Серия Б - Бразилия
сряда, 14.09.2022
01:30
01:30

Понте Прета SP

Итуано SP
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кампинас |
| Гост: | Иту |
| Разстояние: | 47.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мойзеш Лукарели |
| Капацитет: | 19 722 |
| Размер: | 107 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.95 | 3.10 | 1X | 1.33 | 1.57 | |||
| 38% | 30% | 32% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.49 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 61% | 39% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-08 | Итуано SP | 1 - 2 | Понте Прета SP |
| 2022-03-19 | Понте Прета SP | 2 - 2 | Итуано SP |
| 2021-05-03 | Итуано SP | 2 - 1 | Понте Прета SP |
| 2020-02-17 | Итуано SP | 1 - 0 | Понте Прета SP |
| 2019-02-24 | Понте Прета SP | 1 - 1 | Итуано SP |
| 2018-02-03 | Итуано SP | 1 - 1 | Понте Прета SP |
| 2017-03-05 | Итуано SP | 0 - 1 | Понте Прета SP |
| 2015-03-13 | Понте Прета SP | 1 - 0 | Итуано SP |
| 2014-02-12 | Понте Прета SP | 1 - 3 | Итуано SP |
| 2013-02-09 | Итуано SP | 3 - 3 | Понте Прета SP |
| 2012-02-22 | Понте Прета SP | 1 - 0 | Итуано SP |
| 2011-03-25 | Понте Прета SP | 1 - 2 | Итуано SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Понте Прета SP последни 12 срещи
| 2022-09-07 | Понте Прета SP | 1 - 0 | Спорт Ресифе PE |
| 2022-09-03 | Чапекоензе SC | 3 - 0 | Понте Прета SP |
| 2022-09-01 | Понте Прета SP | 2 - 0 | Баия BA |
| 2022-08-26 | Новоризонтино | 1 - 1 | Понте Прета SP |
| 2022-08-20 | Понте Прета SP | 1 - 0 | Гуарани SP |
| 2022-08-13 | Бруске SC | 2 - 1 | Понте Прета SP |
| 2022-08-10 | Понте Прета SP | 3 - 1 | Васко да Гама |
| 2022-08-05 | КР Бразил AL | 1 - 1 | Понте Прета SP |
| 2022-07-30 | Понте Прета SP | 3 - 0 | Операрио PR |
| 2022-07-23 | Гремио RS | 2 - 1 | Понте Прета SP |
| 2022-07-20 | Понте Прета SP | 1 - 0 | Наутико PE |
| 2022-07-15 | Крисиума SC | 1 - 1 | Понте Прета SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 42% | 8% |
Итуано SP последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Итуано SP | 3 - 0 | Томбензе MG |
| 2022-09-02 | Наутико PE | 2 - 0 | Итуано SP |
| 2022-08-31 | Итуано SP | 0 - 0 | Операрио PR |
| 2022-08-26 | Гремио RS | 0 - 1 | Итуано SP |
| 2022-08-19 | Итуано SP | 1 - 0 | Новоризонтино |
| 2022-08-13 | Баия BA | 2 - 0 | Итуано SP |
| 2022-08-09 | Итуано SP | 4 - 1 | Спорт Ресифе PE |
| 2022-08-05 | Вила Нова GO | 1 - 1 | Итуано SP |
| 2022-07-31 | СС Алагоано | 1 - 3 | Итуано SP |
| 2022-07-23 | Итуано SP | 1 - 0 | Чапекоензе SC |
| 2022-07-20 | Васко да Гама | 1 - 1 | Итуано SP |
| 2022-07-16 | Итуано SP | 0 - 0 | Лондрина PR |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крузейро MG | 29 | +23 | 62 |
| 2 | Баия BA | 30 | +14 | 51 |
| 3 | Гремио RS | 29 | +16 | 50 |
| 4 | Васко да Гама | 29 | +7 | 47 |
| 5 | Лондрина PR | 29 | +3 | 44 |
| 6 | Спорт Ресифе PE | 30 | +2 | 42 |
| 7 | Итуано SP | 29 | +5 | 40 |
| 8 | КР Бразил AL | 29 | -5 | 40 |
| 9 | Крисиума SC | 29 | +4 | 39 |
| 10 | Понте Прета SP | 29 | +1 | 39 |
| 11 | Томбензе MG | 29 | -4 | 39 |
| 12 | Сампайо Кореа | 29 | 0 | 38 |
| 13 | Новоризонтино | 29 | -6 | 33 |
| 14 | Чапекоензе SC | 29 | -2 | 32 |
| 15 | СС Алагоано | 29 | -7 | 32 |
| 16 | Вила Нова GO | 29 | -6 | 31 |
| 17 | Бруске SC | 29 | -7 | 31 |
| 18 | Операрио PR | 29 | -12 | 30 |
| 19 | Гуарани SP | 29 | -10 | 29 |
| 20 | Наутико PE | 29 | -16 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| Понте Прета SP | |
| Итуано SP | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Понте Прета SP | Итуано SP |
|---|---|---|---|
| 1 | Крузейро MG | ||
| 2 | Баия BA | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Гремио RS | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Васко да Гама | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Лондрина PR | 1 - 2 | |
| 6 | Спорт Ресифе PE | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Итуано SP | - | |
| 8 | КР Бразил AL | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Крисиума SC | ||
| 10 | Понте Прета SP | - | |
| 11 | Томбензе MG | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Сампайо Кореа | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Новоризонтино | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Чапекоензе SC | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | СС Алагоано | 1 - 3 | |
| 16 | Вила Нова GO | 1 - 1 | |
| 17 | Бруске SC | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Операрио PR | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 19 | Гуарани SP | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Наутико PE | 1 - 0 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Понте Прета SP | Итуано SP | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 39 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 28 | 16 |
Форма в шампионата
| Понте Прета SP | Итуано SP | |
|
Победи Равни Загуби |
10
9 10 |
10
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 2 |
4
4 7 |
Голове в шампионата
| Понте Прета SP | Итуано SP | |
|
Вкарани Получени |
26
25 |
32
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
4 |
15
19 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (291) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 16% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (550) | |
| Средно голове на мач | 1.89 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.65 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 51% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 30% |
| Над 3.5 | 10% |
Понте Прета SP следващи 6 срещи
| 2022-09-24 | Лондрина PR | - | Понте Прета SP |
| 2022-09-28 | Понте Прета SP | - | Крузейро MG |
| 2022-10-04 | Сампайо Кореа | - | Понте Прета SP |
| 2022-10-08 | Понте Прета SP | - | Вила Нова GO |
| 2022-10-15 | Томбензе MG | - | Понте Прета SP |
| 2022-10-21 | Понте Прета SP | - | СС Алагоано |
Итуано SP следващи 6 срещи
| 2022-09-24 | Итуано SP | - | Бруске SC |
| 2022-10-01 | Итуано SP | - | КР Бразил AL |
| 2022-10-06 | Крузейро MG | - | Итуано SP |
| 2022-10-08 | Итуано SP | - | Гуарани SP |
| 2022-10-15 | Крисиума SC | - | Итуано SP |
| 2022-10-22 | Итуано SP | - | Сампайо Кореа |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 2.95 | 3.10 |
| Вероятност | 38% | 30% | 32% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.57 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.47 | 2.45 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.47 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.49 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 2.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.17 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.66 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-14 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
