Примера - Боливия
вторник, 19.05.2026
00:00
отложен
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Потоси |
| Гост: |
Ентре Риос |
| Разстояние: |
294.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Виктор Агустин Угарте
|
| Капацитет: |
32 000 |
| Размер: |
103 x 65 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
00:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.86 |
3.60 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.91 |
| 47% |
22% |
31% |
1.86 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
26% |
74% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Реал Потоси последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Стронгест
|
0 - 0 |
Реал Потоси
|
|
2026-05-01 |
Реал Потоси
|
1 - 2 |
Реал Оруро
|
|
2026-04-27 |
Ориенте Петр.
|
2 - 0 |
Реал Потоси
|
|
2026-04-22 |
Реал Потоси
|
3 - 0 |
Гуабира Монтеро
|
|
2026-04-14 |
Реал Томаяпо
|
1 - 1 |
Реал Потоси
|
|
2026-04-04 |
Реал Потоси
|
0 - 0 |
Аурора Кочабамба
|
|
2026-02-20 |
Реал Потоси
|
1 - 3 |
Боливар Ла Пас
|
|
2026-02-13 |
Боливар Ла Пас
|
3 - 1 |
Реал Потоси
|
|
2026-02-08 |
Насионал Потоси
|
0 - 1 |
Реал Потоси
|
|
2026-02-01 |
Реал Потоси
|
1 - 0 |
Насионал Потоси
|
|
2021-12-19 |
Унив. Сукре
|
2 - 0 |
Реал Потоси
|
|
2021-12-15 |
Реал Потоси
|
1 - 2 |
Унив. Сукре
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
5 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
42% |
17% |
СА Було Було последни 12 срещи
|
2026-05-12 |
СА Було Було
|
0 - 2 |
Унив. Винто
|
|
2026-05-10 |
Реал Томаяпо
|
1 - 0 |
СА Було Було
|
|
2026-05-01 |
СА Було Було
|
2 - 2 |
Инд. Петролеро
|
|
2026-04-28 |
Аурора Кочабамба
|
3 - 1 |
СА Було Було
|
|
2026-04-23 |
СА Було Було
|
2 - 1 |
Реал Оруро
|
|
2026-04-12 |
Стронгест
|
3 - 2 |
СА Було Було
|
|
2026-04-05 |
СА Було Було
|
2 - 0 |
Ориенте Петр.
|
|
2026-03-04 |
Блуминг
|
3 - 0 |
СА Було Було
|
|
2026-02-22 |
Аурора Кочабамба
|
1 - 1 |
СА Було Було
|
|
2026-02-19 |
СА Було Було
|
1 - 1 |
Аурора Кочабамба
|
|
2026-02-07 |
СА Було Було
|
0 - 0 |
Гуабира Монтеро
|
|
2026-01-31 |
Гуабира Монтеро
|
2 - 2 |
СА Було Було
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
6 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
50% |
33% |
Класиране Примера
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стронгест |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
17 |
| 2 |
Боливар Ла Пас |
8 |
4 |
2 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
14 |
| 3 |
Олуейс Реди |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 4 |
Аурора Кочабамба |
7 |
3 |
4 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
13 |
| 5 |
Инд. Петролеро |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 6 |
Унив. Винто |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
10 |
| 7 |
Ориенте Петр. |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
10 |
0 |
10 |
| 8 |
Блуминг |
7 |
2 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
9 |
| 9 |
АББ Ла Пас |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
| 10 |
Насионал Потоси |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 11 |
СА Було Було |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 12 |
Реал Потоси |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 13 |
Реал Оруро |
6 |
1 |
2 |
3 |
10 |
14 |
-4 |
5 |
| 14 |
Гуабира Монтеро |
7 |
1 |
2 |
4 |
10 |
18 |
-8 |
5 |
| 15 |
Реал Томаяпо |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
16 |
-13 |
5 |
| 16 |
ГВ Сан Хосе |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
2 |
Хронология на изиграните мачове
| Реал Потоси |
|
| СА Було Було |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Реал Потоси |
СА Було Було |
| 1 |
Стронгест |
|
3 - 2 |
| 2 |
Боливар Ла Пас |
|
|
| 3 |
Олуейс Реди |
|
|
| 4 |
Аурора Кочабамба |
0 - 0 |
3 - 1 |
| 5 |
Инд. Петролеро |
|
|
| 6 |
Унив. Винто |
|
|
| 7 |
Ориенте Петр. |
|
|
| 8 |
Блуминг |
|
|
| 9 |
АББ Ла Пас |
|
|
| 10 |
Насионал Потоси |
|
|
| 11 |
СА Було Було |
|
- |
| 12 |
Реал Потоси |
- |
|
| 13 |
Реал Оруро |
1 - 2 |
|
| 14 |
Гуабира Монтеро |
3 - 0 |
|
| 15 |
Реал Томаяпо |
|
1 - 0 |
| 16 |
ГВ Сан Хосе |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Реал Потоси |
СА Було Було |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани голове |
5 |
9 |
| Получени голове |
5 |
12 |
| Средно вкарани |
0.83 |
1.29 |
| Средно получени |
0.83 |
1.71 |
| Мачове вкарал |
50% |
71% |
| Мачове получил |
50% |
86% |
| Гол/Гол |
33% |
57% |
| Над 1.5 |
67% |
86% |
| Над 2.5 |
33% |
57% |
| Над 3.5 |
0% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани голове |
4 |
3 |
| Получени голове |
2 |
7 |
| Средно вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно получени |
0.67 |
2.33 |
| Мачове вкарал |
67% |
67% |
| Мачове получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Обща статистика за Примера
| Мачове (54) |
| Победа за домакина |
48% |
| Равен |
30% |
| Победа за госта |
22% |
| Изиграни мачове |
22% |
| Голове (162) |
| Средно голове на мач |
3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.85 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.15 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
72% |
| Гол/Гол |
63% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
61% |
| Над 3.5 |
37% |
Реал Потоси следващи 2 срещи
|
2026-05-23 |
Инд. Петролеро
|
- |
Реал Потоси
|
|
2026-05-31 |
Реал Потоси
|
- |
Насионал Потоси
|
СА Було Було следващи 2 срещи
|
2026-05-22 |
СА Було Було
|
- |
АББ Ла Пас
|
|
2026-05-29 |
СА Було Було
|
- |
Гуабира Монтеро
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.86 |
3.60 |
3.50 |
| Вероятност |
47% |
22% |
31% |
|
1 @ 1.86 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.29 |
1.91 |
| Вероятност |
60% |
40% |
|
1X @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.65 |
2.20 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Над 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.50 |
1.50 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.25 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Г/Г @ 1.57 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-17 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!