Втора Лига - Шотландия
вторник, 20.04.2021
19:45
19:45

Куинс парк ФК

Елгин Сити
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глазгоу |
| Гост: | Елгин |
| Разстояние: | 206.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хемпдън Парк |
| Капацитет: | 52 063 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.50 | 7.50 | 1 | 1.07 | 2.75 | |||
| 58% | 9% | 33% | 1.40 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 73% | 27% | 56% | 44% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-07 | Елгин Сити | 0 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2020-02-15 | Куинс парк ФК | 2 - 0 | Елгин Сити |
| 2019-10-26 | Елгин Сити | 3 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2019-08-24 | Куинс парк ФК | 0 - 0 | Елгин Сити |
| 2019-03-16 | Куинс парк ФК | 4 - 1 | Елгин Сити |
| 2019-02-26 | Елгин Сити | 2 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2018-12-22 | Куинс парк ФК | 0 - 4 | Елгин Сити |
| 2018-09-29 | Елгин Сити | 2 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2016-04-16 | Елгин Сити | 1 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2016-02-06 | Куинс парк ФК | 0 - 0 | Елгин Сити |
| 2015-12-19 | Елгин Сити | 0 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2015-10-10 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Елгин Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Куинс парк ФК последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Единбург Сити | 2 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-13 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| 2021-04-10 | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-06 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-03 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-30 | Албион Роувърс | 0 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-27 | Брихин Сити | 0 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-20 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Странрар |
| 2021-01-08 | Куинс парк ФК | 0 - 3 | Куин ъф Саут |
| 2020-12-19 | Анан Атлетик | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2020-12-12 | Куинс парк ФК | 3 - 3 | Единбург Сити |
| 2020-12-05 | Каудънбийт | 0 - 3 | Куинс парк ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 9 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 75% | 25% |
Елгин Сити последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Елгин Сити | 2 - 5 | Албион Роувърс |
| 2021-04-13 | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Елгин Сити |
| 2021-04-10 | Каудънбийт | 1 - 0 | Елгин Сити |
| 2021-04-06 | Елгин Сити | 2 - 1 | Странрар |
| 2021-04-03 | Анан Атлетик | 0 - 3 | Елгин Сити |
| 2021-03-30 | Брихин Сити | 1 - 2 | Елгин Сити |
| 2021-03-27 | Елгин Сити | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-23 | Елгин Сити | 0 - 4 | Еър Юнайтед |
| 2021-03-20 | Елгин Сити | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2020-12-19 | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър |
| 2020-12-12 | Албион Роувърс | 3 - 1 | Елгин Сити |
| 2020-12-05 | Елгин Сити | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 17 | +29 | 47 | |||||
| 2 | Единбург Сити | 17 | +14 | 32 | |||||
| 3 | Стърлинг Албиън | 17 | +13 | 32 | |||||
| 4 | Странрар | 17 | +10 | 28 | |||||
| 5 | Елгин Сити | 17 | +7 | 28 | |||||
| 1 | Стенхаусмюър | 17 | -4 | 22 | |||||
| 2 | Албион Роувърс | 17 | -11 | 18 | |||||
| 3 | Анан Атлетик | 17 | -8 | 14 | |||||
| 4 | Каудънбийт | 17 | -19 | 13 | |||||
| 5 | Брихин Сити | 17 | -31 | 5 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Куинс парк ФК | |
| Елгин Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Куинс парк ФК | Елгин Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | - | |
| 2 | Единбург Сити | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 4 | Странрар | 3 - 0 | 1 - 4 |
| 5 | Елгин Сити | - | |
| 1 | Стенхаусмюър | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Албион Роувърс | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Анан Атлетик | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 4 | Каудънбийт | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Брихин Сити | 3 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Куинс парк ФК | Елгин Сити | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 47 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 22 | 12 |
Форма в шампионата
| Куинс парк ФК | Елгин Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
15
2 0 |
9
1 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 0 |
4
0 4 |
Голове в шампионата
| Куинс парк ФК | Елгин Сити | |
|
Вкарани Получени |
37
8 |
29
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
4 |
12
10 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (85) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (236) | |
| Средно голове на мач | 2.78 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 29% |
Куинс парк ФК следващи 6 срещи
| 2021-04-23 | Куинс парк ФК | - | Странрар |
| 2021-04-27 | Стърлинг Албиън | - | Куинс парк ФК |
| 2021-04-29 | Куинс парк ФК | - | Единбург Сити |
| 2021-05-04 | Елгин Сити | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-03 | Рейт Роувърс | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-10 | Куин ъф Саут | - | Куинс парк ФК |
Елгин Сити следващи 6 срещи
| 2021-04-27 | Странрар | - | Елгин Сити |
| 2021-04-29 | Елгин Сити | - | Стърлинг Албиън |
| 2021-05-01 | Единбург Сити | - | Елгин Сити |
| 2021-05-04 | Елгин Сити | - | Куинс парк ФК |
| 2021-05-08 | Елгин Сити | - | Единбург Сити |
| 2021-05-11 | Единбург Сити | - | Елгин Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Вероятност | 58% | 9% | 33% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 2.75 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-20 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
