Първа Дивизия - Норвегия
вторник, 22.06.2021
17:00
17:00

Ранхайм

Рауфос
4 - 2
(3 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Трондхайм |
| Гост: | Рауфос |
| Разстояние: | 301.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ЕКСТРА Арена |
| Капацитет: | 2 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 4.20 | 4.00 | X2 | 1.22 | 2.00 | |||
| 22% | 44% | 34% | 2.00 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 83% | 17% | 58% | 42% | 32% | 68% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-11-07 | Рауфос | 0 - 0 | Ранхайм |
| 2020-08-10 | Ранхайм | 3 - 0 | Рауфос |
| 2016-10-16 | Ранхайм | 1 - 0 | Рауфос |
| 2016-06-26 | Рауфос | 1 - 2 | Ранхайм |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | |
| 75% | 25% | 0% | 50% | 50% | 0% |
Ранхайм последни 12 срещи
| 2021-06-18 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Ранхайм |
| 2021-06-12 | Ранхайм | 0 - 4 | Согндал |
| 2021-06-02 | Ранхайм | 1 - 1 | Старт |
| 2021-05-30 | Стрьомен | 0 - 0 | Ранхайм |
| 2021-05-19 | Брюне | 5 - 2 | Ранхайм |
| 2021-05-15 | Ранхайм | 1 - 0 | Гроруд |
| 2021-05-08 | Ранхайм | 1 - 2 | Стьордалс Блинк |
| 2021-05-02 | Ранхайм | 2 - 1 | Розенборг |
| 2021-04-21 | Розенборг | 2 - 1 | Ранхайм |
| 2021-04-17 | Кристиансунд | 0 - 3 | Ранхайм |
| 2020-12-22 | Согндал | 3 - 1 | Ранхайм |
| 2020-12-19 | Ранхайм | 4 - 1 | Осане |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 33% |
Рауфос последни 12 срещи
| 2021-06-18 | Рауфос | 3 - 0 | Йерв Гримстад |
| 2021-06-12 | Саннес Улф | 1 - 1 | Рауфос |
| 2021-06-08 | Рауфос | 2 - 1 | Конгсвингер |
| 2021-06-01 | Рауфос | 4 - 4 | Уленсакер Киса |
| 2021-05-29 | Рауфос | 2 - 4 | Гроруд |
| 2021-05-25 | Осане | 2 - 1 | Рауфос |
| 2021-05-19 | Рауфос | 4 - 2 | Олесунд |
| 2021-05-15 | Стрьомен | 1 - 1 | Рауфос |
| 2021-05-08 | Рауфос | 2 - 3 | Уленсакер Киса |
| 2021-05-05 | ХамКам | 1 - 5 | Рауфос |
| 2021-05-02 | Согндал | 3 - 4 | Рауфос |
| 2021-04-28 | Волеренга Осло | 6 - 1 | Рауфос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 83% | 58% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Фредрикстад | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Осане | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Брюне | 6 | +4 | 10 |
| 5 | Йерв Гримстад | 6 | -3 | 10 |
| 6 | Согндал | 6 | +4 | 8 |
| 7 | КФУМ Осло | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Гроруд | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Саннес Улф | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Рауфос | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Уленсакер Киса | 6 | -1 | 7 |
| 12 | Старт | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Олесунд | 6 | -4 | 7 |
| 14 | Стрьомен | 6 | -4 | 5 |
| 15 | Ранхайм | 6 | -7 | 5 |
| 16 | Стьордалс Блинк | 6 | -8 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Ранхайм | |
| Рауфос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ранхайм | Рауфос |
|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | ||
| 2 | Фредрикстад | ||
| 3 | Осане | 2 - 1 | |
| 4 | Брюне | ||
| 5 | Йерв Гримстад | ||
| 6 | Согндал | 0 - 4 | |
| 7 | КФУМ Осло | ||
| 8 | Гроруд | 1 - 0 | |
| 9 | Саннес Улф | 1 - 1 | |
| 10 | Рауфос | - | |
| 11 | Уленсакер Киса | ||
| 12 | Старт | 1 - 1 | |
| 13 | Олесунд | ||
| 14 | Стрьомен | 1 - 1 | |
| 15 | Ранхайм | - | |
| 16 | Стьордалс Блинк |
Класиране в шампионата
| Ранхайм | Рауфос | |
| Позиция | 15 | 10 |
| Точки | 5 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 4 | 2 |
Форма в шампионата
| Ранхайм | Рауфос | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 3 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 1 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Ранхайм | Рауфос | |
|
Вкарани Получени |
5
12 |
12
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
5 |
3
4 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (142) | |
| Средно голове на мач | 2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 31% |
Ранхайм следващи 6 срещи
| 2021-06-27 | Стьордалс Блинк | - | Ранхайм |
| 2021-07-02 | Ранхайм | - | Фредрикстад |
| 2021-07-05 | Уленсакер Киса | - | Ранхайм |
| 2021-07-12 | Ранхайм | - | Саннес Улф |
| 2021-07-17 | Осане | - | Ранхайм |
| 2021-07-21 | Ранхайм | - | Йерв Гримстад |
Рауфос следващи 6 срещи
| 2021-06-26 | Рауфос | - | ХамКам |
| 2021-07-02 | КФУМ Осло | - | Рауфос |
| 2021-07-05 | Рауфос | - | Брюне |
| 2021-07-12 | Рауфос | - | Фредрикстад |
| 2021-07-17 | Старт | - | Рауфос |
| 2021-07-21 | Рауфос | - | Согндал |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 4.20 | 4.00 |
| Вероятност | 22% | 44% | 34% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 2.00 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-22 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
