Първа Лига - Сев. Македония
неделя, 18.04.2021
12:00
12:00

Работнички

Македония ГП
2 - 2
(2 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Скопие |
| Гост: | Скопие |
| Стадион | |
| Стадион: | Национална арена Тоше Проески |
| Капацитет: | 33 460 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.20 | 2.93 | X2 | 1.35 | 1.53 | |||
| 29% | 34% | 37% | 1.53 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.88 | 2.17 | 1.69 | 3.74 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-22 | Работнички | 1 - 3 | Македония ГП |
| 2020-09-02 | Македония ГП | 0 - 0 | Работнички |
| 2020-08-09 | Македония ГП | 2 - 1 | Работнички |
| 2019-11-23 | Македония ГП | 2 - 0 | Работнички |
| 2019-09-18 | Работнички | 1 - 0 | Македония ГП |
| 2019-05-12 | Работнички | 2 - 0 | Македония ГП |
| 2019-03-31 | Македония ГП | 1 - 1 | Работнички |
| 2018-12-05 | Работнички | 0 - 1 | Македония ГП |
| 2018-11-25 | Работнички | 5 - 1 | Македония ГП |
| 2018-11-07 | Македония ГП | 1 - 0 | Работнички |
| 2018-09-26 | Македония ГП | 3 - 0 | Работнички |
| 2017-04-22 | Работнички | 1 - 1 | Македония ГП |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Работнички последни 12 срещи
| 2021-04-14 | Струга Трим-Лум | 1 - 1 | Работнички |
| 2021-04-10 | Работнички | 3 - 1 | Пелистер Битоля |
| 2021-04-04 | Работнички | 2 - 1 | Борец Велес |
| 2021-03-27 | Работнички | 2 - 1 | Ренова Джепчище |
| 2021-03-20 | Беласица Струмица | 1 - 1 | Работнички |
| 2021-03-13 | Работнички | 0 - 2 | АП Брера |
| 2021-03-07 | Шкупи Скопие | 0 - 2 | Работнички |
| 2021-03-03 | Работнички | 0 - 0 | Шкендия Тетово |
| 2021-02-27 | Работнички | 1 - 1 | Силекс Кратово |
| 2021-02-13 | АП Брера | 0 - 1 | Работнички |
| 2021-02-03 | Пелистер Битоля | 1 - 1 | Работнички |
| 2021-01-30 | Струга Трим-Лум | 0 - 0 | Работнички |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 3 | 1 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 25% | 8% |
Македония ГП последни 12 срещи
| 2021-04-14 | Македония ГП | 2 - 1 | Борец Велес |
| 2021-04-11 | Беласица Струмица | 0 - 2 | Македония ГП |
| 2021-04-06 | Македония ГП | 1 - 3 | АП Брера |
| 2021-04-03 | Македония ГП | 1 - 2 | АП Брера |
| 2021-03-20 | Ренова Джепчище | 1 - 2 | Македония ГП |
| 2021-03-14 | Македония ГП | 0 - 3 | Силекс Кратово |
| 2021-03-06 | Македония ГП | 1 - 0 | Силекс Кратово |
| 2021-03-03 | АП Брера | 2 - 1 | Македония ГП |
| 2021-02-28 | Македония ГП | 0 - 0 | Борец Велес |
| 2021-02-21 | Струга Трим-Лум | 1 - 1 | Македония ГП |
| 2021-02-03 | Македония ГП | 1 - 2 | Минай |
| 2021-01-31 | Македония ГП | 0 - 1 | ЦСКА 1948 София |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 8% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шкендия Тетово | 27 | +37 | 62 |
| 2 | Шкупи Скопие | 27 | +14 | 49 |
| 3 | Македония ГП | 27 | +7 | 47 |
| 4 | Струга Трим-Лум | 27 | +7 | 41 |
| 5 | Работнички | 27 | +6 | 40 |
| 6 | Пелистер Битоля | 27 | -3 | 35 |
| 7 | Борец Велес | 27 | -3 | 33 |
| 8 | АП Брера | 27 | -8 | 31 |
| 9 | Ренова Джепчище | 28 | -9 | 31 |
| 10 | Силекс Кратово | 28 | +4 | 29 |
| 11 | Вардар Скопие | 27 | -19 | 28 |
| 12 | Беласица Струмица | 27 | -33 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Работнички | |
| Македония ГП | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Работнички | Македония ГП |
|---|---|---|---|
| 1 | Шкендия Тетово | 0 - 0 | 5 - 0 |
| 2 | Шкупи Скопие | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Македония ГП | 1 - 3 | - |
| 4 | Струга Трим-Лум | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Работнички | - | 1 - 3 |
| 6 | Пелистер Битоля | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Борец Велес | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | АП Брера | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Ренова Джепчище | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Силекс Кратово | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Вардар Скопие | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Беласица Струмица | 2 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Работнички | Македония ГП | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 40 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 24 | 21 |
Форма в шампионата
| Работнички | Македония ГП | |
|
Победи Равни Загуби |
9
13 5 |
14
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 2 |
6
3 4 |
Голове в шампионата
| Работнички | Македония ГП | |
|
Вкарани Получени |
33
27 |
41
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
14 |
22
19 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (163) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (389) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 23% |
Работнички следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Шкупи Скопие | - | Работнички |
| 2021-04-28 | Работнички | - | Шкендия Тетово |
| 2021-05-01 | Вардар Скопие | - | Работнички |
| 2021-05-09 | Работнички | - | Силекс Кратово |
| 2021-05-16 | Ренова Джепчище | - | Работнички |
| 2021-06-30 | Работнички | - | Напредак |
Македония ГП следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Македония ГП | - | Струга Трим-Лум |
| 2021-04-28 | Македония ГП | - | Пелистер Битоля |
| 2021-05-01 | Шкупи Скопие | - | Македония ГП |
| 2021-05-09 | Македония ГП | - | Шкендия Тетово |
| 2021-05-16 | Вардар Скопие | - | Македония ГП |
| 2021-07-03 | Работнички | - | Македония ГП |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 3.20 | 2.93 |
| Вероятност | 29% | 34% | 37% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.35 | 1.53 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.35 | 2.88 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.35 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.17 | 1.69 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.69 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.74 | 1.22 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.86 | 1.90 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.86 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-18 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
