И-Лига - Индия
понеделник, 28.11.2022
13:30
13:30

Пенджаб

Айзол
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мохали |
| Гост: | Айзол |
| Разстояние: | 1 765.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 3.60 | 4.10 | 1 | 1.20 | 2.05 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.68 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 1.82 | 1.85 | 3.00 | 1.33 | ||||||
| 63% | 37% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-03-11 | Пенджаб | 4 - 3 | Айзол |
| 2021-01-09 | Пенджаб | 1 - 0 | Айзол |
| 2019-12-20 | Айзол | 3 - 3 | Пенджаб |
| 2019-02-01 | Пенджаб | 0 - 1 | Айзол |
| 2018-11-10 | Айзол | 1 - 2 | Пенджаб |
| 2018-02-26 | Пенджаб | 2 - 0 | Айзол |
| 2017-12-27 | Айзол | 2 - 1 | Пенджаб |
| 2017-03-11 | Пенджаб | 2 - 2 | Айзол |
| 2017-01-13 | Айзол | 1 - 0 | Пенджаб |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 44% | 22% | 33% | 67% | 56% | 33% |
Пенджаб последни 12 срещи
| 2022-11-23 | Пенджаб | 1 - 1 | Раджастан Юн. |
| 2022-11-20 | Пенджаб | 1 - 0 | Мохамедан |
| 2022-11-14 | Пенджаб | 2 - 1 | Сриниди Деккан |
| 2022-05-13 | Пенджаб | 3 - 3 | НЕРОКА Имфал |
| 2022-05-07 | Пенджаб | 0 - 2 | Сриниди Деккан |
| 2022-05-03 | Чърчил Брадърс | 2 - 1 | Пенджаб |
| 2022-04-29 | Пенджаб | 2 - 1 | Раджастан Юн. |
| 2022-04-26 | Мохамедан | 2 - 2 | Пенджаб |
| 2022-04-23 | Гокулам Керала | 2 - 0 | Пенджаб |
| 2022-04-19 | Пенджаб | 1 - 3 | Гокулам Керала |
| 2022-04-15 | Пенджаб | 1 - 0 | ТРАУ Имфал |
| 2022-04-10 | Мохамедан | 1 - 3 | Пенджаб |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Айзол последни 12 срещи
| 2022-11-21 | Айзол | 2 - 1 | Судева Делхи |
| 2022-11-18 | Айзол | 0 - 1 | Гокулам Керала |
| 2022-11-15 | Айзол | 1 - 1 | ТРАУ Имфал |
| 2022-05-04 | Айзол | 3 - 1 | Судева Делхи |
| 2022-05-01 | ТРАУ Имфал | 2 - 0 | Айзол |
| 2022-04-28 | Индиан Ероус | 1 - 2 | Айзол |
| 2022-04-25 | Айзол | 0 - 1 | Кенкре |
| 2022-04-22 | Айзол | 3 - 2 | Реал Кашмир |
| 2022-04-14 | Айзол | 0 - 2 | Сриниди Деккан |
| 2022-04-09 | НЕРОКА Имфал | 0 - 2 | Айзол |
| 2022-04-05 | Айзол | 1 - 2 | ТРАУ Имфал |
| 2022-04-01 | Айзол | 1 - 2 | Гокулам Керала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Класиране И-Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сриниди Деккан | 4 | +2 | 9 |
| 2 | Реал Кашмир | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Пенджаб | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Раджастан Юн. | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Гокулам Керала | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Мохамедан | 4 | +1 | 6 |
| 7 | ТРАУ Имфал | 4 | +1 | 4 |
| 8 | Кенкре | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Айзол | 3 | 0 | 4 |
| 10 | НЕРОКА Имфал | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Чърчил Брадърс | 3 | -2 | 1 |
| 12 | Судева Делхи | 4 | -7 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Пенджаб | |
| Айзол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пенджаб | Айзол |
|---|---|---|---|
| 1 | Сриниди Деккан | 2 - 1 | |
| 2 | Реал Кашмир | ||
| 3 | Пенджаб | - | |
| 4 | Раджастан Юн. | 1 - 1 | |
| 5 | Гокулам Керала | ||
| 6 | Мохамедан | 1 - 0 | |
| 7 | ТРАУ Имфал | ||
| 8 | Кенкре | ||
| 9 | Айзол | - | |
| 10 | НЕРОКА Имфал | ||
| 11 | Чърчил Брадърс | ||
| 12 | Судева Делхи |
Класиране в шампионата
| Пенджаб | Айзол | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 7 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 7 | 0 |
Форма в шампионата
| Пенджаб | Айзол | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
1
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Пенджаб | Айзол | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
3
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
0
0 |
Обща статистика за И-Лига
| Мачове (21) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (44) | |
| Средно голове на мач | 2.10 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 57% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 14% |
Пенджаб следващи 6 срещи
| 2022-12-08 | ТРАУ Имфал | - | Пенджаб |
| 2022-12-12 | Реал Кашмир | - | Пенджаб |
| 2022-12-16 | Чърчил Брадърс | - | Пенджаб |
| 2022-12-21 | Пенджаб | - | Гокулам Керала |
| 2023-01-08 | Пенджаб | - | НЕРОКА Имфал |
| 2023-01-14 | Пенджаб | - | Кенкре |
Айзол следващи 6 срещи
| 2022-12-02 | Чърчил Брадърс | - | Айзол |
| 2022-12-08 | Айзол | - | НЕРОКА Имфал |
| 2022-12-11 | Сриниди Деккан | - | Айзол |
| 2022-12-17 | Айзол | - | Кенкре |
| 2022-12-20 | Раджастан Юн. | - | Айзол |
| 2023-01-09 | Айзол | - | Реал Кашмир |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.68 | 3.60 | 4.10 |
| Вероятност | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.68 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 2.05 |
| Вероятност | 70% | 30% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.27 | 3.40 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.27 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.85 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.33 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.87 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.82 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-28 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
