Втора Лига - Англия
петък, 02.04.2021
15:00
15:00

Порт Вейл

Екзитър
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стоук он Трент |
| Гост: | Екзитър |
| Разстояние: | 269.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Вейл Парк |
| Капацитет: | 19 052 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.25 | 2.37 | 2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 30% | 33% | 37% | 2.37 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-09-19 | Екзитър | 0 - 2 | Порт Вейл |
| 2020-01-28 | Порт Вейл | 3 - 1 | Екзитър |
| 2019-09-17 | Екзитър | 2 - 0 | Порт Вейл |
| 2019-04-13 | Екзитър | 2 - 0 | Порт Вейл |
| 2018-09-29 | Порт Вейл | 1 - 1 | Екзитър |
| 2018-03-20 | Порт Вейл | 0 - 1 | Екзитър |
| 2017-10-21 | Екзитър | 0 - 1 | Порт Вейл |
| 2015-12-06 | Екзитър | 2 - 0 | Порт Вейл |
| 2013-02-26 | Порт Вейл | 0 - 2 | Екзитър |
| 2012-10-06 | Екзитър | 0 - 2 | Порт Вейл |
| 2009-03-31 | Екзитър | 1 - 0 | Порт Вейл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 6 | 8 | 1 | 1 | |
| 36% | 9% | 55% | 73% | 9% | 9% |
Порт Вейл последни 12 срещи
| 2021-03-27 | Кроули Таун | 1 - 3 | Порт Вейл |
| 2021-03-20 | Колчестър | 0 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-03-16 | Порт Вейл | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-13 | Порт Вейл | 0 - 1 | Болтън |
| 2021-03-09 | Порт Вейл | 0 - 0 | Олдъм |
| 2021-03-06 | Челтнъм Таун | 3 - 2 | Порт Вейл |
| 2021-03-02 | Салфорд Сити | 1 - 0 | Порт Вейл |
| 2021-02-27 | Порт Вейл | 0 - 1 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-02-23 | Порт Вейл | 0 - 0 | Стивънидж |
| 2021-02-20 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-02-06 | Транмиър | 3 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-01-30 | Порт Вейл | 5 - 1 | Саутенд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 33% |
Екзитър последни 12 срещи
| 2021-03-27 | Екзитър | 1 - 0 | Салфорд Сити |
| 2021-03-23 | Олдъм | 2 - 1 | Екзитър |
| 2021-03-20 | Транмиър | 2 - 1 | Екзитър |
| 2021-03-13 | Екзитър | 0 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2021-03-09 | Скънторп | 0 - 2 | Екзитър |
| 2021-03-06 | Екзитър | 4 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-02 | Екзитър | 0 - 0 | Уолсол |
| 2021-02-27 | Кроули Таун | 2 - 0 | Екзитър |
| 2021-02-23 | Колчестър | 1 - 2 | Екзитър |
| 2021-02-16 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Екзитър |
| 2021-02-06 | Екзитър | 3 - 2 | Брадфорд Сити |
| 2021-02-02 | Стивънидж | 0 - 1 | Екзитър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 38 | +22 | 67 |
| 2 | Челтнъм Таун | 37 | +14 | 65 |
| 3 | Транмиър | 37 | +9 | 63 |
| 4 | Болтън | 37 | +5 | 63 |
| 5 | Форест Грийн Р. | 37 | +11 | 62 |
| 6 | Моркамб | 37 | +3 | 62 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 36 | +9 | 57 |
| 8 | Екзитър | 36 | +18 | 56 |
| 9 | Лейтън Ориент | 37 | +2 | 53 |
| 10 | Салфорд Сити | 36 | +11 | 51 |
| 11 | Карлайл | 36 | +5 | 51 |
| 12 | Кроули Таун | 37 | -1 | 51 |
| 13 | Брадфорд Сити | 36 | -1 | 51 |
| 14 | Стивънидж | 38 | 0 | 49 |
| 15 | Харогейт Таун | 37 | -2 | 48 |
| 16 | Скънторп | 36 | -7 | 45 |
| 17 | Олдъм | 38 | -9 | 45 |
| 18 | Порт Вейл | 38 | -3 | 44 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 38 | -4 | 44 |
| 20 | Уолсол | 37 | -7 | 41 |
| 21 | Колчестър | 38 | -17 | 39 |
| 22 | Бароу | 36 | -4 | 38 |
| 23 | Саутенд | 38 | -27 | 35 |
| 24 | Гримсби Таун | 37 | -27 | 32 |
Хронология на изиграните мачове
| Порт Вейл | |
| Екзитър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Порт Вейл | Екзитър |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 0 - 1 | |
| 2 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 5 - 3 |
| 3 | Транмиър | 3 - 4 | 2 - 1 |
| 4 | Болтън | 0 - 1 | |
| 5 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | |
| 6 | Моркамб | 2 - 2 | |
| 7 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Екзитър | - | |
| 9 | Лейтън Ориент | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Салфорд Сити | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Кроули Таун | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Брадфорд Сити | 2 - 2 | |
| 14 | Стивънидж | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Харогейт Таун | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Скънторп | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Олдъм | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Порт Вейл | - | |
| 19 | Мансфийлд Таун | 1 - 2 | |
| 20 | Уолсол | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 21 | Колчестър | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 22 | Бароу | 0 - 2 | |
| 23 | Саутенд | 5 - 1 | 2 - 2 |
| 24 | Гримсби Таун | 3 - 0 | 1 - 4 |
Класиране в шампионата
| Порт Вейл | Екзитър | |
| Позиция | 18 | 8 |
| Точки | 44 | 56 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 11 |
| Точки | 23 | 23 |
Форма в шампионата
| Порт Вейл | Екзитър | |
|
Победи Равни Загуби |
12
8 18 |
15
11 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 8 |
5
8 5 |
Голове в шампионата
| Порт Вейл | Екзитър | |
|
Вкарани Получени |
49
52 |
60
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
21 |
26
25 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (444) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1059) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 21% |
Порт Вейл следващи 6 срещи
| 2021-04-05 | Харогейт Таун | - | Порт Вейл |
| 2021-04-10 | Порт Вейл | - | Моркамб |
| 2021-04-17 | Карлайл | - | Порт Вейл |
| 2021-04-20 | Бароу | - | Порт Вейл |
| 2021-04-24 | Порт Вейл | - | Брадфорд Сити |
| 2021-05-01 | Гримсби Таун | - | Порт Вейл |
Екзитър следващи 6 срещи
| 2021-04-05 | Екзитър | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-04-10 | Кеймбридж Юн. | - | Екзитър |
| 2021-04-13 | Бароу | - | Екзитър |
| 2021-04-17 | Екзитър | - | Саутенд |
| 2021-04-20 | Форест Грийн Р. | - | Екзитър |
| 2021-04-24 | Екзитър | - | Нюпорт Каунти |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.25 | 2.37 |
| Вероятност | 30% | 33% | 37% |
| 2 @ 2.37 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-02 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
