Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 18.09.2022
17:30
17:30

Пр. Нидеркорн

Мондерканж
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нидеркорн |
| Гост: | Мондерканж |
| Разстояние: | 6.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йос Хауперт |
| Капацитет: | 4 830 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.10 | X2 | 1.32 | 1.75 | |||
| 33% | 26% | 41% | 1.75 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.75 | 1.46 | 2.55 | 2.10 | 1.65 | ||||||
| 83% | 17% | 65% | 35% | 37% | 63% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Пр. Нидеркорн последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Пр. Нидеркорн | 2 - 1 | Жюнес Еш |
| 2022-09-04 | Вилц 71 | 1 - 2 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-08-28 | Пр. Нидеркорн | 1 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2022-08-21 | Каерйенг | 1 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-08-14 | Пр. Нидеркорн | 2 - 3 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-07 | Суифт Есперанж | 4 - 2 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-05-22 | Диферданж | 2 - 0 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-05-15 | Пр. Нидеркорн | 2 - 1 | Вилц 71 |
| 2022-05-07 | Етцела Етелбрюк | 1 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-05-01 | Пр. Нидеркорн | 5 - 1 | РМ Хам Бенфика |
| 2022-04-24 | Мондорф-ле-Бен | 2 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2022-04-16 | Пр. Нидеркорн | 1 - 2 | Роданж 91 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 25% |
Мондерканж последни 9 срещи
| 2022-09-11 | Мондерканж | 0 - 0 | Диферданж |
| 2022-09-04 | Жюнес Еш | 1 - 1 | Мондерканж |
| 2022-08-28 | Мондерканж | 3 - 0 | Фола Еш |
| 2022-08-21 | Вилц 71 | 1 - 4 | Мондерканж |
| 2022-08-14 | Мондерканж | 1 - 2 | Етцела Етелбрюк |
| 2022-08-07 | Мондерканж | 5 - 1 | Викт. Роспорт |
| 2022-04-06 | Мондерканж | 0 - 4 | Фола Еш |
| 2021-10-31 | Рюмеланж | 0 - 5 | Мондерканж |
| 2019-12-08 | Мондерканж | 1 - 1 | Фола Еш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 2 | 8 | 6 | 4 | |
| 44% | 33% | 22% | 89% | 67% | 44% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Суифт Есперанж | 6 | +16 | 16 |
| 3 | Мондерканж | 6 | +9 | 11 |
| 4 | Юн. Люксембург | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 6 | 0 | 10 |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Каерйенг | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Диферданж | 6 | +6 | 8 |
| 9 | Вилц 71 | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Етцела Етелбрюк | 6 | -6 | 7 |
| 11 | Фола Еш | 6 | -8 | 7 |
| 12 | Жюнес Еш | 6 | -5 | 6 |
| 13 | УНА Щрасен | 6 | -7 | 6 |
| 14 | Петанж | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Викт. Роспорт | 6 | -7 | 3 |
| 16 | ЮС Хостерт | 6 | -10 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Пр. Нидеркорн | |
| Мондерканж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пр. Нидеркорн | Мондерканж |
|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 2 - 3 | |
| 2 | Суифт Есперанж | ||
| 3 | Мондерканж | - | |
| 4 | Юн. Люксембург | ||
| 5 | Пр. Нидеркорн | - | |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | ||
| 7 | Каерйенг | ||
| 8 | Диферданж | ||
| 9 | Вилц 71 | 1 - 4 | |
| 10 | Етцела Етелбрюк | ||
| 11 | Фола Еш | ||
| 12 | Жюнес Еш | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | УНА Щрасен | ||
| 14 | Петанж | ||
| 15 | Викт. Роспорт | 1 - 0 | |
| 16 | ЮС Хостерт |
Класиране в шампионата
| Пр. Нидеркорн | Мондерканж | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 10 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Пр. Нидеркорн | Мондерканж | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 2 |
3
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 1 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Пр. Нидеркорн | Мондерканж | |
|
Вкарани Получени |
10
10 |
14
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
4 |
5
2 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (156) | |
| Средно голове на мач | 3.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.54 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 46% |
Пр. Нидеркорн следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | ЮС Хостерт | - | Пр. Нидеркорн |
| 2022-10-16 | Пр. Нидеркорн | - | Юн. Люксембург |
| 2022-10-23 | УНА Щрасен | - | Пр. Нидеркорн |
| 2022-10-30 | Пр. Нидеркорн | - | Каерйенг |
| 2022-11-06 | Пр. Нидеркорн | - | Петанж |
| 2022-11-13 | Етцела Етелбрюк | - | Пр. Нидеркорн |
Мондерканж следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Мондерканж | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2022-10-16 | ЮС Хостерт | - | Мондерканж |
| 2022-10-23 | Мондерканж | - | Суифт Есперанж |
| 2022-10-30 | Мондерканж | - | Викт. Роспорт |
| 2022-11-06 | Юн. Люксембург | - | Мондерканж |
| 2022-11-13 | Мондерканж | - | Ф91 Дюделанж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.50 | 3.10 |
| Вероятност | 33% | 26% | 41% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 1.75 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 5.75 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 2.55 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 2.5 @ 1.46 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.65 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 2.60 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Г/Г @ 1.43 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
