Висша Лига - Египет
сряда, 23.11.2022
15:00
15:00

Фарко

Ел Исмаили
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Александрия |
| Гост: | Исмаилия |
| Разстояние: | 231.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 2.70 | 2.50 | 1 | 1.46 | 1.38 | |||
| 84% | 13% | 3% | 2.80 | 95% | 5% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 2.20 | 2.70 | 1.40 | 5.50 | 1.13 | ||||||
| 48% | 52% | 24% | 76% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-08-06 | Фарко | 0 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-03-07 | Ел Исмаили | 0 - 0 | Фарко |
Фарко последни 12 срещи
| 2022-10-31 | Араб Контрактърс | 0 - 0 | Фарко |
| 2022-10-26 | Фарко | 1 - 0 | Харас Ел Ходод |
| 2022-10-18 | Нешънъл Банк | 1 - 1 | Фарко |
| 2022-08-30 | Смуха | 0 - 0 | Фарко |
| 2022-08-27 | Фарко | 1 - 1 | Газъл Ел Махала |
| 2022-08-23 | Араб Контрактърс | 2 - 0 | Фарко |
| 2022-08-19 | Фарко | 0 - 1 | Замалек |
| 2022-08-09 | Нешънъл Банк | 0 - 1 | Фарко |
| 2022-08-06 | Фарко | 0 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-08-03 | Ал Ахли | 0 - 0 | Фарко |
| 2022-07-28 | Фарко | 0 - 1 | Ел Гаиш |
| 2022-07-22 | Енппи | 0 - 1 | Фарко |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 25% | 0% | 0% |
Ел Исмаили последни 12 срещи
| 2022-10-24 | Газъл Ел Махала | 2 - 1 | Ел Исмаили |
| 2022-10-19 | Ел Исмаили | 0 - 1 | Ал Ахли |
| 2022-08-30 | Ел Исмаили | 0 - 1 | Ел Гаиш |
| 2022-08-27 | Енппи | 2 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-08-24 | Ел Исмаили | 1 - 1 | Ийстърн Къмпани |
| 2022-08-21 | Ал Ахли | 0 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-08-18 | Ел Масри | 4 - 1 | Ел Исмаили |
| 2022-08-15 | Замалек | 1 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-08-11 | Ел Исмаили | 1 - 0 | Ал Итихат |
| 2022-08-06 | Фарко | 0 - 0 | Ел Исмаили |
| 2022-08-01 | Ел Исмаили | 1 - 0 | Миср Ел Макаса |
| 2022-07-28 | Ел Гуна | 0 - 3 | Ел Исмаили |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 25% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ал Ахли | 3 | +5 | 9 |
| 1 | Ал Итихат | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Замалек | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Газъл Ел Махала | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Нешънъл Банк | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Фарко | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Модърн Спорт | 2 | +2 | 4 |
| 8 | Ел Гаиш | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Ел Масри | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Араб Контрактърс | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Кер. Клеопатра | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Пирамидс | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Смуха | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Енппи | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Харас Ел Ходод | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Ел Даклиех | 3 | -5 | 1 |
| 17 | Ел Исмаили | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Асуан | 3 | -3 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Фарко | |
| Ел Исмаили | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фарко | Ел Исмаили |
|---|---|---|---|
| 1 | Ал Ахли | ||
| 1 | Ал Итихат | ||
| 3 | Замалек | ||
| 4 | Газъл Ел Махала | 2 - 1 | |
| 5 | Нешънъл Банк | ||
| 6 | Фарко | - | |
| 7 | Модърн Спорт | ||
| 8 | Ел Гаиш | ||
| 9 | Ел Масри | ||
| 10 | Араб Контрактърс | ||
| 11 | Кер. Клеопатра | ||
| 12 | Пирамидс | ||
| 13 | Смуха | ||
| 14 | Енппи | ||
| 15 | Харас Ел Ходод | 1 - 0 | |
| 16 | Ел Даклиех | ||
| 17 | Ел Исмаили | - | |
| 18 | Асуан |
Класиране в шампионата
| Фарко | Ел Исмаили | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 5 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 14 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Фарко | Ел Исмаили | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Фарко | Ел Исмаили | |
|
Вкарани Получени |
2
1 |
1
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
0 |
1
2 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (26) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (47) | |
| Средно голове на мач | 1.81 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.92 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.88 |
| Домакинът е отбелязал в | 58% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 23% |
| Над 3.5 | 12% |
Фарко следващи 6 срещи
| 2022-12-01 | Асуан | - | Фарко |
| 2022-12-07 | Фарко | - | Ел Даклиех |
| 2022-12-15 | Ал Итихат | - | Фарко |
| 2022-12-20 | Фарко | - | Ал Ахли |
| 2022-12-24 | Газъл Ел Махала | - | Фарко |
| 2022-12-28 | Фарко | - | Модърн Спорт |
Ел Исмаили следващи 6 срещи
| 2022-12-02 | Ел Исмаили | - | Смуха |
| 2022-12-08 | Кер. Клеопатра | - | Ел Исмаили |
| 2022-12-12 | Ел Исмаили | - | Модърн Спорт |
| 2022-12-16 | Ел Исмаили | - | Пирамидс |
| 2022-12-20 | Енппи | - | Ел Исмаили |
| 2022-12-25 | Ел Исмаили | - | Ел Масри |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 2.70 | 2.50 |
| Вероятност | 84% | 13% | 3% |
| 1 @ 2.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 1.38 |
| Вероятност | 95% | 5% |
| 1X @ 1.46 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.58 | 2.20 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 1.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 1.40 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.13 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.13 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-23 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
