Лига 1 - Мавритания
понеделник, 18.05.2026
17:45
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Нуакшот |
| Гост: |
Тевраш Зейна |
| Разстояние: |
5.7 км |
| Начален час |
| Час: |
17:45 (16:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.11 |
3.04 |
3.29 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.59 |
| 33% |
41% |
26% |
1.25 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.76 |
|
|
|
2.15 |
1.58 |
|
|
|
3.81 |
1.20 |
| 68% |
32% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
18% |
82% |
Последни 1 директни срещи
|
2026-01-05 |
Нуакшот Академи
|
1 - 2 |
Помпие
|
Помпие последни 12 срещи
|
2026-05-11 |
СНИМ
|
0 - 1 |
Помпие
|
|
2026-05-05 |
Тевраш Зейна
|
1 - 1 |
Помпие
|
|
2026-04-09 |
Помпие
|
3 - 1 |
Интер Нуакшот
|
|
2026-04-03 |
Нуакшот Кингс
|
0 - 0 |
Помпие
|
|
2026-03-13 |
Помпие
|
1 - 0 |
Полис Нуакшот
|
|
2026-03-07 |
Дуан Нуакшот
|
2 - 1 |
Помпие
|
|
2026-02-28 |
Помпие
|
2 - 2 |
Ксар
|
|
2026-02-15 |
Н'Зидан
|
0 - 1 |
Помпие
|
|
2026-02-11 |
Помпие
|
0 - 0 |
Гендрим
|
|
2026-02-01 |
Каеди
|
1 - 1 |
Помпие
|
|
2026-01-27 |
Помпие
|
0 - 4 |
Нуадибу
|
|
2026-01-12 |
Помпие
|
1 - 2 |
Шемал
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
5 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
42% |
25% |
Нуакшот Академи последни 12 срещи
|
2026-05-11 |
Нуакшот Академи
|
2 - 0 |
Интер Нуакшот
|
|
2026-05-07 |
Нуакшот Кингс
|
1 - 2 |
Нуакшот Академи
|
|
2026-04-29 |
Н'Зидан
|
0 - 0 |
Нуакшот Академи
|
|
2026-04-12 |
Нуакшот Академи
|
0 - 0 |
Полис Нуакшот
|
|
2026-04-07 |
Дуан Нуакшот
|
1 - 1 |
Нуакшот Академи
|
|
2026-03-14 |
Нуакшот Академи
|
2 - 0 |
Ксар
|
|
2026-03-01 |
Нуакшот Академи
|
1 - 1 |
Гендрим
|
|
2026-02-14 |
Каеди
|
1 - 0 |
Нуакшот Академи
|
|
2026-02-10 |
Нуакшот Академи
|
1 - 2 |
Нуадибу
|
|
2026-02-02 |
Шемал
|
0 - 0 |
Нуакшот Академи
|
|
2026-01-28 |
Нуакшот Академи
|
3 - 1 |
Тевраш Зейна
|
|
2026-01-11 |
СНИМ
|
0 - 0 |
Нуакшот Академи
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
3 |
1 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
25% |
8% |
Класиране Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нуадибу |
24 |
16 |
7 |
1 |
46 |
12 |
+34 |
55 |
| 2 |
Дуан Нуакшот |
24 |
12 |
9 |
3 |
40 |
25 |
+15 |
45 |
| 3 |
Помпие |
24 |
11 |
10 |
3 |
29 |
21 |
+8 |
43 |
| 4 |
Н'Зидан |
24 |
11 |
7 |
6 |
36 |
33 |
+3 |
40 |
| 5 |
Нуакшот Академи |
24 |
9 |
8 |
7 |
30 |
21 |
+9 |
35 |
| 6 |
Шемал |
25 |
9 |
6 |
10 |
33 |
35 |
-2 |
33 |
| 7 |
Гендрим |
24 |
7 |
10 |
7 |
23 |
28 |
-5 |
31 |
| 8 |
СНИМ |
24 |
6 |
12 |
6 |
26 |
26 |
0 |
30 |
| 9 |
Тевраш Зейна |
24 |
6 |
11 |
7 |
31 |
30 |
+1 |
29 |
| 10 |
Нуакшот Кингс |
24 |
6 |
10 |
8 |
32 |
32 |
0 |
28 |
| 11 |
Полис Нуакшот |
24 |
5 |
11 |
8 |
27 |
28 |
-1 |
26 |
| 12 |
Каеди |
24 |
4 |
8 |
12 |
20 |
35 |
-15 |
20 |
| 13 |
Ксар |
24 |
4 |
5 |
15 |
20 |
42 |
-22 |
17 |
| 14 |
Интер Нуакшот |
25 |
3 |
6 |
16 |
24 |
49 |
-25 |
15 |
Хронология на изиграните мачове
| Помпие |
|
| Нуакшот Академи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Помпие |
Нуакшот Академи |
| 1 |
Нуадибу |
0 - 4 |
0 - 0 |
| 2 |
Дуан Нуакшот |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 3 |
Помпие |
- |
|
| 4 |
Н'Зидан |
3 - 1 |
0 - 0 |
| 5 |
Нуакшот Академи |
|
- |
| 6 |
Шемал |
1 - 2 |
0 - 0 |
| 7 |
Гендрим |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 8 |
СНИМ |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 9 |
Тевраш Зейна |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 10 |
Нуакшот Кингс |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 11 |
Полис Нуакшот |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 12 |
Каеди |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 13 |
Ксар |
2 - 2 |
0 - 2 |
| 14 |
Интер Нуакшот |
3 - 1 |
0 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Помпие |
Нуакшот Академи |
| Победи |
11 |
9 |
| Равни |
10 |
8 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани голове |
29 |
30 |
| Получени голове |
21 |
21 |
| Средно вкарани |
1.21 |
1.25 |
| Средно получени |
0.88 |
0.88 |
| Мачове вкарал |
75% |
75% |
| Мачове получил |
58% |
50% |
| Гол/Гол |
54% |
46% |
| Над 1.5 |
62% |
71% |
| Над 2.5 |
42% |
42% |
| Над 3.5 |
21% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
4 |
6 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани голове |
16 |
11 |
| Получени голове |
12 |
7 |
| Средно вкарани |
1.33 |
0.92 |
| Средно получени |
1.00 |
0.58 |
| Мачове вкарал |
75% |
58% |
| Мачове получил |
58% |
42% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
33% |
8% |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (169) |
| Победа за домакина |
34% |
| Равен |
36% |
| Победа за госта |
31% |
| Изиграни мачове |
93% |
| Голове (417) |
| Средно голове на мач |
2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.29 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.18 |
| Домакинът е отбелязал в |
72% |
| Гостът е отбелязал в |
69% |
| Гол/Гол |
53% |
| Над 1.5 |
72% |
| Над 2.5 |
42% |
| Над 3.5 |
23% |
Помпие следващи 1 срещи
|
2026-05-25 |
Шемал
|
- |
Помпие
|
Нуакшот Академи следващи 1 срещи
|
2026-05-24 |
Нуакшот Академи
|
- |
СНИМ
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.11 |
3.04 |
3.29 |
| Вероятност |
33% |
41% |
26% |
|
1X @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
1.59 |
| Вероятност |
55% |
45% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.37 |
2.76 |
| Вероятност |
|
68% |
32% |
|
Над 1.5 @ 1.37 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.15 |
1.58 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.58 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.81 |
1.20 |
| Вероятност |
|
18% |
82% |
|
Под 3.5 @ 1.20 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.78 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Без @ 1.78 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-17 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!