Суперлига - Сърбия
неделя, 18.04.2021
18:00
18:00

Раднички Ниш

Явор Иваница
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ниш |
| Гост: | Иваница |
| Разстояние: | 137.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Чаир |
| Капацитет: | 18 151 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.50 | 4.75 | 12 | 1.14 | 2.10 | |||
| 42% | 19% | 39% | 1.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-01 | Явор Иваница | 1 - 0 | Раднички Ниш |
| 2019-11-30 | Явор Иваница | 0 - 7 | Раднички Ниш |
| 2019-08-03 | Раднички Ниш | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2018-03-07 | Явор Иваница | 1 - 3 | Раднички Ниш |
| 2017-09-24 | Раднички Ниш | 1 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-04-29 | Раднички Ниш | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-04-13 | Раднички Ниш | 0 - 1 | Явор Иваница |
| 2016-11-06 | Явор Иваница | 2 - 0 | Раднички Ниш |
| 2016-02-21 | Раднички Ниш | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2015-08-29 | Явор Иваница | 0 - 0 | Раднички Ниш |
| 2014-04-05 | Раднички Ниш | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2013-09-29 | Явор Иваница | 1 - 1 | Раднички Ниш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 3 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 25% | 17% |
Раднички Ниш последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Партизан | 2 - 0 | Раднички Ниш |
| 2021-04-07 | Раднички Ниш | 1 - 2 | Напредак |
| 2021-04-02 | Младост Лучани | 4 - 1 | Раднички Ниш |
| 2021-03-20 | Раднички Ниш | 0 - 1 | Вождовац |
| 2021-03-13 | Чукарички | 0 - 0 | Раднички Ниш |
| 2021-03-07 | Раднички Ниш | 2 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-03 | Пролетер | 2 - 1 | Раднички Ниш |
| 2021-02-27 | Раднички Ниш | 0 - 1 | Сп. Суботица |
| 2021-02-22 | Мачва Шабац | 0 - 2 | Раднички Ниш |
| 2021-02-17 | Нови Пазар | 3 - 1 | Раднички Ниш |
| 2021-02-13 | Раднички Ниш | 0 - 1 | Цървена Звезда |
| 2021-02-06 | Металац | 1 - 1 | Раднички Ниш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 33% | 17% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Явор Иваница | 1 - 5 | Цървена Звезда |
| 2021-04-08 | Металац | 1 - 2 | Явор Иваница |
| 2021-04-03 | Явор Иваница | 1 - 1 | Бачка Паланка |
| 2021-03-20 | Златибор Чайетина | 0 - 2 | Явор Иваница |
| 2021-03-14 | Явор Иваница | 1 - 1 | Рад Белград |
| 2021-03-07 | Войводина | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2021-03-03 | Явор Иваница | 1 - 1 | Инджия |
| 2021-02-27 | Радник Сурдулица | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2021-02-22 | Явор Иваница | 1 - 0 | Нови Пазар |
| 2021-02-17 | Явор Иваница | 0 - 1 | Партизан |
| 2021-02-12 | Напредак | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2021-02-07 | Явор Иваница | 4 - 1 | Младост Лучани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 25% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 32 | +75 | 92 |
| 2 | Партизан | 32 | +66 | 80 |
| 3 | Войводина | 32 | +22 | 66 |
| 4 | Чукарички | 31 | +33 | 62 |
| 5 | Радник Сурдулица | 32 | +6 | 48 |
| 6 | Сп. Суботица | 31 | +7 | 47 |
| 7 | ТСЦ Бачка Топола | 31 | +15 | 46 |
| 8 | Пролетер | 31 | -9 | 43 |
| 9 | Младост Лучани | 31 | -13 | 42 |
| 10 | Металац | 31 | -7 | 41 |
| 11 | Вождовац | 31 | -8 | 38 |
| 12 | Раднички Ниш | 31 | -8 | 38 |
| 13 | Явор Иваница | 31 | -10 | 37 |
| 14 | Нови Пазар | 31 | -12 | 36 |
| 15 | Рад Белград | 31 | -20 | 36 |
| 16 | Напредак | 31 | -16 | 35 |
| 17 | Инджия | 31 | -24 | 33 |
| 18 | Златибор Чайетина | 31 | -30 | 22 |
| 19 | Мачва Шабац | 32 | -40 | 21 |
| 20 | Бачка Паланка | 32 | -27 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Раднички Ниш | |
| Явор Иваница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Раднички Ниш | Явор Иваница |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Партизан | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 3 | Войводина | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Чукарички | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Радник Сурдулица | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Сп. Суботица | 0 - 1 | |
| 7 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | |
| 8 | Пролетер | 3 - 0* | 2 - 1 |
| 9 | Младост Лучани | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Металац | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Вождовац | 0 - 1 | |
| 12 | Раднички Ниш | - | |
| 13 | Явор Иваница | - | |
| 14 | Нови Пазар | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | Рад Белград | 1 - 0 | |
| 16 | Напредак | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Инджия | 3 - 2 | |
| 18 | Златибор Чайетина | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Мачва Шабац | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Бачка Паланка | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Раднички Ниш | Явор Иваница | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 38 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 23 | 12 |
Форма в шампионата
| Раднички Ниш | Явор Иваница | |
|
Победи Равни Загуби |
11
5 15 |
10
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 6 |
3
3 9 |
Голове в шампионата
| Раднички Ниш | Явор Иваница | |
|
Вкарани Получени |
28
36 |
38
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
10 |
14
26 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (313) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (829) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 27% |
Раднички Ниш следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Радник Сурдулица | - | Раднички Ниш |
| 2021-04-29 | Раднички Ниш | - | Инджия |
| 2021-05-05 | Войводина | - | Раднички Ниш |
| 2021-05-09 | Раднички Ниш | - | Рад Белград |
| 2021-05-15 | Златибор Чайетина | - | Раднички Ниш |
| 2021-05-19 | Раднички Ниш | - | Бачка Паланка |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Явор Иваница | - | Мачва Шабац |
| 2021-04-29 | Сп. Суботица | - | Явор Иваница |
| 2021-05-04 | Явор Иваница | - | Пролетер |
| 2021-05-09 | ТСЦ Бачка Топола | - | Явор Иваница |
| 2021-05-15 | Явор Иваница | - | Чукарички |
| 2021-05-19 | Вождовац | - | Явор Иваница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 3.50 | 4.75 |
| Вероятност | 42% | 19% | 39% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.10 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-18 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
