Висша Лига - Босна&Херцег.
неделя, 18.04.2021
16:00
16:00

Радник Биелина

Железничар
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Биелина |
| Гост: | Сараево |
| Разстояние: | 122.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Биелина |
| Капацитет: | 6 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.60 | 1.70 | 2 | 2.00 | 1.20 | |||
| 25% | 26% | 49% | 1.70 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 71% | 29% | 43% | 57% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-31 | Железничар | 3 - 1 | Радник Биелина |
| 2020-08-07 | Радник Биелина | 0 - 2 | Железничар |
| 2020-02-22 | Радник Биелина | 0 - 0 | Железничар |
| 2019-09-21 | Железничар | 1 - 0 | Радник Биелина |
| 2019-05-11 | Радник Биелина | 0 - 1 | Железничар |
| 2019-02-24 | Радник Биелина | 1 - 0 | Железничар |
| 2018-09-16 | Железничар | 1 - 0 | Радник Биелина |
| 2018-05-05 | Радник Биелина | 1 - 0 | Железничар |
| 2018-03-31 | Железничар | 2 - 1 | Радник Биелина |
| 2017-12-10 | Железничар | 3 - 2 | Радник Биелина |
| 2017-09-10 | Радник Биелина | 0 - 2 | Железничар |
| 2017-05-28 | Железничар | 2 - 1 | Радник Биелина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 8% | 75% | 50% | 33% | 17% |
Радник Биелина последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Жрински Мостар | 3 - 0 | Радник Биелина |
| 2021-04-02 | Радник Биелина | 1 - 3 | Борац Баня Лука |
| 2021-03-20 | Вележ Мостар | 2 - 2 | Радник Биелина |
| 2021-03-15 | Борац Баня Лука | 2 - 0 | Радник Биелина |
| 2021-03-07 | Радник Биелина | 3 - 1 | Младост ДК |
| 2021-02-27 | Радник Биелина | 0 - 0 | Вележ Мостар |
| 2020-12-12 | Олимпик Сараево | 1 - 0 | Радник Биелина |
| 2020-12-05 | Радник Биелина | 2 - 1 | Тузла Сити |
| 2020-12-02 | ФК Сараево | 2 - 1 | Радник Биелина |
| 2020-11-29 | Радник Биелина | 1 - 1 | Крупа |
| 2020-11-22 | Широки Брег | 5 - 0 | Радник Биелина |
| 2020-11-08 | Радник Биелина | 0 - 2 | Жрински Мостар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Железничар последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Железничар | 4 - 4 | Младост ДК |
| 2021-04-03 | Слобода Тузла | 1 - 0 | Железничар |
| 2021-03-21 | Железничар | 0 - 0 | Тузла Сити |
| 2021-03-15 | Железничар | 0 - 1 | Олимпик Сараево |
| 2021-03-10 | Тузла Сити | 1 - 1 | Железничар |
| 2021-03-06 | Тузла Сити | 2 - 0 | Железничар |
| 2021-03-01 | Железничар | 0 - 0 | ФК Сараево |
| 2021-02-02 | Вележ Мостар | 0 - 0 | Железничар |
| 2020-12-12 | Крупа | 2 - 1 | Железничар |
| 2020-12-06 | Железничар | 2 - 3 | Широки Брег |
| 2020-12-02 | Жрински Мостар | 1 - 2 | Железничар |
| 2020-11-27 | Младост ДК | 0 - 4 | Железничар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сараево | 26 | +21 | 52 |
| 2 | Борац Баня Лука | 26 | +22 | 50 |
| 3 | Вележ Мостар | 25 | +14 | 45 |
| 3 | Широки Брег | 25 | +14 | 45 |
| 5 | Жрински Мостар | 25 | +14 | 45 |
| 6 | Тузла Сити | 26 | +2 | 41 |
| 7 | Железничар | 25 | +12 | 39 |
| 8 | Младост ДК | 26 | -25 | 27 |
| 9 | Слобода Тузла | 26 | -12 | 25 |
| 10 | Радник Биелина | 25 | -17 | 20 |
| 11 | Олимпик Сараево | 25 | -25 | 20 |
| 12 | Крупа | 26 | -20 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Радник Биелина | |
| Железничар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Радник Биелина | Железничар |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сараево | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Борац Баня Лука | 1 - 3 | 4 - 3 |
| 3 | Вележ Мостар | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Широки Брег | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Жрински Мостар | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Тузла Сити | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Железничар | 0 - 2 | - |
| 8 | Младост ДК | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 9 | Слобода Тузла | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Радник Биелина | - | 0 - 2 |
| 11 | Олимпик Сараево | 4 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Крупа | 1 - 1 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Радник Биелина | Железничар | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 20 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 16 | 20 |
Форма в шампионата
| Радник Биелина | Железничар | |
|
Победи Равни Загуби |
4
8 13 |
11
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 4 |
6
2 4 |
Голове в шампионата
| Радник Биелина | Железничар | |
|
Вкарани Получени |
23
40 |
38
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
14 |
20
12 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (153) | |
| Победа за домакина | 56% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (380) | |
| Средно голове на мач | 2.48 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.96 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 56% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 22% |
Радник Биелина следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Тузла Сити | - | Радник Биелина |
| 2021-04-30 | Радник Биелина | - | Слобода Тузла |
| 2021-05-08 | Младост ДК | - | Радник Биелина |
| 2021-05-12 | Крупа | - | Радник Биелина |
| 2021-05-16 | Радник Биелина | - | Олимпик Сараево |
| 2021-05-23 | ФК Сараево | - | Радник Биелина |
Железничар следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Железничар | - | Олимпик Сараево |
| 2021-05-01 | ФК Сараево | - | Железничар |
| 2021-05-07 | Железничар | - | Широки Брег |
| 2021-05-12 | Вележ Мостар | - | Железничар |
| 2021-05-16 | Железничар | - | Борац Баня Лука |
| 2021-05-23 | Жрински Мостар | - | Железничар |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.60 | 1.70 |
| Вероятност | 25% | 26% | 49% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.20 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-18 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
