Приятелски срещи - Клубни
вторник, 01.06.2021
17:00
Рауфос
(Норвегия)
Уленсакер Киса
(Норвегия)
4 - 4
(1 - 1, 3 - 3)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Рауфос |
| Гост: |
Йесхайм |
| Разстояние: |
71.8 км |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.78 |
4.04 |
3.66 |
1 |
|
|
|
1.21 |
1.92 |
| 40% |
30% |
30% |
1.78 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.09 |
6.38 |
|
|
|
1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.04 |
1.75 |
| 47% |
53% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
46% |
54% |
Последни 9 директни срещи
|
2021-05-08 |
Рауфос
|
2 - 3 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-09-21 |
Уленсакер Киса
|
1 - 4 |
Рауфос
|
|
2020-08-24 |
Рауфос
|
1 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-02-13 |
Уленсакер Киса
|
2 - 2 |
Рауфос
|
|
2019-08-18 |
Рауфос
|
4 - 2 |
Уленсакер Киса
|
|
2019-06-16 |
Уленсакер Киса
|
5 - 1 |
Рауфос
|
|
2019-02-08 |
Уленсакер Киса
|
0 - 0 |
Рауфос
|
|
2016-07-31 |
Уленсакер Киса
|
2 - 1 |
Рауфос
|
|
2016-05-01 |
Рауфос
|
2 - 1 |
Уленсакер Киса
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
3 |
|
8 |
7 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
89% |
78% |
56% |
Рауфос последни 12 срещи
|
2021-05-29 |
Рауфос
|
2 - 4 |
Гроруд
|
|
2021-05-25 |
Осане
|
2 - 1 |
Рауфос
|
|
2021-05-19 |
Рауфос
|
4 - 2 |
Олесунд
|
|
2021-05-15 |
Стрьомен
|
1 - 1 |
Рауфос
|
|
2021-05-08 |
Рауфос
|
2 - 3 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-05 |
ХамКам
|
1 - 5 |
Рауфос
|
|
2021-05-02 |
Согндал
|
3 - 4 |
Рауфос
|
|
2021-04-28 |
Волеренга Осло
|
6 - 1 |
Рауфос
|
|
2021-04-23 |
Рауфос
|
4 - 1 |
ХамКам
|
|
2021-04-17 |
Розенборг
|
3 - 0 |
Рауфос
|
|
2021-02-19 |
Рауфос
|
1 - 1 |
Стабек
|
|
2020-12-16 |
Осане
|
3 - 1 |
Рауфос
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
10 |
8 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
83% |
67% |
Уленсакер Киса последни 12 срещи
|
2021-05-31 |
КФУМ Осло
|
4 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-26 |
Саннес Улф
|
2 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-20 |
Уленсакер Киса
|
0 - 1 |
Осане
|
|
2021-05-15 |
Согндал
|
1 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-08 |
Рауфос
|
2 - 3 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-02 |
Уленсакер Киса
|
0 - 0 |
Стрьомен
|
|
2021-04-28 |
ХамКам
|
4 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2021-04-18 |
Фредрикстад
|
4 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-12-13 |
Конгсвингер
|
3 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-12-07 |
Уленсакер Киса
|
2 - 0 |
Согндал
|
|
2020-11-21 |
Стрьомен
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-11-15 |
Уленсакер Киса
|
1 - 0 |
Лилестрьом
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
7 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
58% |
42% |
Рауфос следващи 6 срещи
|
2021-06-08 |
Рауфос
|
- |
Конгсвингер
|
|
2021-06-12 |
Саннес Улф
|
- |
Рауфос
|
|
2021-06-18 |
Рауфос
|
- |
Йерв Гримстад
|
|
2021-06-22 |
Ранхайм
|
- |
Рауфос
|
|
2021-06-26 |
Рауфос
|
- |
ХамКам
|
|
2021-07-02 |
КФУМ Осло
|
- |
Рауфос
|
Уленсакер Киса следващи 6 срещи
|
2021-06-04 |
Мьондален
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2021-06-12 |
Уленсакер Киса
|
- |
Стьордалс Блинк
|
|
2021-06-18 |
Старт
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2021-06-22 |
Уленсакер Киса
|
- |
Фредрикстад
|
|
2021-06-27 |
Уленсакер Киса
|
- |
Олесунд
|
|
2021-07-02 |
ХамКам
|
- |
Уленсакер Киса
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.78 |
4.04 |
3.66 |
| Вероятност |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.78 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.21 |
1.92 |
| Вероятност |
67% |
33% |
|
1X @ 1.21 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.09 |
6.38 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Под 1.5 @ 6.38 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.70 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 2.5 @ 1.40 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.04 |
1.75 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Под 3.5 @ 1.75 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.42 |
2.68 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Г/Г @ 1.42 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-01 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!