Първа Лига - Полша
неделя, 18.09.2022
11:40
11:40

Подбескидзе

ЛКС Лодз
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белско-Бяла |
| Гост: | Лодз |
| Разстояние: | 216.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Белско-Бяла |
| Капацитет: | 4 279 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:40 (12:40 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.25 | 3.10 | 2 | 1.33 | 1.61 | |||
| 40% | 5% | 55% | 3.10 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 59% | 41% | 38% | 62% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-01 | Подбескидзе | 1 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2021-09-18 | ЛКС Лодз | 1 - 2 | Подбескидзе |
| 2019-03-29 | ЛКС Лодз | 3 - 0 | Подбескидзе |
| 2018-09-19 | Подбескидзе | 0 - 3 | ЛКС Лодз |
| 2012-03-31 | Подбескидзе | 0 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2011-09-30 | ЛКС Лодз | 2 - 1 | Подбескидзе |
| 2011-04-10 | ЛКС Лодз | 0 - 0 | Подбескидзе |
| 2010-09-04 | Подбескидзе | 1 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2010-04-28 | ЛКС Лодз | 2 - 2 | Подбескидзе |
| 2009-09-12 | Подбескидзе | 2 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2006-05-05 | Подбескидзе | 1 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2005-09-23 | ЛКС Лодз | 3 - 0 | Подбескидзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 8% |
Подбескидзе последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Хойничанка | 2 - 3 | Подбескидзе |
| 2022-09-04 | Подбескидзе | 0 - 1 | Рух Хожов |
| 2022-08-27 | Стал Жешов | 5 - 0 | Подбескидзе |
| 2022-08-20 | Подбескидзе | 0 - 1 | Пуща Неполомице |
| 2022-08-14 | Хробри Глогов | 0 - 1 | Подбескидзе |
| 2022-08-10 | Подбескидзе | 0 - 1 | Скра Ченстохова |
| 2022-08-07 | ГКС Тихи | 1 - 4 | Подбескидзе |
| 2022-07-31 | Подбескидзе | 1 - 0 | ГКС Катовице |
| 2022-07-25 | Одра Ополе | 1 - 2 | Подбескидзе |
| 2022-07-17 | Подбескидзе | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2022-07-09 | Подбескидзе | 3 - 2 | Висла Краков |
| 2022-06-25 | Заглембие С. | 0 - 1 | Подбескидзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 5 | 5 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 42% | 42% | 33% |
ЛКС Лодз последни 12 срещи
| 2022-09-11 | ЛКС Лодз | 1 - 1 | Термалика |
| 2022-09-05 | ЛКС Лодз | 3 - 2 | Гурник Ленчна |
| 2022-08-31 | ЛКС Лодз | 2 - 2 | Стал Мелец |
| 2022-08-27 | Хойничанка | 1 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2022-08-19 | ЛКС Лодз | 2 - 0 | Рух Хожов |
| 2022-08-14 | Стал Жешов | 1 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2022-08-10 | ЛКС Лодз | 2 - 0 | Пуща Неполомице |
| 2022-08-06 | Хробри Глогов | 2 - 3 | ЛКС Лодз |
| 2022-07-30 | ЛКС Лодз | 2 - 1 | Скра Ченстохова |
| 2022-07-24 | ГКС Тихи | 0 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2022-07-16 | ЛКС Лодз | 0 - 2 | ГКС Катовице |
| 2022-07-09 | ЛКС Лодз | 1 - 1 | Знич Прушков |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рух Хожов | 11 | +7 | 22 |
| 2 | Арка Гдиня | 11 | +8 | 20 |
| 3 | Пуща Неполомице | 11 | +3 | 20 |
| 4 | ЛКС Лодз | 10 | +4 | 19 |
| 5 | Стал Жешов | 11 | +5 | 17 |
| 6 | Термалика | 11 | +3 | 17 |
| 7 | Висла Краков | 11 | +3 | 17 |
| 8 | Хробри Глогов | 11 | 0 | 17 |
| 9 | ГКС Катовице | 11 | +3 | 16 |
| 10 | ГКС Тихи | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Подбескидзе | 10 | -2 | 15 |
| 12 | Заглембие С. | 10 | 0 | 14 |
| 13 | Скра Ченстохова | 10 | -2 | 14 |
| 14 | Хойничанка | 10 | -4 | 10 |
| 15 | Гурник Ленчна | 11 | -2 | 8 |
| 16 | Ресовия Жешов | 11 | -6 | 8 |
| 17 | Одра Ополе | 10 | -9 | 7 |
| 18 | Сандеця Н. Сонч | 11 | -12 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Подбескидзе | |
| ЛКС Лодз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Подбескидзе | ЛКС Лодз |
|---|---|---|---|
| 1 | Рух Хожов | 0 - 1 | |
| 2 | Арка Гдиня | 0 - 1 | |
| 3 | Пуща Неполомице | 0 - 1 | |
| 4 | ЛКС Лодз | - | |
| 5 | Стал Жешов | 1 - 0 | |
| 6 | Термалика | ||
| 7 | Висла Краков | ||
| 8 | Хробри Глогов | 2 - 3 | |
| 9 | ГКС Катовице | 1 - 0 | |
| 10 | ГКС Тихи | 0 - 1 | |
| 11 | Подбескидзе | - | |
| 12 | Заглембие С. | ||
| 13 | Скра Ченстохова | 0 - 1 | |
| 14 | Хойничанка | 1 - 0 | |
| 15 | Гурник Ленчна | ||
| 16 | Ресовия Жешов | ||
| 17 | Одра Ополе | ||
| 18 | Сандеця Н. Сонч |
Класиране в шампионата
| Подбескидзе | ЛКС Лодз | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 15 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 9 |
| Точки | 3 | 6 |
Форма в шампионата
| Подбескидзе | ЛКС Лодз | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 5 |
6
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 4 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Подбескидзе | ЛКС Лодз | |
|
Вкарани Получени |
11
13 |
14
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
4 |
4
4 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (96) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (247) | |
| Средно голове на мач | 2.57 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 26% |
Подбескидзе следващи 6 срещи
| 2022-09-24 | Одра Ополе | - | Подбескидзе |
| 2022-10-02 | Термалика | - | Подбескидзе |
| 2022-10-08 | Подбескидзе | - | Гурник Ленчна |
| 2022-10-15 | Подбескидзе | - | Заглембие С. |
| 2022-10-22 | Висла Краков | - | Подбескидзе |
| 2022-10-29 | Подбескидзе | - | Сандеця Н. Сонч |
ЛКС Лодз следващи 6 срещи
| 2022-09-30 | ЛКС Лодз | - | Заглембие С. |
| 2022-10-07 | Висла Краков | - | ЛКС Лодз |
| 2022-10-14 | ЛКС Лодз | - | Сандеця Н. Сонч |
| 2022-10-23 | Ресовия Жешов | - | ЛКС Лодз |
| 2022-10-30 | ЛКС Лодз | - | Арка Гдиня |
| 2022-11-05 | Одра Ополе | - | ЛКС Лодз |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.25 | 3.10 |
| Вероятност | 40% | 5% | 55% |
| 2 @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.61 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
