Купа на Шотландия
събота, 26.11.2022
15:00
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Питърхед |
| Гост: |
Глазгоу |
| Разстояние: |
236.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Балмоур Стейдиъм
|
| Капацитет: |
4 000 (1 000) |
| Размер: |
96 x 64 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 9.50 |
5.25 |
1.28 |
2 |
|
|
|
3.50 |
1.07 |
| 21% |
34% |
45% |
1.28 |
|
|
|
13% |
87% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.66 |
| 82% |
18% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-04-16 |
Питърхед
|
2 - 1 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-03-01 |
Куинс парк ФК
|
2 - 1 |
Питърхед
|
|
2021-11-20 |
Питърхед
|
2 - 1 |
Куинс парк ФК
|
|
2021-09-25 |
Куинс парк ФК
|
3 - 2 |
Питърхед
|
|
2019-05-04 |
Куинс парк ФК
|
0 - 2 |
Питърхед
|
|
2019-02-16 |
Питърхед
|
2 - 1 |
Куинс парк ФК
|
|
2018-11-10 |
Куинс парк ФК
|
2 - 0 |
Питърхед
|
|
2018-08-04 |
Питърхед
|
1 - 1 |
Куинс парк ФК
|
|
2017-04-08 |
Куинс парк ФК
|
2 - 0 |
Питърхед
|
|
2017-01-28 |
Питърхед
|
4 - 0 |
Куинс парк ФК
|
|
2016-11-12 |
Куинс парк ФК
|
0 - 0 |
Питърхед
|
|
2016-09-10 |
Питърхед
|
2 - 0 |
Куинс парк ФК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
6 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
50% |
17% |
Питърхед последни 12 срещи
|
2022-11-19 |
Питърхед
|
0 - 2 |
Дънфърмлин
|
|
2022-11-12 |
Еърдриониънс
|
1 - 1 |
Питърхед
|
|
2022-11-05 |
Монтроуз
|
3 - 0 |
Питърхед
|
|
2022-10-29 |
Питърхед
|
1 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2022-10-22 |
Питърхед
|
0 - 2 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-10-15 |
Куин ъф Саут
|
2 - 0 |
Питърхед
|
|
2022-10-08 |
Питърхед
|
0 - 4 |
Фолкърк
|
|
2022-10-05 |
Единбург Сити
|
2 - 0 |
Питърхед
|
|
2022-10-01 |
Дънфърмлин
|
2 - 2 |
Питърхед
|
|
2022-09-24 |
Питърхед
|
0 - 4 |
Елгин Сити
|
|
2022-09-17 |
Питърхед
|
2 - 1 |
Келти Хартс
|
|
2022-09-03 |
Питърхед
|
0 - 2 |
Монтроуз
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
12 |
5 |
3 |
| 8% |
25% |
67% |
|
100% |
42% |
25% |
Куинс парк ФК последни 12 срещи
|
2022-11-19 |
Рейт Роувърс
|
2 - 5 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-11-12 |
Куинс парк ФК
|
2 - 1 |
Инвърнес КТ
|
|
2022-11-04 |
Коув Рейнджърс
|
2 - 0 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-10-28 |
Куинс парк ФК
|
2 - 2 |
Дънди ФК
|
|
2022-10-22 |
Партик Тисъл
|
0 - 4 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-10-14 |
Куинс парк ФК
|
1 - 1 |
Арброут
|
|
2022-10-08 |
Еър Юнайтед
|
5 - 0 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-10-04 |
Куинс парк ФК
|
1 - 2 |
Грийнок Мортън
|
|
2022-10-01 |
Куинс парк ФК
|
1 - 0 |
Рейт Роувърс
|
|
2022-09-25 |
Клифтънвил
|
2 - 3 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-09-17 |
Хамилтън
|
0 - 2 |
Куинс парк ФК
|
|
2022-09-03 |
Дънди ФК
|
3 - 0 |
Куинс парк ФК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
8 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
67% |
42% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дънфърмлин |
16 |
10 |
5 |
1 |
24 |
9 |
+15 |
35 |
| 2 |
Фолкърк |
16 |
8 |
4 |
4 |
30 |
19 |
+11 |
28 |
| 3 |
Единбург Сити |
16 |
9 |
1 |
6 |
29 |
24 |
+5 |
28 |
| 4 |
Монтроуз |
16 |
8 |
3 |
5 |
25 |
19 |
+6 |
27 |
| 5 |
Алоа Атлетик |
16 |
8 |
2 |
6 |
33 |
25 |
+8 |
26 |
| 6 |
Еърдриониънс |
16 |
7 |
4 |
5 |
28 |
22 |
+6 |
25 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
16 |
6 |
4 |
6 |
28 |
26 |
+2 |
22 |
| 8 |
Келти Хартс |
16 |
5 |
2 |
9 |
14 |
25 |
-11 |
17 |
| 9 |
Клайд |
16 |
2 |
3 |
11 |
21 |
35 |
-14 |
9 |
| 10 |
Питърхед |
16 |
1 |
4 |
11 |
10 |
38 |
-28 |
7 |
Класиране Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Еър Юнайтед |
16 |
8 |
5 |
3 |
34 |
22 |
+12 |
29 |
| 2 |
Грийнок Мортън |
16 |
8 |
4 |
4 |
24 |
16 |
+8 |
28 |
| 3 |
Дънди ФК |
16 |
8 |
4 |
4 |
27 |
20 |
+7 |
28 |
| 4 |
Куинс парк ФК |
16 |
8 |
3 |
5 |
28 |
26 |
+2 |
27 |
| 5 |
Партик Тисъл |
16 |
7 |
2 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
23 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
16 |
6 |
5 |
5 |
19 |
20 |
-1 |
23 |
| 7 |
Рейт Роувърс |
16 |
7 |
1 |
8 |
21 |
21 |
0 |
22 |
| 8 |
Коув Рейнджърс |
16 |
4 |
5 |
7 |
24 |
27 |
-3 |
17 |
| 9 |
Арброут |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
22 |
-12 |
12 |
| 10 |
Хамилтън |
16 |
2 |
5 |
9 |
16 |
31 |
-15 |
11 |
Питърхед следващи 6 срещи
|
2022-12-03 |
Келти Хартс
|
- |
Питърхед
|
|
2022-12-17 |
Питърхед
|
- |
Клайд
|
|
2022-12-24 |
Единбург Сити
|
- |
Питърхед
|
|
2023-01-02 |
Питърхед
|
- |
Монтроуз
|
|
2023-01-07 |
Питърхед
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2023-01-14 |
Дънфърмлин
|
- |
Питърхед
|
Куинс парк ФК следващи 6 срещи
|
2022-12-03 |
Куинс парк ФК
|
- |
Хамилтън
|
|
2022-12-10 |
Куинс парк ФК
|
- |
Монтроуз
|
|
2022-12-17 |
Грийнок Мортън
|
- |
Куинс парк ФК
|
|
2022-12-23 |
Арброут
|
- |
Куинс парк ФК
|
|
2023-01-02 |
Куинс парк ФК
|
- |
Партик Тисъл
|
|
2023-01-07 |
Коув Рейнджърс
|
- |
Куинс парк ФК
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
9.50 |
5.25 |
1.28 |
| Вероятност |
21% |
34% |
45% |
|
2 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
3.50 |
1.07 |
| Вероятност |
13% |
87% |
|
X2 @ 1.07 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.12 |
6.00 |
| Вероятност |
|
82% |
18% |
|
Над 1.5 @ 1.12 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.70 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 2.5 @ 1.44 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.66 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 3.5 @ 1.66 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.95 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-26 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!