Първа Лига - Чехия
събота, 20.02.2021
13:00
13:00

Прибрам

Словачко
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Прибрам |
| Гост: | Ухерске Храдище |
| Разстояние: | 259.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | На Литавце |
| Капацитет: | 9 100 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 3.80 | 1.61 | 2 | 2.20 | 1.16 | |||
| 14% | 26% | 60% | 1.61 | 19% | 81% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.20 | 1.65 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 55% | 45% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-14 | Словачко | 5 - 1 | Прибрам |
| 2019-12-14 | Прибрам | 1 - 4 | Словачко |
| 2019-08-17 | Словачко | 2 - 0 | Прибрам |
| 2019-05-05 | Словачко | 5 - 1 | Прибрам |
| 2019-04-13 | Словачко | 2 - 0 | Прибрам |
| 2018-11-03 | Прибрам | 0 - 3 | Словачко |
| 2017-04-08 | Словачко | 1 - 0 | Прибрам |
| 2016-10-01 | Прибрам | 0 - 1 | Словачко |
| 2016-02-20 | Прибрам | 0 - 1 | Словачко |
| 2015-08-16 | Словачко | 2 - 1 | Прибрам |
| 2015-03-14 | Прибрам | 1 - 0 | Словачко |
| 2014-08-30 | Словачко | 4 - 1 | Прибрам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 11 | 8 | 6 | 4 | |
| 8% | 0% | 92% | 67% | 50% | 33% |
Прибрам последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Опава | 0 - 0 | Прибрам |
| 2021-02-07 | Прибрам | 3 - 3 | Славия Прага |
| 2021-01-30 | Пардубице | 1 - 0 | Прибрам |
| 2021-01-24 | Яблонец | 2 - 1 | Прибрам |
| 2021-01-20 | Чешке Будьовице | 2 - 1 | Прибрам |
| 2021-01-17 | Прибрам | 0 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2020-12-19 | Прибрам | 0 - 1 | Карвина |
| 2020-12-15 | Бохемианс 1905 | 2 - 1 | Прибрам |
| 2020-12-12 | Прибрам | 1 - 0 | Злин |
| 2020-12-05 | Сигма Оломоуц | 1 - 1 | Прибрам |
| 2020-11-28 | Прибрам | 2 - 1 | Млада Болеслав |
| 2020-11-22 | Збройовка Бърно | 1 - 1 | Прибрам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Словачко последни 12 срещи
| 2021-02-12 | Словачко | 2 - 0 | Теплице |
| 2021-01-30 | Словачко | 0 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2021-01-23 | Бохемианс 1905 | 1 - 3 | Словачко |
| 2021-01-20 | Баник Острава | 1 - 2 | Словачко |
| 2021-01-16 | Словачко | 2 - 0 | Карвина |
| 2021-01-09 | Будафоки МТЕ | 1 - 1 | Словачко |
| 2020-12-23 | Млада Болеслав | 2 - 3 | Словачко |
| 2020-12-20 | Словачко | 4 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2020-12-16 | Збройовка Бърно | 2 - 1 | Словачко |
| 2020-12-13 | Словачко | 1 - 2 | Спарта Прага |
| 2020-12-07 | Слован Либерец | 1 - 1 | Словачко |
| 2020-11-28 | Словачко | 3 - 1 | Опава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 58% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 19 | +46 | 51 |
| 2 | Спарта Прага | 19 | +16 | 41 |
| 3 | Яблонец | 19 | +13 | 36 |
| 4 | Словачко | 18 | +15 | 34 |
| 5 | Слован Либерец | 19 | +10 | 32 |
| 6 | Чешке Будьовице | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Баник Острава | 19 | +6 | 29 |
| 8 | Виктория Пилзен | 19 | +9 | 28 |
| 9 | Пардубице | 19 | -5 | 28 |
| 10 | Сигма Оломоуц | 19 | +5 | 27 |
| 11 | Карвина | 19 | -7 | 24 |
| 12 | Бохемианс 1905 | 19 | -2 | 23 |
| 13 | Злин | 18 | -7 | 19 |
| 14 | Теплице | 19 | -22 | 17 |
| 15 | Збройовка Бърно | 19 | -17 | 14 |
| 16 | Млада Болеслав | 19 | -13 | 13 |
| 17 | Прибрам | 19 | -21 | 12 |
| 18 | Опава | 19 | -27 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Прибрам | |
| Словачко | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Прибрам | Словачко |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 3 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Спарта Прага | 1 - 3 | |
| 3 | Яблонец | ||
| 4 | Словачко | - | |
| 5 | Слован Либерец | 1 - 1 | |
| 6 | Чешке Будьовице | ||
| 7 | Баник Острава | 0 - 4 | 1 - 2 |
| 8 | Виктория Пилзен | 0 - 0 | |
| 9 | Пардубице | ||
| 10 | Сигма Оломоуц | ||
| 11 | Карвина | 0 - 1 | |
| 12 | Бохемианс 1905 | 1 - 3 | |
| 13 | Злин | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Теплице | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 15 | Збройовка Бърно | 2 - 1 | |
| 16 | Млада Болеслав | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Прибрам | - | |
| 18 | Опава | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Прибрам | Словачко | |
| Позиция | 17 | 4 |
| Точки | 12 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 3 |
| Точки | 9 | 16 |
Форма в шампионата
| Прибрам | Словачко | |
|
Победи Равни Загуби |
2
6 11 |
10
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 4 |
5
1 2 |
Голове в шампионата
| Прибрам | Словачко | |
|
Вкарани Получени |
15
36 |
32
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
16 |
14
11 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (461) | |
| Средно голове на мач | 2.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 29% |
Прибрам следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Прибрам | - | Слован Либерец |
| 2021-03-09 | Спарта Прага | - | Прибрам |
| 2021-03-13 | Баник Острава | - | Прибрам |
| 2021-03-20 | Прибрам | - | Збройовка Бърно |
| 2021-04-04 | Млада Болеслав | - | Прибрам |
| 2021-04-10 | Прибрам | - | Сигма Оломоуц |
Словачко следващи 6 срещи
| 2021-02-24 | Яблонец | - | Словачко |
| 2021-02-28 | Словачко | - | Славия Прага |
| 2021-03-05 | Пардубице | - | Словачко |
| 2021-03-21 | Словачко | - | Баник Острава |
| 2021-03-26 | Млада Болеслав | - | Словачко |
| 2021-04-03 | Опава | - | Словачко |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.25 | 3.80 | 1.61 |
| Вероятност | 14% | 26% | 60% |
| 2 @ 1.61 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.16 |
| Вероятност | 19% | 81% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-20 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
