Серия С - гр. C - Италия
неделя, 07.02.2021
16:30
16:30

Потенца

Фоджа
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Потенца |
| Гост: | Фоджа |
| Разстояние: | 94.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 2.75 | 2 | 1.36 | 1.50 | |||
| 20% | 29% | 51% | 2.75 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 66% | 34% | 35% | 65% | 20% | 80% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-11 | Фоджа | 2 - 0 | Потенца |
Потенца последни 12 срещи
| 2021-02-03 | Казертана | 1 - 0 | Потенца |
| 2021-01-30 | Потенца | 0 - 0 | Палермо |
| 2021-01-23 | Катанзаро | 1 - 0 | Потенца |
| 2021-01-10 | Потенца | 1 - 0 | Паганезе |
| 2020-12-23 | Монополи 1966 | 0 - 1 | Потенца |
| 2020-12-20 | Потенца | 0 - 1 | Катания |
| 2020-12-12 | Юве Стабия | 2 - 0 | Потенца |
| 2020-12-06 | Потенца | 2 - 3 | Витербезе |
| 2020-12-02 | Потенца | 0 - 1 | Авелино |
| 2020-11-29 | Бишелие 1913 | 1 - 1 | Потенца |
| 2020-11-18 | Палермо | 1 - 0 | Потенца |
| 2020-11-15 | Вибонезе | 1 - 0 | Потенца |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 3 | 1 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 25% | 8% | 8% |
Фоджа последни 12 срещи
| 2021-02-02 | Фоджа | 0 - 0 | Терамо |
| 2021-01-30 | Фоджа | 1 - 0 | Казертана |
| 2021-01-24 | Бишелие 1913 | 0 - 0 | Фоджа |
| 2021-01-17 | Катания | 2 - 1 | Фоджа |
| 2021-01-11 | Фоджа | 1 - 1 | Юве Стабия |
| 2020-12-23 | Паганезе | 1 - 4 | Фоджа |
| 2020-12-13 | Монополи 1966 | 2 - 3 | Фоджа |
| 2020-12-06 | Фоджа | 2 - 0 | Палермо |
| 2020-11-29 | Витербезе | 0 - 1 | Фоджа |
| 2020-11-25 | Вибонезе | 1 - 1 | Фоджа |
| 2020-11-22 | Фоджа | 1 - 1 | В. Франкавила |
| 2020-11-18 | Терамо | 2 - 0 | Фоджа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 3 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 25% | 17% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 21 | +37 | 53 |
| 2 | Бари | 21 | +20 | 42 |
| 3 | Авелино | 21 | +12 | 38 |
| 4 | Катания | 20 | +6 | 34 |
| 5 | Терамо | 21 | +6 | 33 |
| 6 | Фоджа | 21 | +5 | 33 |
| 7 | Катанзаро | 20 | +4 | 32 |
| 8 | В. Франкавила | 21 | -1 | 28 |
| 9 | Палермо | 21 | 0 | 27 |
| 10 | Юве Стабия | 21 | -2 | 27 |
| 11 | Турис | 21 | -5 | 27 |
| 12 | Казертана | 20 | -7 | 27 |
| 13 | Вибонезе | 21 | -2 | 22 |
| 14 | Витербезе | 21 | -5 | 22 |
| 15 | Монополи 1966 | 20 | -9 | 20 |
| 16 | Потенца | 21 | -13 | 17 |
| 17 | Бишелие 1913 | 21 | -14 | 16 |
| 18 | Паганезе | 20 | -16 | 15 |
| 19 | Кавезе 1919 | 21 | -16 | 13 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Потенца | |
| Фоджа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Потенца | Фоджа |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 2 - 0 | |
| 2 | Бари | 1 - 4 | |
| 3 | Авелино | 0 - 1 | |
| 4 | Катания | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Терамо | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Фоджа | - | |
| 7 | Катанзаро | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | В. Франкавила | ||
| 9 | Палермо | 0 - 0 | |
| 10 | Юве Стабия | ||
| 11 | Турис | ||
| 12 | Казертана | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Вибонезе | 1 - 1 | |
| 14 | Витербезе | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 15 | Монополи 1966 | 2 - 3 | |
| 16 | Потенца | - | |
| 17 | Бишелие 1913 | 0 - 0 | |
| 18 | Паганезе | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 19 | Кавезе 1919 | 4 - 4 | 0 - 1 |
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| Потенца | Фоджа | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 17 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 4 |
| Точки | 10 | 17 |
Форма в шампионата
| Потенца | Фоджа | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 12 |
9
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 4 |
5
2 4 |
Голове в шампионата
| Потенца | Фоджа | |
|
Вкарани Получени |
18
31 |
26
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
17 |
14
12 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (197) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (473) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 22% |
Потенца следващи 6 срещи
| 2021-02-13 | Потенца | - | Тернана |
| 2021-02-17 | Терамо | - | Потенца |
| 2021-02-21 | Потенца | - | В. Франкавила |
| 2021-02-27 | Кавезе 1919 | - | Потенца |
| 2021-03-02 | Потенца | - | Турис |
| 2021-03-07 | Бари | - | Потенца |
Фоджа следващи 6 срещи
| 2021-02-13 | Фоджа | - | Катанзаро |
| 2021-02-17 | Авелино | - | Фоджа |
| 2021-02-21 | Фоджа | - | Тернана |
| 2021-02-27 | Бари | - | Фоджа |
| 2021-03-03 | Фоджа | - | Вибонезе |
| 2021-03-07 | Турис | - | Фоджа |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 3.10 | 2.75 |
| Вероятност | 20% | 29% | 51% |
| 2 @ 2.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.50 |
| Вероятност | 28% | 72% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.16 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
