Купа на Франция
четвъртък, 08.04.2021
18:00
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0, 4 - 5)
Краен победител Лион
с резултат 4 - 5 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сент Уан |
| Гост: |
Лион |
| Разстояние: |
398.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад де Париж
|
| Капацитет: |
18 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Треньор |
| Гост: |
Пауло Фонсека (Пор) |
| Начален час |
| Час: |
18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.50 |
4.75 |
1.33 |
2 |
|
|
|
3.25 |
1.10 |
| 17% |
37% |
46% |
1.33 |
|
|
|
9% |
91% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Ред Стар Париж последни 12 срещи
|
2021-04-03 |
Ред Стар Париж
|
0 - 1 |
Стад Бриошен
|
|
2021-03-30 |
Вилфранш-Божоле
|
2 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-03-27 |
Авранш
|
1 - 0 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-03-23 |
Ред Стар Париж
|
0 - 0 |
Лавал
|
|
2021-03-19 |
Ред Стар Париж
|
1 - 1 |
Орлеан
|
|
2021-03-13 |
Кретей
|
0 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-03-09 |
Ред Стар Париж
|
1 - 1 |
Сет 34
|
|
2021-03-06 |
Ред Стар Париж
|
3 - 2 |
Ланс
|
|
2021-02-20 |
Ред Стар Париж
|
2 - 1 |
Кювили-Руан
|
|
2021-02-16 |
Кретей
|
1 - 2 |
Ред Стар Париж
|
|
2021-02-09 |
Ред Стар Париж
|
0 - 0 |
Бурж-Перона
|
|
2021-01-25 |
Льо Ман
|
2 - 1 |
Ред Стар Париж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Лион последни 12 срещи
|
2021-04-03 |
Ланс
|
1 - 1 |
Лион
|
|
2021-03-21 |
Лион
|
2 - 4 |
Пари Сен Жермен
|
|
2021-03-12 |
Реймс
|
1 - 1 |
Лион
|
|
2021-03-06 |
Лион
|
5 - 2 |
Сошо
|
|
2021-03-03 |
Лион
|
1 - 0 |
Рен
|
|
2021-02-28 |
Ол. Марсилия
|
1 - 1 |
Лион
|
|
2021-02-19 |
Брест
|
2 - 3 |
Лион
|
|
2021-02-13 |
Лион
|
1 - 2 |
Монпелие
|
|
2021-02-09 |
Лион
|
5 - 1 |
Аячо
|
|
2021-02-06 |
Лион
|
3 - 0 |
Страсбург
|
|
2021-02-03 |
Дижон
|
0 - 1 |
Лион
|
|
2021-01-29 |
Лион
|
2 - 1 |
Бордо
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
7 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
58% |
33% |
Класиране Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Троа |
31 |
18 |
7 |
6 |
46 |
30 |
+16 |
61 |
| 2 |
Тулуза |
31 |
17 |
7 |
7 |
59 |
33 |
+26 |
58 |
| 3 |
Клермон Фут |
30 |
16 |
8 |
6 |
47 |
17 |
+30 |
56 |
| 4 |
Гренобъл Фут 38 |
31 |
15 |
9 |
7 |
41 |
27 |
+14 |
54 |
| 5 |
Париж ФК |
31 |
15 |
9 |
7 |
43 |
31 |
+12 |
54 |
| 6 |
Оксер |
31 |
12 |
12 |
7 |
51 |
34 |
+17 |
48 |
| 7 |
Сошо |
31 |
11 |
13 |
7 |
40 |
27 |
+13 |
46 |
| 8 |
Нанси |
31 |
10 |
10 |
11 |
44 |
43 |
+1 |
40 |
| 9 |
Валансиен |
31 |
10 |
10 |
11 |
37 |
43 |
-6 |
40 |
| 10 |
Родес |
31 |
8 |
14 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
38 |
| 11 |
Аячо |
31 |
10 |
8 |
13 |
27 |
37 |
-10 |
38 |
| 12 |
Льо Авър |
31 |
9 |
11 |
11 |
25 |
35 |
-10 |
38 |
| 13 |
Шамоа Ниор |
31 |
9 |
11 |
11 |
32 |
44 |
-12 |
38 |
| 14 |
Амиен |
29 |
9 |
10 |
10 |
25 |
26 |
-1 |
37 |
| 15 |
Каен |
31 |
8 |
12 |
11 |
30 |
39 |
-9 |
36 |
| 16 |
По |
31 |
8 |
8 |
15 |
30 |
41 |
-11 |
32 |
| 17 |
Дюнкерк |
30 |
8 |
7 |
15 |
24 |
36 |
-12 |
31 |
| 18 |
Гингам |
31 |
5 |
15 |
11 |
31 |
42 |
-11 |
30 |
| 19 |
Шамбли |
31 |
6 |
10 |
15 |
32 |
55 |
-23 |
28 |
| 20 |
Шатору |
31 |
4 |
9 |
18 |
28 |
48 |
-20 |
21 |
Класиране Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лил |
31 |
19 |
9 |
3 |
51 |
19 |
+32 |
66 |
| 2 |
Пари Сен Жермен |
31 |
20 |
3 |
8 |
67 |
22 |
+45 |
63 |
| 3 |
Монако |
31 |
19 |
5 |
7 |
64 |
38 |
+26 |
62 |
| 4 |
Лион |
31 |
17 |
10 |
4 |
60 |
31 |
+29 |
61 |
| 5 |
Ланс |
31 |
13 |
10 |
8 |
47 |
43 |
+4 |
49 |
| 6 |
Ол. Марсилия |
31 |
13 |
9 |
9 |
40 |
36 |
+4 |
48 |
| 7 |
Рен |
31 |
12 |
9 |
10 |
39 |
35 |
+4 |
45 |
| 8 |
Монпелие |
31 |
12 |
9 |
10 |
49 |
50 |
-1 |
45 |
| 9 |
Метц |
31 |
11 |
9 |
11 |
36 |
36 |
0 |
42 |
| 10 |
Ница |
31 |
12 |
6 |
13 |
41 |
42 |
-1 |
42 |
| 11 |
Анже |
31 |
11 |
8 |
12 |
34 |
44 |
-10 |
41 |
| 12 |
Реймс |
31 |
9 |
12 |
10 |
38 |
38 |
0 |
39 |
| 13 |
Страсбург |
31 |
10 |
6 |
15 |
40 |
46 |
-6 |
36 |
| 14 |
Бордо |
31 |
10 |
6 |
15 |
34 |
41 |
-7 |
36 |
| 15 |
Сент Етиен |
31 |
9 |
9 |
13 |
32 |
46 |
-14 |
36 |
| 16 |
Брест |
31 |
10 |
5 |
16 |
43 |
54 |
-11 |
35 |
| 17 |
Лориен |
31 |
8 |
8 |
15 |
37 |
54 |
-17 |
32 |
| 18 |
Ним |
31 |
8 |
5 |
18 |
30 |
58 |
-28 |
29 |
| 19 |
Нант |
31 |
5 |
13 |
13 |
32 |
48 |
-16 |
28 |
| 20 |
Дижон |
31 |
2 |
9 |
20 |
20 |
53 |
-33 |
15 |
Ред Стар Париж следващи 6 срещи
|
2021-04-11 |
СК Лион
|
- |
Ред Стар Париж
|
|
2021-04-14 |
Конкарно
|
- |
Ред Стар Париж
|
|
2021-04-17 |
Ред Стар Париж
|
- |
Шоле
|
|
2021-04-23 |
Анси
|
- |
Ред Стар Париж
|
|
2021-05-03 |
Ред Стар Париж
|
- |
Кювили-Руан
|
|
2021-05-10 |
Ред Стар Париж
|
- |
Бастия-Борго
|
Лион следващи 6 срещи
|
2021-04-11 |
Лион
|
- |
Анже
|
|
2021-04-18 |
Нант
|
- |
Лион
|
|
2021-04-21 |
Лион
|
- |
Монако
|
|
2021-04-25 |
Лион
|
- |
Лил
|
|
2021-05-02 |
Монако
|
- |
Лион
|
|
2021-05-08 |
Лион
|
- |
Лориен
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
7.50 |
4.75 |
1.33 |
| Вероятност |
17% |
37% |
46% |
|
2 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
3.25 |
1.10 |
| Вероятност |
9% |
91% |
|
X2 @ 1.10 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.35 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.57 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.37 |
1.53 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.53 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.83 |
1.83 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-08 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!