Първа Лига - Украйна
неделя, 06.11.2022
11:00
11:00

Полесия Житомир

Нива Тернопол
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Житомир |
| Гост: | Тернопол |
| Разстояние: | 232.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 4.10 | 12.50 | 1 | 1.03 | 3.30 | |||
| 52% | 22% | 26% | 1.28 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | 1.98 | 1.72 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 67% | 33% | 33% | 67% | 16% | 84% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-09-17 | Нива Тернопол | 0 - 0 | Полесия Житомир |
| 2021-10-29 | Полесия Житомир | 1 - 1 | Нива Тернопол |
| 2021-07-25 | Нива Тернопол | 1 - 0 | Полесия Житомир |
| 2021-05-21 | Нива Тернопол | 2 - 0 | Полесия Житомир |
| 2020-11-10 | Полесия Житомир | 0 - 1 | Нива Тернопол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| 0% | 40% | 60% | 40% | 0% | 0% |
Полесия Житомир последни 12 срещи
| 2022-10-29 | ФСК Мариупол | 0 - 2 | Полесия Житомир |
| 2022-10-22 | Полесия Житомир | 3 - 0 | Епицентър |
| 2022-10-14 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Прикарпатие |
| 2022-10-07 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Карпати Лвов |
| 2022-10-01 | Диназ Вишгород | 0 - 5 | Полесия Житомир |
| 2022-09-25 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Буковина |
| 2022-09-17 | Нива Тернопол | 0 - 0 | Полесия Житомир |
| 2022-09-10 | Полесия Житомир | 4 - 2 | ФСК Мариупол |
| 2022-09-03 | Епицентър | 1 - 2 | Полесия Житомир |
| 2022-08-27 | Прикарпатие | 0 - 3 | Полесия Житомир |
| 2022-02-11 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Металист Харков |
| 2022-02-07 | Полесия Житомир | 1 - 1 | Черноморец Одеса |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 11 | 5 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 92% | 42% | 17% |
Нива Тернопол последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Нива Тернопол | 4 - 0 | Прикарпатие |
| 2022-10-22 | Карпати Лвов | 1 - 0 | Нива Тернопол |
| 2022-10-15 | Нива Тернопол | 1 - 0 | Диназ Вишгород |
| 2022-10-09 | Нива Тернопол | 1 - 0 | Буковина |
| 2022-10-02 | Епицентър | 1 - 1 | Нива Тернопол |
| 2022-09-23 | ФСК Мариупол | 0 - 2 | Нива Тернопол |
| 2022-09-17 | Нива Тернопол | 0 - 0 | Полесия Житомир |
| 2022-09-11 | Прикарпатие | 1 - 0 | Нива Тернопол |
| 2022-09-04 | Нива Тернопол | 0 - 1 | Карпати Лвов |
| 2022-08-27 | Диназ Вишгород | 1 - 1 | Нива Тернопол |
| 2021-11-27 | Нива Тернопол | 4 - 2 | Кремин |
| 2021-11-19 | Хирник-Спорт | 0 - 2 | Нива Тернопол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 17% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полесия Житомир | 10 | +22 | 28 |
| 2 | Карпати Лвов | 10 | +8 | 22 |
| 3 | Епицентър | 11 | +3 | 20 |
| 4 | Нива Тернопол | 10 | +5 | 15 |
| 5 | Прикарпатие | 11 | -7 | 14 |
| 6 | Диназ Вишгород | 10 | -7 | 9 |
| 7 | Буковина | 11 | -9 | 6 |
| 8 | ФСК Мариупол | 11 | -15 | 3 |
| 1 | Оболон | 11 | +9 | 22 |
| 2 | ЛНЗ Черкаси | 10 | +8 | 20 |
| 3 | Мет. Запорожие | 10 | -3 | 13 |
| 4 | Кремин | 9 | +4 | 12 |
| 5 | СК Полтава | 10 | -1 | 12 |
| 6 | ФК Чернигов | 10 | -2 | 12 |
| 7 | Скорук Томаковка | 11 | -6 | 11 |
| 8 | Хирник-Спорт | 9 | -9 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Полесия Житомир | |
| Нива Тернопол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Полесия Житомир | Нива Тернопол |
|---|---|---|---|
| 1 | Полесия Житомир | - | |
| 2 | Карпати Лвов | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Епицентър | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Нива Тернопол | - | |
| 5 | Прикарпатие | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Диназ Вишгород | 1 - 1 | |
| 7 | Буковина | 2 - 0 | |
| 8 | ФСК Мариупол | 4 - 2 | 0 - 2 |
| 1 | Оболон | ||
| 2 | ЛНЗ Черкаси | ||
| 3 | Мет. Запорожие | ||
| 4 | Кремин | ||
| 5 | СК Полтава | ||
| 6 | ФК Чернигов | ||
| 7 | Скорук Томаковка | ||
| 8 | Хирник-Спорт |
Класиране в шампионата
| Полесия Житомир | Нива Тернопол | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 28 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 15 | 5 |
Форма в шампионата
| Полесия Житомир | Нива Тернопол | |
|
Победи Равни Загуби |
9
1 0 |
4
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 0 |
1
2 2 |
Голове в шампионата
| Полесия Житомир | Нива Тернопол | |
|
Вкарани Получени |
25
3 |
10
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
2 |
4
4 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (82) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (194) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 18% |
Полесия Житомир следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Буковина | - | Полесия Житомир |
| 2022-11-19 | Полесия Житомир | - | Диназ Вишгород |
| 2022-11-27 | Карпати Лвов | - | Полесия Житомир |
| 2023-02-10 | Полесия Житомир | - | Верес Ровно |
| 2023-02-14 | Полесия Житомир | - | ФКИ Левадия |
| 2023-02-18 | Полесия Житомир | - | Ворскла Полтава |
Нива Тернопол следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Нива Тернопол | - | ФСК Мариупол |
| 2022-11-19 | Нива Тернопол | - | Епицентър |
| 2022-11-27 | Буковина | - | Нива Тернопол |
| 2023-04-08 | Нива Тернопол | - | ЛНЗ Черкаси |
| 2023-04-15 | Оболон | - | Нива Тернопол |
| 2023-04-22 | Нива Тернопол | - | Кремин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 4.10 | 12.50 |
| Вероятност | 52% | 22% | 26% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 3.30 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 3.00 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.72 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.28 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 1.41 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Без @ 1.41 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
