Национална Лига - Хондурас
неделя, 15.02.2026
01:30
01:30

Реал Еспаня

Деп. Чолома
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сан Педро Сула |
| Гост: | Чолома |
| Разстояние: | 14.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Франсиско Морасан |
| Капацитет: | 26 781 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 4.75 | 7.25 | 1X | 1.08 | 3.10 | |||
| 35% | 58% | 7% | 1.08 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.62 | 2.15 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 64% | 36% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2025-10-19 | Реал Еспаня | 3 - 0 | Деп. Чолома |
| 2025-08-10 | Деп. Чолома | 0 - 3 | Реал Еспаня |
| 2025-01-11 | Деп. Чолома | 1 - 1 | Реал Еспаня |
| 2013-03-03 | Реал Еспаня | 2 - 1 | Деп. Чолома |
| 2013-01-20 | Деп. Чолома | 2 - 2 | Реал Еспаня |
| 2012-10-28 | Деп. Чолома | 2 - 2 | Реал Еспаня |
| 2012-08-26 | Реал Еспаня | 3 - 1 | Деп. Чолома |
| 2012-04-29 | Деп. Чолома | 1 - 2 | Реал Еспаня |
| 2012-04-26 | Реал Еспаня | 1 - 0 | Деп. Чолома |
| 2012-03-11 | Реал Еспаня | 3 - 1 | Деп. Чолома |
| 2012-01-15 | Деп. Чолома | 1 - 1 | Реал Еспаня |
| 2011-11-03 | Реал Еспаня | 2 - 0 | Деп. Чолома |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 11 | 8 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 92% | 67% | 33% |
Реал Еспаня последни 12 срещи
| 2026-02-12 | Хутикалпа | 1 - 1 | Реал Еспаня |
| 2026-02-08 | Маратон | 0 - 1 | Реал Еспаня |
| 2026-02-01 | Реал Еспаня | 2 - 2 | Мотагуа |
| 2026-01-28 | Хенесис ПН | 1 - 2 | Реал Еспаня |
| 2026-01-25 | Реал Еспаня | 2 - 0 | Оланчо |
| 2025-12-28 | Ол. Тегусигалпа | 1 - 0 | Реал Еспаня |
| 2025-12-24 | Реал Еспаня | 1 - 1 | Мотагуа |
| 2025-12-14 | Мотагуа | 0 - 3 | Реал Еспаня |
| 2025-12-11 | Реал Еспаня | 0 - 1 | Ол. Тегусигалпа |
| 2025-12-07 | Лобос УПНФМ | 0 - 0 | Реал Еспаня |
| 2025-11-27 | Реал Еспаня | 1 - 0 | Хенесис ПН |
| 2025-11-24 | Реал Еспаня | 1 - 2 | Мотагуа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 8% |
Деп. Чолома последни 12 срещи
| 2026-02-11 | Деп. Чолома | 0 - 1 | Оланчо |
| 2026-02-08 | Платенсе | 1 - 1 | Деп. Чолома |
| 2026-02-01 | Хенесис ПН | 0 - 0 | Деп. Чолома |
| 2026-01-29 | Деп. Чолома | 1 - 1 | Лобос УПНФМ |
| 2026-01-24 | Хутикалпа | 1 - 0 | Деп. Чолома |
| 2025-12-07 | Деп. Чолома | 0 - 4 | Оланчо |
| 2025-12-02 | Виктория Ла Сейба | 4 - 1 | Деп. Чолома |
| 2025-11-27 | Деп. Чолома | 0 - 4 | Маратон |
| 2025-11-22 | Деп. Чолома | 1 - 4 | Платенсе |
| 2025-11-09 | Мотагуа | 2 - 1 | Деп. Чолома |
| 2025-11-02 | Хенесис ПН | 1 - 0 | Деп. Чолома |
| 2025-10-26 | Деп. Чолома | 2 - 2 | Хутикалпа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 8 | 6 | 5 | |
| 0% | 33% | 67% | 67% | 50% | 42% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Еспаня | 5 | +4 | 11 |
| 2 | Мотагуа | 4 | +7 | 8 |
| 3 | Ол. Тегусигалпа | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Маратон | 5 | +2 | 6 |
| 5 | Хутикалпа | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Оланчо | 4 | -1 | 5 |
| 7 | Виктория Ла Сейба | 4 | 0 | 4 |
| 8 | Лобос УПНФМ | 5 | -1 | 4 |
| 9 | Платенсе | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Деп. Чолома | 5 | -2 | 3 |
| 11 | Хенесис ПН | 5 | -7 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Реал Еспаня | |
| Деп. Чолома | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Реал Еспаня | Деп. Чолома |
|---|---|---|---|
| 1 | Реал Еспаня | - | |
| 2 | Мотагуа | 2 - 2 | |
| 3 | Ол. Тегусигалпа | ||
| 4 | Маратон | ||
| 5 | Хутикалпа | 1 - 0 | |
| 6 | Оланчо | 2 - 0 | |
| 7 | Виктория Ла Сейба | ||
| 8 | Лобос УПНФМ | ||
| 9 | Платенсе | 1 - 1 | |
| 10 | Деп. Чолома | - | |
| 11 | Хенесис ПН | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Реал Еспаня | Деп. Чолома | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 11 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 4 | 2 |
Форма в шампионата
| Реал Еспаня | Деп. Чолома | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 0 |
0
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 0 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Реал Еспаня | Деп. Чолома | |
|
Вкарани Получени |
8
4 |
2
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
1
2 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (25) | |
| Победа за домакина | 20% |
| Равен | 60% |
| Победа за госта | 20% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (54) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.08 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 28% |
| Над 3.5 | 20% |
Реал Еспаня следващи 6 срещи
| 2026-02-18 | Реал Еспаня | - | Лос Анджелис ФК |
| 2026-02-21 | Реал Еспаня | - | Лобос УПНФМ |
| 2026-02-25 | Лос Анджелис ФК | - | Реал Еспаня |
| 2026-03-02 | Платенсе | - | Реал Еспаня |
| 2026-03-08 | Ол. Тегусигалпа | - | Реал Еспаня |
| 2026-03-12 | Реал Еспаня | - | Виктория Ла Сейба |
Деп. Чолома следващи 6 срещи
| 2026-02-22 | Деп. Чолома | - | Виктория Ла Сейба |
| 2026-02-26 | Ол. Тегусигалпа | - | Деп. Чолома |
| 2026-03-08 | Деп. Чолома | - | Мотагуа |
| 2026-03-11 | Деп. Чолома | - | Маратон |
| 2026-03-15 | Деп. Чолома | - | Хутикалпа |
| 2026-03-21 | Лобос УПНФМ | - | Деп. Чолома |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 4.75 | 7.25 |
| Вероятност | 35% | 58% | 7% |
| 1X @ 1.08 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 3.10 |
| Вероятност | 83% | 17% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.10 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.15 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 2.5 @ 2.15 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.44 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.72 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.98 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-02-15 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
