Първа Лига - Шотландия
събота, 19.11.2022
15:00
15:00

Куин ъф Саут

Монтроуз
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъмфрийс |
| Гост: | Монтроуз |
| Разстояние: | 195.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Палмерстън Парк |
| Капацитет: | 6 412 (3 509) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.30 | 2.62 | X2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 32% | 23% | 45% | 1.50 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 84% | 16% | 58% | 42% | 36% | 64% |
Последни 7 директни срещи
| 2022-08-06 | Монтроуз | 0 - 0 | Куин ъф Саут |
| 2019-05-11 | Куин ъф Саут | 5 - 0 | Монтроуз |
| 2019-05-07 | Монтроуз | 2 - 1 | Куин ъф Саут |
| 2017-11-21 | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Монтроуз |
| 2017-11-18 | Монтроуз | 0 - 0 | Куин ъф Саут |
| 2017-10-07 | Монтроуз | 1 - 1 | Куин ъф Саут |
| 2005-01-08 | Монтроуз | 1 - 2 | Куин ъф Саут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | |
| 43% | 43% | 14% | 71% | 57% | 14% |
Куин ъф Саут последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Алоа Атлетик | 5 - 1 | Куин ъф Саут |
| 2022-11-05 | Единбург Сити | 0 - 3 | Куин ъф Саут |
| 2022-10-29 | Куин ъф Саут | 1 - 3 | Фолкърк |
| 2022-10-22 | Клайд | 1 - 2 | Куин ъф Саут |
| 2022-10-15 | Куин ъф Саут | 2 - 0 | Питърхед |
| 2022-10-11 | Келти Хартс | 1 - 0 | Куин ъф Саут |
| 2022-10-08 | Еърдриониънс | 3 - 3 | Куин ъф Саут |
| 2022-10-01 | Куин ъф Саут | 1 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2022-09-22 | Куин ъф Саут | 4 - 0 | Единбург Сити |
| 2022-09-17 | Куин ъф Саут | 4 - 1 | Единбург Сити |
| 2022-09-03 | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Дънфърмлин |
| 2022-08-30 | Рейнджърс | 3 - 1 | Куин ъф Саут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Монтроуз последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Келти Хартс | 1 - 3 | Монтроуз |
| 2022-11-05 | Монтроуз | 3 - 0 | Питърхед |
| 2022-10-29 | Еърдриониънс | 4 - 0 | Монтроуз |
| 2022-10-22 | Монтроуз | 2 - 0 | Дънфърмлин |
| 2022-10-15 | Монтроуз | 1 - 1 | Фолкърк |
| 2022-10-08 | Клайд | 1 - 3 | Монтроуз |
| 2022-10-04 | Монтроуз | 4 - 2 | Еърдриониънс |
| 2022-10-01 | Монтроуз | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2022-09-17 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Монтроуз |
| 2022-09-03 | Питърхед | 0 - 2 | Монтроуз |
| 2022-08-27 | Монтроуз | 3 - 0 | Келти Хартс |
| 2022-08-20 | Монтроуз | 2 - 1 | Клайд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дънфърмлин | 15 | +13 | 32 |
| 2 | Фолкърк | 15 | +11 | 27 |
| 3 | Монтроуз | 15 | +10 | 27 |
| 4 | Алоа Атлетик | 15 | +9 | 26 |
| 5 | Единбург Сити | 15 | +4 | 25 |
| 6 | Еърдриониънс | 15 | +5 | 22 |
| 7 | Куин ъф Саут | 15 | -2 | 19 |
| 8 | Келти Хартс | 15 | -10 | 17 |
| 9 | Клайд | 15 | -14 | 8 |
| 10 | Питърхед | 15 | -26 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Куин ъф Саут | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Куин ъф Саут | Монтроуз |
|---|---|---|---|
| 1 | Дънфърмлин | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Фолкърк | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Монтроуз | - | |
| 4 | Алоа Атлетик | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Единбург Сити | 4 - 1 | |
| 6 | Еърдриониънс | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | Куин ъф Саут | - | |
| 8 | Келти Хартс | 1 - 3 | |
| 9 | Клайд | 1 - 4 | 1 - 3 |
| 10 | Питърхед | 2 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Куин ъф Саут | Монтроуз | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 19 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 8 | 10 |
Форма в шампионата
| Куин ъф Саут | Монтроуз | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 6 |
8
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
3
1 3 |
Голове в шампионата
| Куин ъф Саут | Монтроуз | |
|
Вкарани Получени |
24
26 |
25
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
12 |
9
9 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (75) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (222) | |
| Средно голове на мач | 2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.63 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 87% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 35% |
Куин ъф Саут следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Грийнок Мортън | - | Куин ъф Саут |
| 2022-12-03 | Дънфърмлин | - | Куин ъф Саут |
| 2022-12-09 | Алоа Атлетик | - | Куин ъф Саут |
| 2022-12-17 | Куин ъф Саут | - | Келти Хартс |
| 2022-12-23 | Фолкърк | - | Куин ъф Саут |
| 2022-12-31 | Куин ъф Саут | - | Клайд |
Монтроуз следващи 6 срещи
| 2022-12-03 | Монтроуз | - | Алоа Атлетик |
| 2022-12-10 | Куинс парк ФК | - | Монтроуз |
| 2022-12-17 | Единбург Сити | - | Монтроуз |
| 2022-12-23 | Монтроуз | - | Еърдриониънс |
| 2023-01-02 | Питърхед | - | Монтроуз |
| 2023-01-07 | Фолкърк | - | Монтроуз |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.30 | 2.62 |
| Вероятност | 32% | 23% | 45% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.50 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 2.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-19 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
