Лига де Експансион МХ - Мексико
четвъртък, 15.04.2021
03:05
03:05

Пумас Табаско

Канкун
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Виляермоса |
| Гост: | Канкун |
| Разстояние: | 730.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 03:05 (21:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.14 | 2.43 | 12 | 1.50 | 1.35 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.31 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.77 | 2.23 | 1.60 | 4.07 | 1.20 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-18 | Канкун | 4 - 0 | Пумас Табаско |
Пумас Табаско последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Атланте | 1 - 0 | Пумас Табаско |
| 2021-03-31 | Пумас Табаско | 1 - 2 | Корекаминос УАТ |
| 2021-03-27 | Пумас Табаско | 0 - 2 | Венадос |
| 2021-03-23 | Тласкала | 2 - 3 | Пумас Табаско |
| 2021-03-17 | Пумас Табаско | 0 - 0 | Хайба Брава |
| 2021-03-10 | Дорадос Синалоа | 1 - 1 | Пумас Табаско |
| 2021-03-04 | Пумас Табаско | 0 - 1 | Атлетико Морелия |
| 2021-02-26 | Тепатитлан | 1 - 2 | Пумас Табаско |
| 2021-02-17 | Пумас Табаско | 0 - 0 | Симаронес |
| 2021-02-09 | Алебрихес Оахака | 3 - 1 | Пумас Табаско |
| 2021-02-03 | Пумас Табаско | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2021-01-27 | Сакатекас | 1 - 2 | Пумас Табаско |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Канкун последни 12 срещи
| 2021-04-08 | Канкун | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2021-04-01 | Тласкала | 1 - 0 | Канкун |
| 2021-03-28 | Канкун | 5 - 1 | Тепатитлан |
| 2021-03-24 | Алебрихес Оахака | 0 - 0 | Канкун |
| 2021-03-17 | Венадос | 2 - 1 | Канкун |
| 2021-03-11 | Канкун | 1 - 0 | Атланте |
| 2021-03-03 | Сакатекас | 2 - 0 | Канкун |
| 2021-02-25 | Канкун | 1 - 0 | Тапатио |
| 2021-02-17 | Селая | 4 - 0 | Канкун |
| 2021-02-10 | Канкун | 1 - 0 | Дорадос Синалоа |
| 2021-02-04 | Хайба Брава | 1 - 1 | Канкун |
| 2021-01-28 | Канкун | 1 - 2 | Атлетико Морелия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Лига де Експансион МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико Морелия | 14 | +7 | 32 |
| 2 | Симаронес | 15 | +9 | 27 |
| 3 | Селая | 14 | +8 | 27 |
| 4 | Сакатекас | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Тапатио | 14 | 0 | 23 |
| 6 | Тепатитлан | 14 | -6 | 23 |
| 7 | Атланте | 14 | +5 | 20 |
| 8 | Дорадос Синалоа | 15 | -1 | 20 |
| 9 | Тласкала | 15 | -2 | 20 |
| 10 | Алебрихес Оахака | 14 | 0 | 18 |
| 11 | Венадос | 14 | 0 | 18 |
| 12 | Канкун | 14 | -3 | 18 |
| 13 | Пумас Табаско | 14 | -4 | 18 |
| 14 | Хайба Брава | 15 | -1 | 16 |
| 15 | Корекаминос УАТ | 15 | -4 | 14 |
| 16 | Леонес Негрос | 14 | -8 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Пумас Табаско | |
| Канкун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пумас Табаско | Канкун |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико Морелия | 0 - 1 | |
| 2 | Симаронес | 0 - 0 | |
| 3 | Селая | 4 - 0 | |
| 4 | Сакатекас | 2 - 0 | |
| 5 | Тапатио | 0 - 1 | |
| 6 | Тепатитлан | ||
| 7 | Атланте | ||
| 8 | Дорадос Синалоа | ||
| 9 | Тласкала | 1 - 0 | |
| 10 | Алебрихес Оахака | 0 - 0 | |
| 11 | Венадос | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Канкун | - | |
| 13 | Пумас Табаско | - | |
| 14 | Хайба Брава | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Корекаминос УАТ | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 16 | Леонес Негрос | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Пумас Табаско | Канкун | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 18 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 5 | 2 |
Форма в шампионата
| Пумас Табаско | Канкун | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 7 |
5
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 4 |
0
2 5 |
Голове в шампионата
| Пумас Табаско | Канкун | |
|
Вкарани Получени |
13
17 |
13
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
6 |
2
13 |
Обща статистика за Лига де Експансион МХ
| Мачове (115) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (257) | |
| Средно голове на мач | 2.23 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 17% |
Пумас Табаско следващи 6 срещи
| 2021-07-31 | Пумас Табаско | - | Алебрихес Оахака |
| 2021-08-06 | Тапатио | - | Пумас Табаско |
| 2021-08-17 | Сакатекас | - | Пумас Табаско |
| 2021-08-25 | Пумас Табаско | - | Дорадос Синалоа |
| 2021-09-02 | Селая | - | Пумас Табаско |
| 2021-09-09 | Пумас Табаско | - | Атланте |
Канкун следващи 6 срещи
| 2021-04-22 | Атланте | - | Канкун |
| 2021-06-27 | Канкун | - | Монтерей |
| 2021-07-29 | Рая2 Експансион | - | Канкун |
| 2021-08-11 | Канкун | - | Корекаминос УАТ |
| 2021-08-20 | Атланте | - | Канкун |
| 2021-08-26 | Канкун | - | Сакатекас |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.89 | 3.14 | 2.43 |
| Вероятност | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.31 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.35 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.77 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.23 | 1.60 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.07 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.99 | 1.76 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-15 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
