Чемпиъншип - Англия
събота, 08.05.2021
12:30
12:30

Рединг

Хъдърсфийлд
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рединг |
| Гост: | Хъдърсфийлд |
| Разстояние: | 249.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мадейски Стейдиъм |
| Капацитет: | 24 161 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.75 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.80 | |||
| 53% | 22% | 25% | 1.95 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 73% | 27% | 45% | 55% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-02 | Хъдърсфийлд | 1 - 2 | Рединг |
| 2020-07-07 | Рединг | 0 - 0 | Хъдърсфийлд |
| 2019-08-24 | Хъдърсфийлд | 0 - 2 | Рединг |
| 2017-05-29 | Хъдърсфийлд | 0 - 0 | Рединг |
| 2017-02-21 | Хъдърсфийлд | 1 - 0 | Рединг |
| 2016-09-24 | Рединг | 1 - 0 | Хъдърсфийлд |
| 2016-03-08 | Хъдърсфийлд | 3 - 1 | Рединг |
| 2016-01-19 | Рединг | 5 - 2 | Хъдърсфийлд |
| 2016-01-09 | Хъдърсфийлд | 2 - 2 | Рединг |
| 2015-11-03 | Рединг | 2 - 2 | Хъдърсфийлд |
| 2015-02-24 | Хъдърсфийлд | 3 - 0 | Рединг |
| 2015-01-03 | Хъдърсфийлд | 0 - 1 | Рединг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Рединг последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Норич | 4 - 1 | Рединг |
| 2021-04-25 | Рединг | 2 - 2 | Суонзи |
| 2021-04-21 | Лутън Таун | 0 - 0 | Рединг |
| 2021-04-16 | Рединг | 1 - 1 | Кардиф |
| 2021-04-09 | Уотфорд | 2 - 0 | Рединг |
| 2021-04-05 | Рединг | 3 - 1 | Дарби Каунти |
| 2021-04-02 | Барнзли | 1 - 1 | Рединг |
| 2021-03-20 | Рединг | 1 - 1 | КПР |
| 2021-03-17 | Бирмингам | 2 - 1 | Рединг |
| 2021-03-13 | Нотингам Форест | 1 - 1 | Рединг |
| 2021-03-06 | Рединг | 3 - 0 | Шефилд Уензди |
| 2021-03-02 | Рединг | 1 - 0 | Блекбърн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Хъдърсфийлд последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | Ковънтри |
| 2021-04-24 | Блекбърн | 5 - 2 | Хъдърсфийлд |
| 2021-04-21 | Хъдърсфийлд | 0 - 1 | Барнзли |
| 2021-04-17 | Нотингам Форест | 0 - 2 | Хъдърсфийлд |
| 2021-04-13 | Хъдърсфийлд | 1 - 2 | Борнемут |
| 2021-04-10 | Хъдърсфийлд | 0 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-04-06 | Норич | 7 - 0 | Хъдърсфийлд |
| 2021-04-03 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | Брентфорд |
| 2021-03-17 | Шефилд Уензди | 1 - 1 | Хъдърсфийлд |
| 2021-03-13 | КПР | 0 - 1 | Хъдърсфийлд |
| 2021-03-05 | Хъдърсфийлд | 0 - 0 | Кардиф |
| 2021-03-02 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | Бирмингам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 25% | 17% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 45 | +39 | 96 |
| 2 | Уотфорд | 45 | +31 | 88 |
| 3 | Брентфорд | 45 | +35 | 84 |
| 4 | Суонзи | 45 | +19 | 80 |
| 5 | Борнемут | 45 | +29 | 77 |
| 6 | Барнзли | 45 | +8 | 77 |
| 7 | Рединг | 45 | +8 | 69 |
| 8 | Кардиф | 45 | +17 | 67 |
| 9 | КПР | 45 | 0 | 65 |
| 10 | Мидълзбро | 45 | +5 | 64 |
| 11 | Милуол | 45 | 0 | 62 |
| 12 | Лутън Таун | 45 | -9 | 62 |
| 13 | Престън | 45 | -8 | 58 |
| 14 | Сток Сити | 45 | -4 | 57 |
| 15 | Блекбърн | 45 | +8 | 54 |
| 16 | Нотингам Форест | 45 | -7 | 52 |
| 17 | Ковънтри | 45 | -17 | 52 |
| 18 | Бирмингам | 45 | -21 | 52 |
| 19 | Бристъл Сити | 45 | -20 | 51 |
| 20 | Хъдърсфийлд | 45 | -21 | 48 |
| 21 | Дарби Каунти | 45 | -22 | 43 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 45 | -16 | 41 |
| 23 | Шефилд Уензди | 45 | -21 | 40 |
| 24 | Уикъмб | 45 | -33 | 40 |
Хронология на изиграните мачове
| Рединг | |
| Хъдърсфийлд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рединг | Хъдърсфийлд |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 1 - 2 | 7 - 0 |
| 2 | Уотфорд | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Брентфорд | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Суонзи | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Борнемут | 3 - 1 | 5 - 0 |
| 6 | Барнзли | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Рединг | - | |
| 8 | Кардиф | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | КПР | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Мидълзбро | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Милуол | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Лутън Таун | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Престън | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 14 | Сток Сити | 0 - 3 | 4 - 3 |
| 15 | Блекбърн | 1 - 0 | 5 - 2 |
| 16 | Нотингам Форест | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Ковънтри | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Бирмингам | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 19 | Бристъл Сити | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Хъдърсфийлд | - | |
| 21 | Дарби Каунти | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Шефилд Уензди | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 24 | Уикъмб | 1 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Рединг | Хъдърсфийлд | |
| Позиция | 7 | 20 |
| Точки | 69 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 22 |
| Точки | 39 | 17 |
Форма в шампионата
| Рединг | Хъдърсфийлд | |
|
Победи Равни Загуби |
19
12 14 |
12
12 21 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
12
3 7 |
4
5 13 |
Голове в шампионата
| Рединг | Хъдърсфийлд | |
|
Вкарани Получени |
60
52 |
48
69 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
35
25 |
20
46 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (540) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1226) | |
| Средно голове на мач | 2.27 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Рединг следващи 6 срещи
| 2021-07-10 | Рединг | - | Линкълн Сити |
| 2021-07-21 | Рединг | - | Уест Хям |
| 2021-07-24 | Рединг | - | Чарлтън |
| 2021-07-31 | Рединг | - | Кристъл Палас |
| 2021-08-07 | Сток Сити | - | Рединг |
| 2021-08-10 | Рединг | - | Суонзи |
Хъдърсфийлд следващи 6 срещи
| 2021-07-10 | Хъдърсфийлд | - | Харогейт Таун |
| 2021-07-17 | Саутпорт | - | Хъдърсфийлд |
| 2021-07-23 | Норич | - | Хъдърсфийлд |
| 2021-07-27 | Флийтууд Таун | - | Хъдърсфийлд |
| 2021-08-01 | Шефилд Уензди | - | Хъдърсфийлд |
| 2021-08-07 | Дарби Каунти | - | Хъдърсфийлд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.75 | 3.50 |
| Вероятност | 53% | 22% | 25% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.80 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 4.00 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.40 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
