Примера - Венецуела
неделя, 02.10.2022
22:00
22:00

Португеза

Пуерто Кабейо
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Акаригуа |
| Гост: | Пуерто Кабейо |
| Разстояние: | 164.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Генерал Хосе Антонио Паес |
| Капацитет: | 18 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.80 | 3.10 | 1X | 1.32 | 1.55 | |||
| 35% | 34% | 31% | 1.32 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 2.40 | 2.45 | 1.47 | 4.75 | 1.16 | ||||||
| 33% | 67% | 8% | 92% | 15% | 85% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-09-18 | Португеза | 2 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-02-24 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Португеза |
| 2021-11-30 | Пуерто Кабейо | 0 - 0 | Португеза |
| 2021-11-09 | Португеза | 2 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2019-09-28 | Португеза | 0 - 3 | Пуерто Кабейо |
| 2019-04-07 | Пуерто Кабейо | 2 - 0 | Португеза |
| 2018-07-28 | Португеза | 1 - 3 | Пуерто Кабейо |
| 2018-02-04 | Пуерто Кабейо | 0 - 1 | Португеза |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 38% | 25% | 38% | 75% | 38% | 12% |
Португеза последни 12 срещи
| 2022-09-18 | Португеза | 2 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-09-14 | Минерос Гуаяна | 2 - 2 | Португеза |
| 2022-09-10 | Португеза | 1 - 2 | Монагас Матурин |
| 2022-09-02 | Сулия | 0 - 0 | Португеза |
| 2022-08-28 | Португеза | 2 - 1 | Каракас |
| 2022-08-20 | Ун. Сентрал | 2 - 0 | Португеза |
| 2022-08-12 | Португеза | 0 - 0 | Депортиво Лара |
| 2022-08-08 | Ест. де Мерида | 1 - 1 | Португеза |
| 2022-07-31 | Португеза | 0 - 1 | Карабобо |
| 2022-07-24 | Метрополитанос | 0 - 0 | Португеза |
| 2022-07-18 | Португеза | 2 - 3 | Замора Баринас |
| 2022-07-11 | Португеза | 0 - 0 | Деп. Тачира |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Пуерто Кабейо последни 12 срещи
| 2022-09-18 | Португеза | 2 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-09-14 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2022-09-09 | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-09-03 | Пуерто Кабейо | 1 - 2 | Деп. Тачира |
| 2022-08-27 | Пуерто Кабейо | 1 - 2 | Интер де Баринас |
| 2022-08-21 | Каракас | 3 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-08-14 | Пуерто Кабейо | 4 - 2 | Минерос Гуаяна |
| 2022-08-05 | Монагас Матурин | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2022-07-31 | Пуерто Кабейо | 3 - 2 | Депортиво Лара |
| 2022-07-23 | Ест. де Мерида | 1 - 3 | Пуерто Кабейо |
| 2022-07-17 | Пуерто Кабейо | 3 - 0 | Ун. Сентрал |
| 2022-07-09 | Карабобо | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Замора Баринас | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Карабобо | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Метрополитанос | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Монагас Матурин | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Каракас | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Ест. де Мерида | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Интер де Баринас | 1 | -1 | 0 |
| 4 | Деп. Ла Гуайра | 1 | -2 | 0 |
| 1 | Пуерто Кабейо | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Депортиво Лара | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Деп. Тачира | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Португеза | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Португеза | Пуерто Кабейо | |
| Позиция | 1 | 1 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Португеза | Пуерто Кабейо | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Португеза | Пуерто Кабейо | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (2) | |
| Победа за домакина | 100% |
| Равен | 0% |
| Победа за госта | 0% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (7) | |
| Средно голове на мач | 3.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.00 |
| Домакинът е отбелязал в | 100% |
| Гостът е отбелязал в | 50% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 100% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 50% |
Португеза следващи 6 срещи
| 2022-10-06 | Деп. Тачира | - | Португеза |
| 2022-10-09 | Депортиво Лара | - | Португеза |
| 2022-10-17 | Португеза | - | Депортиво Лара |
| 2022-10-20 | Португеза | - | Деп. Тачира |
| 2022-10-23 | Пуерто Кабейо | - | Португеза |
| 2023-02-11 | Португеза | - | Ангостура |
Пуерто Кабейо следващи 6 срещи
| 2022-10-07 | Пуерто Кабейо | - | Депортиво Лара |
| 2022-10-10 | Пуерто Кабейо | - | Деп. Тачира |
| 2022-10-16 | Деп. Тачира | - | Пуерто Кабейо |
| 2022-10-20 | Депортиво Лара | - | Пуерто Кабейо |
| 2022-10-23 | Пуерто Кабейо | - | Португеза |
| 2023-02-06 | Пуерто Кабейо | - | Райо Сулиано |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 2.80 | 3.10 |
| Вероятност | 35% | 34% | 31% |
| 1X @ 1.32 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 1.55 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.40 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 1.5 @ 2.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 1.47 | |
| Вероятност | 8% | 92% | |
| Под 2.5 @ 1.47 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.75 | 1.16 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 8% | 92% | |
| Без @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-02 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
