Втора Лига - Шотландия
четвъртък, 29.04.2021
19:00
19:00

Куинс парк ФК

Единбург Сити
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глазгоу |
| Гост: | Единбург |
| Разстояние: | 66.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хемпдън Парк |
| Капацитет: | 52 063 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.81 | 3.58 | 4.48 | 1 | 1.18 | 1.96 | |||
| 47% | 16% | 37% | 1.81 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.03 | 2.09 | 1.71 | 3.68 | 1.24 | ||||||
| 68% | 32% | 53% | 47% | 29% | 71% |
Последни 10 директни срещи
| 2021-04-17 | Единбург Сити | 2 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2020-12-12 | Куинс парк ФК | 3 - 3 | Единбург Сити |
| 2020-01-11 | Единбург Сити | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2019-11-30 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Единбург Сити |
| 2019-09-28 | Единбург Сити | 2 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2019-03-09 | Единбург Сити | 2 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2019-01-12 | Куинс парк ФК | 0 - 4 | Единбург Сити |
| 2018-12-01 | Единбург Сити | 2 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2018-09-22 | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Единбург Сити |
| 2017-07-22 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Единбург Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 40% | 10% | 50% | 100% | 70% | 30% |
Куинс парк ФК последни 12 срещи
| 2021-04-27 | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-23 | Куинс парк ФК | 0 - 1 | Странрар |
| 2021-04-20 | Куинс парк ФК | 0 - 0 | Елгин Сити |
| 2021-04-17 | Единбург Сити | 2 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-13 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| 2021-04-10 | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-06 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-03 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-30 | Албион Роувърс | 0 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-27 | Брихин Сити | 0 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-20 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Странрар |
| 2021-01-08 | Куинс парк ФК | 0 - 3 | Куин ъф Саут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 7 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 58% | 17% |
Единбург Сити последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Единбург Сити | 0 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2021-04-20 | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Единбург Сити |
| 2021-04-17 | Единбург Сити | 2 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-13 | Единбург Сити | 2 - 1 | Брихин Сити |
| 2021-04-10 | Странрар | 0 - 1 | Единбург Сити |
| 2021-04-06 | Единбург Сити | 1 - 1 | Анан Атлетик |
| 2021-04-03 | Форфар Атлетик | 2 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-03-30 | Каудънбийт | 1 - 3 | Единбург Сити |
| 2021-03-27 | Единбург Сити | 3 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-23 | Албион Роувърс | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-03-20 | Елгин Сити | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-01-10 | Еърдриониънс | 0 - 1 | Единбург Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 58% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 20 | +29 | 51 | |||||
| 2 | Единбург Сити | 19 | +14 | 35 | |||||
| 3 | Стърлинг Албиън | 20 | +12 | 35 | |||||
| 4 | Странрар | 20 | +10 | 34 | |||||
| 5 | Елгин Сити | 19 | +10 | 32 | |||||
| 1 | Стенхаусмюър | 20 | -10 | 23 | |||||
| 2 | Албион Роувърс | 19 | -12 | 21 | |||||
| 3 | Анан Атлетик | 20 | -5 | 18 | |||||
| 4 | Каудънбийт | 20 | -19 | 17 | |||||
| 5 | Брихин Сити | 19 | -29 | 9 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Куинс парк ФК | |
| Единбург Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Куинс парк ФК | Единбург Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | - | 3 - 3 |
| 2 | Единбург Сити | 3 - 3 | - |
| 3 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Странрар | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Елгин Сити | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 1 | Стенхаусмюър | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Албион Роувърс | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 3 | Анан Атлетик | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 4 | Каудънбийт | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Брихин Сити | 3 - 0 | 1 - 5 |
Класиране в шампионата
| Куинс парк ФК | Единбург Сити | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 51 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 23 | 22 |
Форма в шампионата
| Куинс парк ФК | Единбург Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
16
3 1 |
11
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 1 |
7
1 1 |
Голове в шампионата
| Куинс парк ФК | Единбург Сити | |
|
Вкарани Получени |
39
10 |
37
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
5 |
21
9 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (98) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 44% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (262) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 28% |
Куинс парк ФК следващи 6 срещи
| 2021-05-04 | Елгин Сити | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-03 | Рейт Роувърс | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-10 | Куин ъф Саут | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-14 | Куинс парк ФК | - | Мъдъруел |
| 2021-07-17 | Куинс парк ФК | - | Еърдриониънс |
| 2021-07-20 | Анан Атлетик | - | Куинс парк ФК |
Единбург Сити следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Единбург Сити | - | Елгин Сити |
| 2021-05-04 | Странрар | - | Единбург Сити |
| 2021-05-08 | Елгин Сити | - | Единбург Сити |
| 2021-05-11 | Единбург Сити | - | Елгин Сити |
| 2021-05-17 | Единбург Сити | - | Дъмбартън |
| 2021-05-20 | Дъмбартън | - | Единбург Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.81 | 3.58 | 4.48 |
| Вероятност | 47% | 16% | 37% |
| 1 @ 1.81 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.96 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 3.03 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.09 | 1.71 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 2.09 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.68 | 1.24 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.24 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.01 | 1.73 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-29 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
