Приятелски срещи - Клубни
петък, 19.02.2021
14:00
Рауфос
(Норвегия)
Стабек
(Норвегия)
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Рауфос |
| Гост: |
Берум |
| Разстояние: |
87.6 км |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.20 |
4.20 |
1.57 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.20 |
| 28% |
30% |
42% |
1.57 |
|
|
|
27% |
73% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.09 |
5.89 |
|
|
|
1.40 |
2.85 |
|
|
|
2.02 |
1.78 |
| 84% |
16% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
46% |
54% |
Последни 1 директни срещи
|
2014-05-08 |
Рауфос
|
1 - 2 |
Стабек
|
Рауфос последни 12 срещи
|
2020-12-16 |
Осане
|
3 - 1 |
Рауфос
|
|
2020-12-13 |
Рауфос
|
5 - 4 |
КФУМ Осло
|
|
2020-12-07 |
Стьордалс Блинк
|
0 - 2 |
Рауфос
|
|
2020-11-22 |
Рауфос
|
1 - 1 |
Тромсьо
|
|
2020-11-15 |
Гроруд
|
1 - 6 |
Рауфос
|
|
2020-11-07 |
Рауфос
|
0 - 0 |
Ранхайм
|
|
2020-11-04 |
Рауфос
|
1 - 2 |
Йойгарден
|
|
2020-11-01 |
Конгсвингер
|
3 - 3 |
Рауфос
|
|
2020-10-28 |
Рауфос
|
2 - 0 |
Лилестрьом
|
|
2020-10-24 |
Стрьомен
|
3 - 2 |
Рауфос
|
|
2020-10-17 |
Рауфос
|
2 - 1 |
Согндал
|
|
2020-10-10 |
Йерв Гримстад
|
4 - 2 |
Рауфос
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
50% |
Стабек последни 12 срещи
|
2020-12-22 |
Стрьомгодсет
|
0 - 4 |
Стабек
|
|
2020-12-13 |
Стабек
|
2 - 2 |
Кристиансунд
|
|
2020-12-06 |
Будьо/Глимт
|
5 - 2 |
Стабек
|
|
2020-12-02 |
Стабек
|
1 - 1 |
Волеренга Осло
|
|
2020-11-29 |
Мьондален
|
0 - 1 |
Стабек
|
|
2020-11-21 |
Стабек
|
0 - 3 |
Молде
|
|
2020-11-08 |
Сандефьорд
|
0 - 0 |
Стабек
|
|
2020-11-01 |
Стабек
|
1 - 1 |
Викинг
|
|
2020-10-24 |
Бран Берген
|
1 - 1 |
Стабек
|
|
2020-10-18 |
Стабек
|
4 - 0 |
Олесунд
|
|
2020-10-03 |
Сарпсборг 08
|
4 - 0 |
Стабек
|
|
2020-09-27 |
Стабек
|
2 - 0 |
Старт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
10 |
6 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
83% |
50% |
42% |
Рауфос следващи 6 срещи
|
2021-04-17 |
Розенборг
|
- |
Рауфос
|
|
2021-04-23 |
Рауфос
|
- |
ХамКам
|
|
2021-04-28 |
Волеренга Осло
|
- |
Рауфос
|
|
2021-05-02 |
Согндал
|
- |
Рауфос
|
|
2021-05-05 |
ХамКам
|
- |
Рауфос
|
|
2021-05-08 |
Рауфос
|
- |
Уленсакер Киса
|
Стабек следващи 6 срещи
|
2021-04-18 |
Сарпсборг 08
|
- |
Стабек
|
|
2021-04-25 |
Од БК
|
- |
Стабек
|
|
2021-05-02 |
Стабек
|
- |
ХамКам
|
|
2021-05-09 |
Стабек
|
- |
Лилестрьом
|
|
2021-05-19 |
Стабек
|
- |
Од БК
|
|
2021-05-24 |
Хаугесунд
|
- |
Стабек
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.20 |
4.20 |
1.57 |
| Вероятност |
28% |
30% |
42% |
|
2 @ 1.57 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.20 |
1.20 |
| Вероятност |
27% |
73% |
|
X2 @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.09 |
5.89 |
| Вероятност |
|
84% |
16% |
|
Над 1.5 @ 1.09 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.85 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 2.5 @ 1.40 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.02 |
1.78 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Под 3.5 @ 1.78 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.45 |
2.60 |
| Вероятност |
|
64% |
36% |
|
Г/Г @ 1.45 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-19 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!