Суперлига - Сърбия
петък, 14.05.2021
15:00
15:00

Радник Сурдулица

ТСЦ Бачка Топола
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сурдулица |
| Гост: | Бачка Топола |
| Разстояние: | 402.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ФК Радник |
| Капацитет: | 3 312 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.18 | 3.42 | 3.03 | 12 | 1.33 | 1.56 | |||
| 42% | 20% | 38% | 1.29 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.04 | 2.09 | 1.74 | 3.72 | 1.24 | ||||||
| 78% | 22% | 57% | 43% | 33% | 67% |
Последни 4 директни срещи
| 2021-03-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2020-12-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 3 | Радник Сурдулица |
| 2020-03-14 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2019-10-05 | Радник Сурдулица | 1 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Радник Сурдулица последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Пролетер | 3 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2021-05-04 | Радник Сурдулица | 2 - 0 | Сп. Суботица |
| 2021-04-29 | Мачва Шабац | 0 - 5 | Радник Сурдулица |
| 2021-04-25 | Радник Сурдулица | 0 - 0 | Раднички Ниш |
| 2021-04-21 | Цървена Звезда | 2 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2021-04-17 | Цървена Звезда | 2 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2021-04-12 | Радник Сурдулица | 1 - 2 | Металац |
| 2021-04-07 | Бачка Паланка | 0 - 2 | Радник Сурдулица |
| 2021-04-03 | Радник Сурдулица | 2 - 1 | Златибор Чайетина |
| 2021-03-21 | Рад Белград | 2 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2021-03-15 | Радник Сурдулица | 2 - 2 | Войводина |
| 2021-03-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 7 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 58% | 17% |
ТСЦ Бачка Топола последни 12 срещи
| 2021-05-09 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2021-05-05 | Партизан | 3 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-29 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 3 | Напредак |
| 2021-04-24 | Младост Лучани | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-18 | ТСЦ Бачка Топола | 4 - 1 | Вождовац |
| 2021-04-10 | Чукарички | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-06 | Нови Пазар | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-02 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Пролетер |
| 2021-03-20 | Сп. Суботица | 2 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-15 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Мачва Шабац |
| 2021-03-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2021-03-07 | Раднички Ниш | 2 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 36 | +85 | 102 |
| 2 | Партизан | 36 | +73 | 92 |
| 3 | Войводина | 36 | +23 | 70 |
| 4 | Чукарички | 36 | +33 | 68 |
| 5 | Радник Сурдулица | 36 | +10 | 55 |
| 6 | ТСЦ Бачка Топола | 36 | +14 | 52 |
| 7 | Металац | 36 | -1 | 51 |
| 8 | Младост Лучани | 36 | -15 | 51 |
| 9 | Сп. Суботица | 36 | +1 | 50 |
| 10 | Напредак | 36 | -8 | 47 |
| 11 | Вождовац | 36 | -7 | 47 |
| 12 | Пролетер | 36 | -14 | 47 |
| 13 | Явор Иваница | 36 | -7 | 45 |
| 14 | Нови Пазар | 36 | -11 | 45 |
| 15 | Раднички Ниш | 36 | -6 | 45 |
| 16 | Рад Белград | 36 | -19 | 44 |
| 17 | Инджия | 36 | -31 | 35 |
| 18 | Златибор Чайетина | 36 | -35 | 28 |
| 19 | Мачва Шабац | 36 | -50 | 22 |
| 20 | Бачка Паланка | 36 | -35 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Радник Сурдулица | |
| ТСЦ Бачка Топола | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Радник Сурдулица | ТСЦ Бачка Топола |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 1 - 4 | 5 - 0 |
| 2 | Партизан | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Войводина | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Чукарички | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Радник Сурдулица | - | |
| 6 | ТСЦ Бачка Топола | - | |
| 7 | Металац | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Младост Лучани | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 9 | Сп. Суботица | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Напредак | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Вождовац | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Пролетер | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Явор Иваница | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Нови Пазар | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Раднички Ниш | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Рад Белград | 4 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Инджия | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 18 | Златибор Чайетина | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Мачва Шабац | 3 - 0 | 1 - 4 |
| 20 | Бачка Паланка | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Радник Сурдулица | ТСЦ Бачка Топола | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 55 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 30 | 22 |
Форма в шампионата
| Радник Сурдулица | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Победи Равни Загуби |
16
7 13 |
15
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 6 |
6
4 8 |
Голове в шампионата
| Радник Сурдулица | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Вкарани Получени |
54
44 |
63
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
29
22 |
21
25 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (360) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (964) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 28% |
Радник Сурдулица следващи 6 срещи
| 2021-05-18 | Чукарички | - | Радник Сурдулица |
| 2021-07-09 | Радник Сурдулица | - | Младост Лучани |
| 2021-07-19 | Радник Сурдулица | - | Металац |
| 2021-07-26 | Колубара | - | Радник Сурдулица |
| 2021-07-31 | Радник Сурдулица | - | Раднички Ниш |
| 2021-08-06 | Раднички 1923 | - | Радник Сурдулица |
ТСЦ Бачка Топола следващи 6 срещи
| 2021-05-18 | ТСЦ Бачка Топола | - | Инджия |
| 2021-07-10 | Осиек | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-07-17 | ТСЦ Бачка Топола | - | Нови Пазар |
| 2021-07-25 | Металац | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-08-02 | ТСЦ Бачка Топола | - | Колубара |
| 2021-08-09 | Раднички Ниш | - | ТСЦ Бачка Топола |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.18 | 3.42 | 3.03 |
| Вероятност | 42% | 20% | 38% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.56 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.04 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.09 | 1.74 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 2.09 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.72 | 1.24 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.24 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.91 | 1.83 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-14 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
