Първа Дивизия - Норвегия
събота, 17.09.2022
15:00
15:00

Рауфос

Старт
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рауфос |
| Гост: | Кристиансанд |
| Разстояние: | 322.5 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 4.00 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.33 | |||
| 31% | 29% | 40% | 1.33 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 80% | 20% | 61% | 39% | 41% | 59% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-05-26 | Старт | 2 - 2 | Рауфос |
| 2021-09-29 | Рауфос | 1 - 3 | Старт |
| 2021-07-17 | Старт | 1 - 1 | Рауфос |
| 2019-08-25 | Рауфос | 1 - 2 | Старт |
| 2019-04-14 | Старт | 2 - 1 | Рауфос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| 0% | 40% | 60% | 100% | 80% | 40% |
Рауфос последни 12 срещи
| 2022-09-12 | Стабек | 2 - 0 | Рауфос |
| 2022-09-05 | Рауфос | 2 - 1 | Фредрикстад |
| 2022-08-29 | Брюне | 5 - 0 | Рауфос |
| 2022-08-22 | Рауфос | 0 - 1 | Конгсвингер |
| 2022-08-14 | Бран Берген | 3 - 0 | Рауфос |
| 2022-08-07 | Рауфос | 2 - 2 | Стьордалс Блинк |
| 2022-08-04 | Мьондален | 1 - 2 | Рауфос |
| 2022-07-31 | Рауфос | 1 - 1 | Саннес Улф |
| 2022-07-27 | Фредрикстад | 0 - 4 | Рауфос |
| 2022-07-24 | Шайд | 2 - 2 | Рауфос |
| 2022-07-18 | Рауфос | 0 - 5 | Бран Берген |
| 2022-07-10 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | Рауфос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Старт последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Старт | 3 - 1 | Стьордалс Блинк |
| 2022-09-04 | Саннес Улф | 3 - 5 | Старт |
| 2022-08-29 | Старт | 5 - 0 | Гроруд |
| 2022-08-21 | Стабек | 5 - 0 | Старт |
| 2022-08-14 | Конгсвингер | 2 - 2 | Старт |
| 2022-08-08 | Старт | 6 - 0 | Брюне |
| 2022-08-04 | Бран Берген | 1 - 0 | Старт |
| 2022-07-31 | Старт | 1 - 0 | Фредрикстад |
| 2022-07-24 | Мьондален | 0 - 0 | Старт |
| 2022-07-18 | Старт | 1 - 2 | Саннес Улф |
| 2022-07-11 | КФУМ Осло | 0 - 1 | Старт |
| 2022-07-07 | Старт | 0 - 2 | Бран Берген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 50% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 24 | +65 | 66 |
| 2 | Стабек | 24 | +23 | 44 |
| 3 | КФУМ Осло | 24 | +12 | 44 |
| 4 | Саннес Улф | 24 | +6 | 40 |
| 5 | Ранхайм | 24 | +3 | 40 |
| 6 | Старт | 24 | +19 | 39 |
| 7 | Конгсвингер | 24 | +6 | 36 |
| 8 | Рауфос | 24 | -10 | 34 |
| 9 | Согндал | 24 | -5 | 33 |
| 10 | Мьондален | 24 | -10 | 33 |
| 11 | Осане | 24 | -15 | 29 |
| 12 | Фредрикстад | 24 | -4 | 25 |
| 13 | Брюне | 24 | -9 | 25 |
| 14 | Шайд | 24 | -19 | 18 |
| 15 | Стьордалс Блинк | 24 | -28 | 14 |
| 16 | Гроруд | 24 | -34 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Рауфос | |
| Старт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рауфос | Старт |
|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 0 - 5 | 1 - 0 |
| 2 | Стабек | 0 - 4 | 5 - 0 |
| 3 | КФУМ Осло | 0 - 1 | |
| 4 | Саннес Улф | 1 - 1 | 3 - 5 |
| 5 | Ранхайм | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Старт | - | |
| 7 | Конгсвингер | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Рауфос | - | |
| 9 | Согндал | ||
| 10 | Мьондален | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Осане | 1 - 0 | 1 - 5 |
| 12 | Фредрикстад | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Брюне | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Шайд | 1 - 0 | |
| 15 | Стьордалс Блинк | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 16 | Гроруд | 1 - 1 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Рауфос | Старт | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 34 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 19 | 18 |
Форма в шампионата
| Рауфос | Старт | |
|
Победи Равни Загуби |
9
7 8 |
11
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 3 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Рауфос | Старт | |
|
Вкарани Получени |
31
41 |
48
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
17 |
21
17 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (192) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (626) | |
| Средно голове на мач | 3.26 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 42% |
Рауфос следващи 6 срещи
| 2022-10-03 | Гроруд | - | Рауфос |
| 2022-10-10 | Осане | - | Рауфос |
| 2022-10-17 | Рауфос | - | КФУМ Осло |
| 2022-10-22 | Ранхайм | - | Рауфос |
| 2022-10-29 | Рауфос | - | Согндал |
| 2023-01-13 | Рауфос | - | Елверум |
Старт следващи 6 срещи
| 2022-10-03 | Старт | - | КФУМ Осло |
| 2022-10-09 | Шайд | - | Старт |
| 2022-10-16 | Старт | - | Осане |
| 2022-10-22 | Согндал | - | Старт |
| 2022-10-29 | Старт | - | Ранхайм |
| 2022-11-13 | Старт | - | Конгсвингер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 4.00 | 2.05 |
| Вероятност | 31% | 29% | 40% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.33 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 6.00 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
