Чалъндж Лига - Швейцария
събота, 04.04.2026
17:00
4 - 5
(3 - 3, 1 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Раперсвил |
| Гост: |
Аарау |
| Разстояние: |
61.1 км |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.94 |
4.23 |
1.51 |
2 |
|
|
|
2.31 |
1.14 |
| 26% |
11% |
63% |
1.51 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.58 |
|
|
|
1.41 |
2.66 |
|
|
|
2.03 |
1.70 |
| 75% |
25% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-02-27 |
Аарау
|
5 - 3 |
Раперсвил-Йона
|
|
2025-11-01 |
Аарау
|
2 - 1 |
Раперсвил-Йона
|
|
2025-08-29 |
Раперсвил-Йона
|
0 - 1 |
Аарау
|
|
2021-06-30 |
Раперсвил-Йона
|
2 - 1 |
Аарау
|
|
2019-05-26 |
Аарау
|
1 - 0 |
Раперсвил-Йона
|
|
2019-02-09 |
Раперсвил-Йона
|
1 - 2 |
Аарау
|
|
2018-11-11 |
Аарау
|
3 - 0 |
Раперсвил-Йона
|
|
2018-09-01 |
Раперсвил-Йона
|
2 - 1 |
Аарау
|
|
2018-05-10 |
Раперсвил-Йона
|
2 - 3 |
Аарау
|
|
2018-03-12 |
Аарау
|
0 - 1 |
Раперсвил-Йона
|
|
2018-03-08 |
Раперсвил-Йона
|
2 - 0 |
Аарау
|
|
2017-09-23 |
Аарау
|
0 - 0 |
Раперсвил-Йона
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
7 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
58% |
17% |
Раперсвил-Йона последни 12 срещи
|
2026-03-20 |
Стад Нион
|
2 - 1 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-03-15 |
Ксамакс
|
3 - 2 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-03-06 |
Раперсвил-Йона
|
0 - 0 |
Вадуц
|
|
2026-02-27 |
Аарау
|
5 - 3 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-02-20 |
Раперсвил-Йона
|
2 - 1 |
Белинзона
|
|
2026-02-13 |
Вил
|
0 - 2 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-02-07 |
Раперсвил-Йона
|
1 - 4 |
Ивердон-Спорт
|
|
2026-01-30 |
Етоил Каруж
|
2 - 1 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-01-24 |
Раперсвил-Йона
|
1 - 0 |
Лозана-Уши
|
|
2026-01-07 |
Тун
|
4 - 0 |
Раперсвил-Йона
|
|
2025-12-21 |
Ивердон-Спорт
|
1 - 0 |
Раперсвил-Йона
|
|
2025-12-12 |
Раперсвил-Йона
|
0 - 4 |
Вадуц
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
9 |
8 |
5 |
| 25% |
8% |
67% |
|
75% |
67% |
42% |
Аарау последни 12 срещи
|
2026-03-21 |
Аарау
|
1 - 0 |
Ксамакс
|
|
2026-03-13 |
Аарау
|
2 - 0 |
Вадуц
|
|
2026-03-06 |
Етоил Каруж
|
0 - 3 |
Аарау
|
|
2026-02-27 |
Аарау
|
5 - 3 |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-02-20 |
Стад Нион
|
1 - 1 |
Аарау
|
|
2026-02-13 |
Лозана-Уши
|
4 - 2 |
Аарау
|
|
2026-02-07 |
Аарау
|
2 - 2 |
Вил
|
|
2026-01-30 |
Ивердон-Спорт
|
1 - 2 |
Аарау
|
|
2026-01-24 |
Аарау
|
1 - 0 |
Белинзона
|
|
2026-01-10 |
Цървена Звезда
|
4 - 1 |
Аарау
|
|
2026-01-06 |
Динамо Дрезден
|
3 - 2 |
Аарау
|
|
2025-12-19 |
Вадуц
|
3 - 2 |
Аарау
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
8 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
50% |
Класиране Чалъндж Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вадуц |
28 |
20 |
5 |
3 |
58 |
29 |
+29 |
65 |
| 2 |
Аарау |
27 |
20 |
2 |
5 |
54 |
33 |
+21 |
62 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
28 |
15 |
5 |
8 |
55 |
36 |
+19 |
50 |
| 4 |
Лозана-Уши |
28 |
11 |
6 |
11 |
45 |
38 |
+7 |
39 |
| 5 |
Ксамакс |
28 |
10 |
6 |
12 |
37 |
40 |
-3 |
36 |
| 6 |
Вил |
28 |
7 |
9 |
12 |
26 |
41 |
-15 |
30 |
| 7 |
Етоил Каруж |
28 |
7 |
8 |
13 |
31 |
40 |
-9 |
29 |
| 8 |
Раперсвил-Йона |
27 |
9 |
2 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
29 |
| 9 |
Стад Нион |
28 |
5 |
13 |
10 |
27 |
34 |
-7 |
28 |
| 10 |
Белинзона |
28 |
4 |
6 |
18 |
27 |
57 |
-30 |
18 |
Хронология на изиграните мачове
| Раперсвил-Йона |
|
| Аарау |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Раперсвил-Йона |
Аарау |
| 1 |
Вадуц |
0 - 0 |
3 - 2 |
| 2 |
Аарау |
0 - 1 |
- |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
1 - 4 |
1 - 2 |
| 4 |
Лозана-Уши |
1 - 0 |
4 - 2 |
| 5 |
Ксамакс |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 6 |
Вил |
1 - 2 |
1 - 3 |
| 7 |
Етоил Каруж |
1 - 0 |
0 - 3 |
| 8 |
Раперсвил-Йона |
- |
0 - 1 |
| 9 |
Стад Нион |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 10 |
Белинзона |
2 - 1 |
5 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Раперсвил-Йона |
Аарау |
| Победи |
9 |
20 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
16 |
5 |
| Вкарани голове |
32 |
54 |
| Получени голове |
44 |
33 |
| Средно вкарани |
1.19 |
2.00 |
| Средно получени |
1.63 |
1.22 |
| Мачове вкарал |
78% |
96% |
| Мачове получил |
74% |
63% |
| Гол/Гол |
56% |
59% |
| Над 1.5 |
74% |
78% |
| Над 2.5 |
59% |
63% |
| Над 3.5 |
26% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани голове |
11 |
29 |
| Получени голове |
21 |
23 |
| Средно вкарани |
0.85 |
2.23 |
| Средно получени |
1.62 |
1.77 |
| Мачове вкарал |
69% |
100% |
| Мачове получил |
69% |
85% |
| Гол/Гол |
46% |
85% |
| Над 1.5 |
62% |
92% |
| Над 2.5 |
62% |
85% |
| Над 3.5 |
23% |
46% |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (139) |
| Победа за домакина |
46% |
| Равен |
22% |
| Победа за госта |
32% |
| Изиграни мачове |
77% |
| Голове (392) |
| Средно голове на мач |
2.82 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.50 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.32 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
52% |
| Над 1.5 |
76% |
| Над 2.5 |
55% |
| Над 3.5 |
30% |
Раперсвил-Йона следващи 6 срещи
|
2026-04-07 |
Лозана-Уши
|
- |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-04-11 |
Раперсвил-Йона
|
- |
Вил
|
|
2026-04-19 |
Вадуц
|
- |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-04-24 |
Раперсвил-Йона
|
- |
Етоил Каруж
|
|
2026-05-03 |
Белинзона
|
- |
Раперсвил-Йона
|
|
2026-05-08 |
Раперсвил-Йона
|
- |
Ксамакс
|
Аарау следващи 6 срещи
|
2026-04-07 |
Аарау
|
- |
Етоил Каруж
|
|
2026-04-11 |
Белинзона
|
- |
Аарау
|
|
2026-04-22 |
Аарау
|
- |
Лозана-Уши
|
|
2026-04-25 |
Вил
|
- |
Аарау
|
|
2026-05-01 |
Ксамакс
|
- |
Аарау
|
|
2026-05-08 |
Аарау
|
- |
Стад Нион
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.94 |
4.23 |
1.51 |
| Вероятност |
26% |
11% |
63% |
|
2 @ 1.51 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.31 |
1.14 |
| Вероятност |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.14 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.12 |
5.58 |
| Вероятност |
|
75% |
25% |
|
Над 1.5 @ 1.12 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.41 |
2.66 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.41 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.03 |
1.70 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.70 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.48 |
2.42 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.48 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-04 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!