Серия С - гр. C - Италия
неделя, 11.12.2022
13:30
13:30

Пичерно

В. Франкавила
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пичерно |
| Гост: | Франкавила Фонтана |
| Разстояние: | 164.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 2.90 | 3.50 | 1X | 1.26 | 1.68 | |||
| 46% | 26% | 28% | 1.26 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.50 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 63% | 37% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Последни 4 директни срещи
| 2022-03-20 | В. Франкавила | 0 - 1 | Пичерно |
| 2021-11-14 | Пичерно | 0 - 1 | В. Франкавила |
| 2020-03-01 | В. Франкавила | 1 - 2 | Пичерно |
| 2019-10-19 | Пичерно | 0 - 0 | В. Франкавила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 25% | 25% | 0% |
Пичерно последни 12 срещи
| 2022-12-04 | Месина | 0 - 1 | Пичерно |
| 2022-11-30 | Пичерно | 1 - 0 | Монтерози |
| 2022-11-27 | Джелбисон Чиленто | 0 - 0 | Пичерно |
| 2022-11-20 | Пичерно | 2 - 1 | Авелино |
| 2022-11-13 | Аудаче Чериньола | 1 - 1 | Пичерно |
| 2022-11-06 | Пичерно | 2 - 1 | Таранто |
| 2022-10-30 | Кротоне | 1 - 0 | Пичерно |
| 2022-10-22 | Пичерно | 0 - 0 | Витербезе |
| 2022-10-18 | Латина | 1 - 0 | Пичерно |
| 2022-10-15 | Пичерно | 2 - 2 | Потенца |
| 2022-10-08 | Юве Стабия | 1 - 0 | Пичерно |
| 2022-10-04 | Фоджа | 0 - 0 | Пичерно |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 33% | 25% | 8% |
В. Франкавила последни 12 срещи
| 2022-12-04 | Катанзаро | 4 - 1 | В. Франкавила |
| 2022-11-30 | В. Франкавила | 3 - 2 | Пескара |
| 2022-11-27 | Монополи 1966 | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-11-20 | В. Франкавила | 3 - 0 | Таранто |
| 2022-11-13 | Юве Стабия | 2 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-11-06 | В. Франкавила | 1 - 1 | Аудаче Чериньола |
| 2022-10-30 | Потенца | 2 - 2 | В. Франкавила |
| 2022-10-22 | В. Франкавила | 2 - 3 | Авелино |
| 2022-10-18 | Кротоне | 3 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-10-15 | В. Франкавила | 0 - 0 | Латина |
| 2022-10-08 | Джуляно | 2 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-10-04 | В. Франкавила | 0 - 0 | Потенца |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Катанзаро | 17 | +42 | 47 |
| 2 | Кротоне | 17 | +17 | 41 |
| 3 | Пескара | 17 | +11 | 35 |
| 4 | Джуляно | 17 | +3 | 26 |
| 5 | Юве Стабия | 17 | +2 | 26 |
| 6 | Аудаче Чериньола | 17 | +1 | 24 |
| 7 | Джелбисон Чиленто | 17 | 0 | 22 |
| 8 | Монополи 1966 | 17 | -1 | 22 |
| 9 | Фоджа | 17 | -6 | 22 |
| 10 | Пичерно | 17 | -2 | 21 |
| 11 | Латина | 17 | -6 | 21 |
| 12 | Авелино | 17 | +1 | 20 |
| 13 | Потенца | 17 | -1 | 20 |
| 14 | Таранто | 17 | -11 | 20 |
| 15 | В. Франкавила | 17 | -7 | 19 |
| 16 | Турис | 17 | -8 | 19 |
| 17 | Монтерози | 17 | 0 | 18 |
| 18 | Фиделис Андрия | 17 | -8 | 15 |
| 19 | Месина | 17 | -15 | 11 |
| 20 | Витербезе | 17 | -12 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Пичерно | |
| В. Франкавила | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пичерно | В. Франкавила |
|---|---|---|---|
| 1 | Катанзаро | 4 - 1 | |
| 2 | Кротоне | 3 - 0 | |
| 3 | Пескара | ||
| 4 | Джуляно | 2 - 0 | |
| 5 | Юве Стабия | 2 - 0 | |
| 6 | Аудаче Чериньола | ||
| 7 | Джелбисон Чиленто | ||
| 8 | Монополи 1966 | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Фоджа | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Пичерно | - | |
| 11 | Латина | ||
| 12 | Авелино | 2 - 1 | |
| 13 | Потенца | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 14 | Таранто | 2 - 1 | |
| 15 | В. Франкавила | - | |
| 16 | Турис | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Монтерози | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Фиделис Андрия | ||
| 19 | Месина | ||
| 20 | Витербезе | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Пичерно | В. Франкавила | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 21 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 19 |
| Точки | 14 | 2 |
Форма в шампионата
| Пичерно | В. Франкавила | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 6 |
5
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 2 |
0
2 7 |
Голове в шампионата
| Пичерно | В. Франкавила | |
|
Вкарани Получени |
16
18 |
19
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
7 |
6
19 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (411) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 25% |
Пичерно следващи 6 срещи
| 2022-12-18 | Пескара | - | Пичерно |
| 2022-12-23 | Пичерно | - | Катанзаро |
| 2023-01-07 | Фоджа | - | Пичерно |
| 2023-01-15 | Пичерно | - | Джуляно |
| 2023-01-22 | Турис | - | Пичерно |
| 2023-01-29 | Пичерно | - | Фиделис Андрия |
В. Франкавила следващи 6 срещи
| 2022-12-18 | В. Франкавила | - | Витербезе |
| 2022-12-23 | В. Франкавила | - | Турис |
| 2023-01-07 | Месина | - | В. Франкавила |
| 2023-01-14 | В. Франкавила | - | Фоджа |
| 2023-01-21 | Джелбисон Чиленто | - | В. Франкавила |
| 2023-01-29 | В. Франкавила | - | Монтерози |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 2.90 | 3.50 |
| Вероятност | 46% | 26% | 28% |
| 1X @ 1.26 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 1.68 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.47 | 2.45 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.47 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.50 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.17 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
