | 15 | -14 | 11 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Питърхед | |
| Партик Тисъл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Питърхед | Партик Тисъл |
|---|---|---|---|
| 1 | Фолкърк | 0 - 0 | |
| 2 | Коув Рейнджърс | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Монтроуз | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Еърдриониънс | 1 - 0 | 2 - 4 |
| 5 | Партик Тисъл | - | |
| 1 | Ийст Файф | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Питърхед | - | |
| 3 | Клайд | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Дъмбартън | 1 - 0 | |
| 5 | Форфар Атлетик | 0 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Питърхед | Партик Тисъл | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 10 | 11 |
Форма в шампионата
| Питърхед | Партик Тисъл | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 7 |
5
6 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
3
2 2 |
Голове в шампионата
| Питърхед | Партик Тисъл | |
|
Вкарани Получени |
13
16 |
18
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
7 |
9
6 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (74) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (174) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 23% |
Питърхед следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Ийст Файф | - | Питърхед |
| 2021-04-20 | Питърхед | - | Фолкърк |
| 2021-04-24 | Питърхед | - | Клайд |
| 2021-04-29 | Ийст Файф | - | Питърхед |
| 2021-05-01 | Питърхед | - | Форфар Атлетик |
| 2021-05-04 | Дъмбартън | - | Питърхед |
Партик Тисъл следващи 6 срещи
| 2021-04-13 | Партик Тисъл | - | Клайд |
| 2021-04-15 | Партик Тисъл | - | Монтроуз |
| 2021-04-20 | Дъмбартън | - | Партик Тисъл |
| 2021-04-24 | Партик Тисъл | - | Еърдриониънс |
| 2021-04-27 | Коув Рейнджърс | - | Партик Тисъл |
| 2021-04-29 | Партик Тисъл | - | Фолкърк |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.60 | 2.10 |
| Вероятност | 37% | 25% | 38% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.36 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
