НП I - Унгария
събота, 22.10.2022
17:30
17:30

Академия Пушкаш

Ференцварош
2 - 4
(2 - 3, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Фелчут |
| Гост: | Будапеща |
| Разстояние: | 34.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Панчо Арена |
| Капацитет: | 3 816 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.25 | 2.37 | 12 | 1.53 | 1.36 | |||
| 37% | 23% | 40% | 1.33 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 42% | 58% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-31 | Ференцварош | 1 - 0 | Академия Пушкаш |
| 2022-04-03 | Академия Пушкаш | 2 - 2 | Ференцварош |
| 2022-01-27 | Академия Пушкаш | 1 - 0 | Ференцварош |
| 2021-12-04 | Ференцварош | 1 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2021-04-10 | Ференцварош | 1 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2021-01-23 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2020-10-04 | Ференцварош | 2 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2020-05-31 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-12-08 | Ференцварош | 2 - 2 | Академия Пушкаш |
| 2019-08-25 | Академия Пушкаш | 4 - 1 | Ференцварош |
| 2019-05-19 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-02-23 | Ференцварош | 4 - 0 | Академия Пушкаш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 17% | 58% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Академия Пушкаш последни 12 срещи
| 2022-10-19 | Фехервар | 0 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2022-10-15 | Академия Пушкаш | 1 - 0 | Хонвед |
| 2022-10-09 | Пакш | 1 - 3 | Академия Пушкаш |
| 2022-10-02 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Фехервар |
| 2022-09-11 | Залаегерсег | 1 - 2 | Академия Пушкаш |
| 2022-09-03 | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2022-08-30 | Академия Пушкаш | 1 - 0 | Мезьокьовешд |
| 2022-08-27 | Дебрецен | 1 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2022-08-19 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Кечкемет |
| 2022-08-14 | Кишварда | 1 - 1 | Академия Пушкаш |
| 2022-08-07 | Академия Пушкаш | 2 - 0 | Уйпещ |
| 2022-07-31 | Ференцварош | 1 - 0 | Академия Пушкаш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 2 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 17% | 8% |
Ференцварош последни 12 срещи
| 2022-10-16 | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Ференцварош |
| 2022-10-13 | Ференцварош | 2 - 1 | Цървена Звезда |
| 2022-10-09 | Ференцварош | 2 - 0 | Дебрецен |
| 2022-10-06 | Цървена Звезда | 4 - 1 | Ференцварош |
| 2022-10-02 | Кечкемет | 2 - 0 | Ференцварош |
| 2022-09-15 | Монако | 0 - 1 | Ференцварош |
| 2022-09-11 | Ференцварош | 3 - 0 | Кишварда |
| 2022-09-08 | Ференцварош | 3 - 2 | Трабзонспор |
| 2022-09-04 | Уйпещ | 0 - 6 | Ференцварош |
| 2022-08-31 | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | Ференцварош |
| 2022-08-28 | Ференцварош | 3 - 1 | Хонвед |
| 2022-08-25 | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Ференцварош |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Класиране НП I
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кечкемет | 12 | +8 | 23 |
| 2 | Ференцварош | 9 | +16 | 21 |
| 3 | Академия Пушкаш | 11 | +6 | 20 |
| 4 | Кишварда | 11 | +2 | 18 |
| 5 | Залаегерсег | 10 | +6 | 15 |
| 6 | Пакш | 10 | -4 | 14 |
| 7 | Дебрецен | 11 | -2 | 13 |
| 8 | Уйпещ | 11 | -7 | 12 |
| 9 | Фехервар | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Хонвед | 11 | -7 | 10 |
| 11 | Вашаш Будапеща | 12 | -4 | 9 |
| 12 | Мезьокьовешд | 11 | -8 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Академия Пушкаш | |
| Ференцварош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Академия Пушкаш | Ференцварош |
|---|---|---|---|
| 1 | Кечкемет | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Ференцварош | - | |
| 3 | Академия Пушкаш | - | |
| 4 | Кишварда | ||
| 5 | Залаегерсег | ||
| 6 | Пакш | ||
| 7 | Дебрецен | ||
| 8 | Уйпещ | 2 - 0 | 0 - 6 |
| 9 | Фехервар | 1 - 1 | |
| 10 | Хонвед | 1 - 0 | |
| 11 | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | |
| 12 | Мезьокьовешд | 1 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Академия Пушкаш | Ференцварош | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 11 | 6 |
Форма в шампионата
| Академия Пушкаш | Ференцварош | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 1 |
7
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 0 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Академия Пушкаш | Ференцварош | |
|
Вкарани Получени |
14
8 |
21
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
2 |
8
4 |
Обща статистика за НП I
| Мачове (65) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (189) | |
| Средно голове на мач | 2.91 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.69 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 86% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 35% |
Академия Пушкаш следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Уйпещ | - | Академия Пушкаш |
| 2022-11-05 | Академия Пушкаш | - | Кишварда |
| 2022-11-08 | Кечкемет | - | Академия Пушкаш |
| 2022-11-12 | Академия Пушкаш | - | Дебрецен |
| 2023-01-11 | Йънг Бойс | - | Академия Пушкаш |
| 2023-01-15 | Карлсруе | - | Академия Пушкаш |
Ференцварош следващи 6 срещи
| 2022-10-27 | Ференцварош | - | Монако |
| 2022-10-30 | Ференцварош | - | Залаегерсег |
| 2022-11-03 | Трабзонспор | - | Ференцварош |
| 2022-11-06 | Фехервар | - | Ференцварош |
| 2022-11-09 | Ференцварош | - | Пакш |
| 2022-11-13 | Хонвед | - | Ференцварош |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.25 | 2.37 |
| Вероятност | 37% | 23% | 40% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.02 | 1.83 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.83 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-22 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
