Примейра Лига - Португалия
събота, 10.09.2022
20:30
20:30

Порто

Шавеш
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Порто |
| Гост: | Шавеш |
| Разстояние: | 115.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио до Драгао |
| Капацитет: | 52 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 6.50 | 15.00 | 1 | 1.03 | 4.50 | |||
| 47% | 37% | 16% | 1.18 | 93% | 7% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 73% | 27% | 41% | 59% | 19% | 81% |
Последни 11 директни срещи
| 2019-12-22 | Шавеш | 2 - 4 | Порто |
| 2019-01-18 | Шавеш | 1 - 4 | Порто |
| 2018-09-14 | Порто | 1 - 1 | Шавеш |
| 2018-08-11 | Порто | 5 - 0 | Шавеш |
| 2018-02-11 | Шавеш | 0 - 4 | Порто |
| 2017-09-09 | Порто | 3 - 0 | Шавеш |
| 2017-04-29 | Шавеш | 0 - 2 | Порто |
| 2016-12-19 | Порто | 2 - 1 | Шавеш |
| 2016-11-18 | Шавеш | 0 - 0 | Порто |
| 2010-05-16 | Шавеш | 1 - 2 | Порто |
| 2007-12-07 | Шавеш | 0 - 2 | Порто |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 0 | 10 | 7 | 4 | |
| 82% | 18% | 0% | 91% | 64% | 36% |
Порто последни 12 срещи
| 2022-09-07 | Атлетико Мадрид | 2 - 1 | Порто |
| 2022-09-03 | Жил Висенте | 0 - 2 | Порто |
| 2022-08-28 | Рио Аве | 3 - 1 | Порто |
| 2022-08-20 | Порто | 3 - 0 | Сп. Лисабон |
| 2022-08-14 | Визела | 0 - 1 | Порто |
| 2022-08-06 | Порто | 5 - 1 | Маритимо |
| 2022-07-30 | Порто | 3 - 0 | Тондела |
| 2022-07-23 | Порто | 2 - 1 | Монако |
| 2022-07-14 | Портимонензе | 0 - 1 | Порто |
| 2022-05-22 | Порто | 3 - 1 | Тондела |
| 2022-05-14 | Порто | 2 - 0 | Ещорил Прая |
| 2022-05-07 | Бенфика | 0 - 1 | Порто |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 9 | 7 | 3 | |
| 83% | 0% | 17% | 75% | 58% | 25% |
Шавеш последни 12 срещи
| 2022-09-05 | Шавеш | 1 - 1 | Рио Аве |
| 2022-08-27 | Сп. Лисабон | 0 - 2 | Шавеш |
| 2022-08-20 | Шавеш | 1 - 1 | Визела |
| 2022-08-15 | Маритимо | 1 - 2 | Шавеш |
| 2022-08-07 | Шавеш | 0 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2022-07-31 | Шавеш | 0 - 0 | Луго |
| 2022-07-23 | Ароука | 0 - 0 | Шавеш |
| 2022-07-20 | Шавеш | 3 - 1 | Вит. Гимараеш Б |
| 2022-07-16 | Сп. Брага Б | 1 - 2 | Шавеш |
| 2022-07-13 | Шавеш | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2022-05-29 | Морейрензе | 1 - 0 | Шавеш |
| 2022-05-21 | Шавеш | 2 - 0 | Морейрензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Примейра Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Спортинг Брага | 5 | +15 | 13 |
| 3 | Порто | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Портимонензе | 5 | +5 | 12 |
| 5 | Вит. Гимараеш | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Боавища | 5 | -2 | 9 |
| 7 | Шавеш | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Каза Пиа | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Ещорил Прая | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Сп. Лисабон | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Ароука | 5 | -8 | 7 |
| 12 | Визела | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Рио Аве | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Жил Висенте | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Санта Клара | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Фамаликао | 5 | -5 | 4 |
| 17 | Пасош Ферейра | 5 | -9 | 0 |
| 18 | Маритимо | 5 | -12 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Порто | |
| Шавеш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Порто | Шавеш |
|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | ||
| 2 | Спортинг Брага | ||
| 3 | Порто | - | |
| 4 | Портимонензе | ||
| 5 | Вит. Гимараеш | ||
| 6 | Боавища | ||
| 7 | Шавеш | - | |
| 8 | Каза Пиа | ||
| 9 | Ещорил Прая | ||
| 10 | Сп. Лисабон | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Ароука | ||
| 12 | Визела | ||
| 13 | Рио Аве | ||
| 14 | Жил Висенте | ||
| 15 | Санта Клара | ||
| 16 | Фамаликао | ||
| 17 | Пасош Ферейра | ||
| 18 | Маритимо | 5 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Порто | Шавеш | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 12 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 6 | 6 |
Форма в шампионата
| Порто | Шавеш | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 1 |
2
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Порто | Шавеш | |
|
Вкарани Получени |
12
4 |
6
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
1 |
4
1 |
Обща статистика за Примейра Лига
| Мачове (46) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 17% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (109) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 30% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 20% |
Порто следващи 6 срещи
| 2022-09-13 | Порто | - | Клуб Брюж |
| 2022-09-17 | Ещорил Прая | - | Порто |
| 2022-09-30 | Порто | - | Спортинг Брага |
| 2022-10-04 | Порто | - | Байер Леверкузен |
| 2022-10-08 | Портимонензе | - | Порто |
| 2022-10-12 | Байер Леверкузен | - | Порто |
Шавеш следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Портимонензе | - | Шавеш |
| 2022-10-01 | Шавеш | - | Ещорил Прая |
| 2022-10-09 | Спортинг Брага | - | Шавеш |
| 2022-10-23 | Шавеш | - | Жил Висенте |
| 2022-10-29 | Бенфика | - | Шавеш |
| 2022-11-07 | Шавеш | - | Санта Клара |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 6.50 | 15.00 |
| Вероятност | 47% | 37% | 16% |
| 1 @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 4.50 |
| Вероятност | 93% | 7% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.47 | 2.60 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 2.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.61 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
