Примера РФЕФ - гр. 1 - Испания
сряда, 24.02.2021
16:00
16:00

Расинг Ферол

Селта Фортуна
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ферол |
| Гост: | Виго |
| Разстояние: | 144.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.12 | 3.44 | X2 | 1.28 | 1.56 | |||
| 34% | 26% | 40% | 1.56 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.46 | 2.46 | 1.47 | 4.69 | 1.15 | ||||||
| 66% | 34% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-25 | Селта Фортуна | 0 - 1 | Расинг Ферол |
| 2019-11-10 | Селта Фортуна | 0 - 2 | Расинг Ферол |
| 2018-03-18 | Селта Фортуна | 1 - 0 | Расинг Ферол |
| 2017-10-28 | Расинг Ферол | 0 - 3 | Селта Фортуна |
| 2017-02-11 | Селта Фортуна | 1 - 0 | Расинг Ферол |
| 2016-09-25 | Расинг Ферол | 2 - 1 | Селта Фортуна |
| 2016-04-23 | Селта Фортуна | 0 - 1 | Расинг Ферол |
| 2015-12-05 | Расинг Ферол | 6 - 2 | Селта Фортуна |
| 2015-05-03 | Селта Фортуна | 2 - 3 | Расинг Ферол |
| 2014-12-13 | Расинг Ферол | 4 - 0 | Селта Фортуна |
| 2014-03-30 | Расинг Ферол | 2 - 0 | Селта Фортуна |
| 2013-11-10 | Селта Фортуна | 0 - 1 | Расинг Ферол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 75% | 0% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Расинг Ферол последни 12 срещи
| 2021-02-20 | Расинг Ферол | 1 - 0 | Деп. Ла Коруня |
| 2021-02-14 | Компостела | 1 - 1 | Расинг Ферол |
| 2021-02-07 | Расинг Ферол | 0 - 1 | Саламанка УДС |
| 2021-01-31 | Самора | 1 - 1 | Расинг Ферол |
| 2021-01-17 | Понтеведра | 0 - 1 | Расинг Ферол |
| 2021-01-10 | Расинг Ферол | 0 - 1 | Унионистас |
| 2020-12-12 | Гихуело | 1 - 1 | Расинг Ферол |
| 2020-12-06 | Расинг Ферол | 4 - 0 | Корухо |
| 2020-11-29 | Деп. Ла Коруня | 1 - 0 | Расинг Ферол |
| 2020-11-21 | Расинг Ферол | 1 - 1 | Компостела |
| 2020-11-08 | Саламанка УДС | 1 - 2 | Расинг Ферол |
| 2020-11-01 | Расинг Ферол | 2 - 2 | Самора |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Селта Фортуна последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Селта Фортуна | 0 - 2 | Саламанка УДС |
| 2021-02-17 | Селта Фортуна | 2 - 1 | Гихуело |
| 2021-02-14 | Самора | 0 - 3 | Селта Фортуна |
| 2021-02-07 | Унионистас | 1 - 2 | Селта Фортуна |
| 2021-01-30 | Селта Фортуна | 1 - 1 | Понтеведра |
| 2021-01-10 | Селта Фортуна | 1 - 0 | Корухо |
| 2020-12-13 | Деп. Ла Коруня | 1 - 2 | Селта Фортуна |
| 2020-12-06 | Селта Фортуна | 0 - 3 | Компостела |
| 2020-11-29 | Саламанка УДС | 0 - 3 | Селта Фортуна |
| 2020-11-22 | Селта Фортуна | 2 - 0 | Самора |
| 2020-11-08 | Селта Фортуна | 1 - 1 | Унионистас |
| 2020-11-01 | Понтеведра | 2 - 1 | Селта Фортуна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 7 | 0 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 58% | 0% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 1
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Бургос | 15 | +9 | 30 | |||||
| 2 | Унионистас | 15 | +7 | 26 | |||||
| 3 | Самора | 14 | +2 | 25 | |||||
| 4 | Селта Фортуна | 14 | +5 | 24 | |||||
| 5 | Валядолид Б | 15 | +4 | 23 | |||||
| 6 | Културал Леонеса | 14 | +7 | 22 | |||||
| 1 | Компостела | 15 | +5 | 23 | |||||
| 2 | Лангрео | 15 | +2 | 21 | |||||
| 3 | Расинг Ферол | 14 | +4 | 20 | |||||
| 4 | Деп. Ла Коруня | 15 | -2 | 20 | |||||
| 5 | Марино Луанко | 15 | -4 | 18 | |||||
| 6 | Нумансия | 12 | +4 | 17 | |||||
| 1 | Понтеведра | 15 | -1 | 18 | |||||
| 2 | Реал Овиедо Б | 14 | -6 | 18 | |||||
| 3 | Леалтад | 14 | -1 | 18 | |||||
| 4 | Корухо | 15 | -5 | 17 | |||||
| 5 | Сп. Хихон Б | 15 | -5 | 15 | |||||
| 6 | Саламанка УДС | 15 | -7 | 14 | |||||
| 7 | Ковадонга | 15 | -10 | 11 | |||||
| 8 | Гихуело | 14 | -8 | 9 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Расинг Ферол | |
| Селта Фортуна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Расинг Ферол | Селта Фортуна |
|---|---|---|---|
| 1 | Бургос | ||
| 2 | Унионистас | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Самора | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 4 | Селта Фортуна | - | |
| 5 | Валядолид Б | ||
| 6 | Културал Леонеса | ||
| 1 | Компостела | 1 - 1 | |
| 2 | Лангрео | ||
| 3 | Расинг Ферол | - | |
| 4 | Деп. Ла Коруня | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Марино Луанко | ||
| 6 | Нумансия | ||
| 1 | Понтеведра | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Реал Овиедо Б | ||
| 3 | Леалтад | ||
| 4 | Корухо | 4 - 0 | |
| 5 | Сп. Хихон Б | ||
| 6 | Саламанка УДС | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 7 | Ковадонга | ||
| 8 | Гихуело | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Расинг Ферол | Селта Фортуна | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 20 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 1 |
| Точки | 8 | 13 |
Форма в шампионата
| Расинг Ферол | Селта Фортуна | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 4 |
7
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
4
1 1 |
Голове в шампионата
| Расинг Ферол | Селта Фортуна | |
|
Вкарани Получени |
17
13 |
18
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
8 |
11
4 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 1
| Мачове (145) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (304) | |
| Средно голове на мач | 2.10 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.95 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 16% |
Расинг Ферол следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Корухо | - | Расинг Ферол |
| 2021-03-14 | Расинг Ферол | - | Гихуело |
| 2021-03-17 | Корухо | - | Расинг Ферол |
| 2021-03-21 | Расинг Ферол | - | Гихуело |
| 2021-03-28 | Унионистас | - | Расинг Ферол |
| 2021-04-04 | Расинг Ферол | - | Лангрео |
Селта Фортуна следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Компостела | - | Селта Фортуна |
| 2021-03-14 | Селта Фортуна | - | Деп. Ла Коруня |
| 2021-03-28 | Корухо | - | Селта Фортуна |
| 2021-04-03 | Селта Фортуна | - | Валядолид Б |
| 2021-04-11 | Културал Леонеса | - | Селта Фортуна |
| 2021-04-18 | Селта Фортуна | - | Бургос |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.14 | 3.12 | 3.44 |
| Вероятност | 34% | 26% | 40% |
| X2 @ 1.56 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.56 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.56 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.46 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.46 | 1.47 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.47 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.69 | 1.15 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.15 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.18 | 1.64 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.64 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
