Купа на Франция
събота, 06.03.2021
13:15
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сент Уан |
| Гост: |
Ланс |
| Разстояние: |
174.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад де Париж
|
| Капацитет: |
18 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Треньор |
| Гост: |
Дино Топмьолер (Гер) |
| Начален час |
| Час: |
13:15 (14:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
4.00 |
1.55 |
2 |
|
|
|
2.37 |
1.16 |
| 25% |
33% |
42% |
1.55 |
|
|
|
22% |
78% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 6 директни срещи
|
2019-01-14 |
Ред Стар Париж
|
1 - 0 |
Ланс
|
|
2018-08-04 |
Ланс
|
1 - 0 |
Ред Стар Париж
|
|
2017-03-03 |
Ред Стар Париж
|
2 - 3 |
Ланс
|
|
2016-09-30 |
Ланс
|
2 - 0 |
Ред Стар Париж
|
|
2016-01-09 |
Ред Стар Париж
|
1 - 2 |
Ланс
|
|
2015-08-08 |
Ланс
|
1 - 1 |
Ред Стар Париж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
4 |
|
4 |
2 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
33% |
17% |
Ред Стар Париж последни 12 срещи
|
2021-02-20 |
Ред Стар Париж
|
2 - 1 |
Кювили-Руан
|
|
2021-02-16 |
Кретей
|
1 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-02-09 |
Ред Стар Париж
|
0 - 0 |
Бурж-Перона
|
|
2021-01-25 |
Льо Ман
|
2 - 1 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-01-15 |
Ред Стар Париж
|
0 - 0 |
Булон
|
|
2021-01-08 |
Бастия-Борго
|
3 - 1 |
Ред Стар Париж
|
|
2020-12-18 |
Кювили-Руан
|
2 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2020-12-04 |
Ред Стар Париж
|
2 - 1 |
Анси
|
|
2020-11-28 |
Шоле
|
0 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2020-11-24 |
Ред Стар Париж
|
1 - 0 |
Авранш
|
|
2020-11-20 |
Сет 34
|
1 - 1 |
Ред Стар Париж
|
|
2020-11-13 |
Ред Стар Париж
|
1 - 0 |
СК Лион
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
6 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
50% |
17% |
Ланс последни 12 срещи
|
2021-03-03 |
Сент Етиен
|
2 - 3 |
Ланс
|
|
2021-02-28 |
Анже
|
2 - 2 |
Ланс
|
|
2021-02-21 |
Ланс
|
2 - 1 |
Дижон
|
|
2021-02-13 |
Реймс
|
1 - 1 |
Ланс
|
|
2021-02-10 |
Нант
|
2 - 4 |
Ланс
|
|
2021-02-06 |
Ланс
|
0 - 0 |
Рен
|
|
2021-02-03 |
Ланс
|
2 - 2 |
Ол. Марсилия
|
|
2021-01-30 |
Монпелие
|
1 - 2 |
Ланс
|
|
2021-01-23 |
Ланс
|
0 - 1 |
Ница
|
|
2021-01-20 |
Ол. Марсилия
|
0 - 1 |
Ланс
|
|
2021-01-17 |
Нант
|
1 - 1 |
Ланс
|
|
2021-01-09 |
Ланс
|
0 - 1 |
Страсбург
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
50% |
33% |
Класиране Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Троа |
28 |
17 |
7 |
4 |
43 |
22 |
+21 |
58 |
| 2 |
Клермон Фут |
28 |
16 |
7 |
5 |
47 |
16 |
+31 |
55 |
| 3 |
Тулуза |
28 |
15 |
7 |
6 |
51 |
31 |
+20 |
52 |
| 4 |
Гренобъл Фут 38 |
28 |
15 |
7 |
6 |
38 |
22 |
+16 |
52 |
| 5 |
Париж ФК |
28 |
13 |
8 |
7 |
39 |
30 |
+9 |
47 |
| 6 |
Оксер |
28 |
12 |
9 |
7 |
48 |
31 |
+17 |
45 |
| 7 |
Сошо |
28 |
10 |
12 |
6 |
37 |
25 |
+12 |
42 |
| 8 |
Валансиен |
28 |
10 |
9 |
9 |
35 |
35 |
0 |
39 |
| 9 |
Аячо |
28 |
9 |
8 |
11 |
23 |
33 |
-10 |
35 |
| 10 |
Нанси |
28 |
8 |
10 |
10 |
37 |
38 |
-1 |
34 |
| 11 |
Амиен |
28 |
8 |
10 |
10 |
22 |
25 |
-3 |
34 |
| 12 |
Каен |
28 |
8 |
10 |
10 |
27 |
34 |
-7 |
34 |
| 13 |
Льо Авър |
28 |
8 |
10 |
10 |
22 |
32 |
-10 |
34 |
| 14 |
Шамоа Ниор |
28 |
8 |
10 |
10 |
31 |
42 |
-11 |
34 |
| 15 |
Родес |
28 |
7 |
12 |
9 |
26 |
33 |
-7 |
33 |
| 16 |
Дюнкерк |
28 |
7 |
7 |
14 |
21 |
33 |
-12 |
28 |
| 17 |
По |
28 |
7 |
6 |
15 |
25 |
38 |
-13 |
27 |
| 18 |
Гингам |
28 |
4 |
14 |
10 |
28 |
40 |
-12 |
26 |
| 19 |
Шамбли |
28 |
5 |
9 |
14 |
28 |
48 |
-20 |
24 |
| 20 |
Шатору |
28 |
4 |
6 |
18 |
24 |
44 |
-20 |
18 |
Класиране Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лил |
28 |
18 |
8 |
2 |
49 |
17 |
+32 |
62 |
| 2 |
Пари Сен Жермен |
28 |
19 |
3 |
6 |
62 |
17 |
+45 |
60 |
| 3 |
Лион |
28 |
17 |
8 |
3 |
56 |
25 |
+31 |
59 |
| 4 |
Монако |
28 |
17 |
4 |
7 |
56 |
38 |
+18 |
55 |
| 5 |
Ланс |
28 |
12 |
8 |
8 |
42 |
39 |
+3 |
44 |
| 6 |
Метц |
28 |
11 |
8 |
9 |
33 |
27 |
+6 |
41 |
| 7 |
Монпелие |
28 |
11 |
7 |
10 |
44 |
47 |
-3 |
40 |
| 8 |
Ол. Марсилия |
27 |
10 |
9 |
8 |
34 |
32 |
+2 |
39 |
| 9 |
Анже |
28 |
11 |
6 |
11 |
33 |
42 |
-9 |
39 |
| 10 |
Рен |
27 |
10 |
8 |
9 |
33 |
31 |
+2 |
38 |
| 11 |
Ница |
28 |
10 |
5 |
13 |
35 |
40 |
-5 |
35 |
| 12 |
Реймс |
28 |
8 |
10 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
34 |
| 13 |
Брест |
28 |
10 |
4 |
14 |
42 |
50 |
-8 |
34 |
| 14 |
Страсбург |
28 |
9 |
6 |
13 |
36 |
41 |
-5 |
33 |
| 15 |
Бордо |
28 |
9 |
6 |
13 |
28 |
34 |
-6 |
33 |
| 16 |
Сент Етиен |
28 |
7 |
9 |
12 |
29 |
42 |
-13 |
30 |
| 17 |
Лориен |
28 |
7 |
6 |
15 |
34 |
52 |
-18 |
27 |
| 18 |
Ним |
28 |
7 |
4 |
17 |
27 |
54 |
-27 |
25 |
| 19 |
Нант |
28 |
4 |
12 |
12 |
28 |
44 |
-16 |
24 |
| 20 |
Дижон |
28 |
2 |
9 |
17 |
19 |
47 |
-28 |
15 |
Ред Стар Париж следващи 6 срещи
|
2021-03-09 |
Ред Стар Париж
|
- |
Сет 34
|
|
2021-03-13 |
Кретей
|
- |
Ред Стар Париж
|
|
2021-03-19 |
Ред Стар Париж
|
- |
Орлеан
|
|
2021-03-23 |
Ред Стар Париж
|
- |
Лавал
|
|
2021-03-27 |
Авранш
|
- |
Ред Стар Париж
|
|
2021-03-30 |
Вилфранш-Божоле
|
- |
Ред Стар Париж
|
Ланс следващи 6 срещи
|
2021-03-14 |
Ланс
|
- |
Метц
|
|
2021-03-21 |
Страсбург
|
- |
Ланс
|
|
2021-04-03 |
Ланс
|
- |
Лион
|
|
2021-04-11 |
Ланс
|
- |
Лориен
|
|
2021-04-18 |
Брест
|
- |
Ланс
|
|
2021-04-25 |
Ланс
|
- |
Ним
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.25 |
4.00 |
1.55 |
| Вероятност |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.55 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.37 |
1.16 |
| Вероятност |
22% |
78% |
|
X2 @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.33 |
3.25 |
| Вероятност |
|
76% |
24% |
|
Над 1.5 @ 1.33 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.80 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 2.00 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.66 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Г/Г @ 2.10 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!