Примера Дивисион - Уругвай
петък, 19.03.2021
19:00
19:00

Рентистас

Серо Монтевидео
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтевидео |
| Гост: | Монтевидео |
| Стадион | |
| Стадион: | Комплекс Рентистас |
| Капацитет: | 10 600 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.00 | 3.40 | 12 | 1.30 | 1.66 | |||
| 42% | 18% | 40% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 82% | 18% | 57% | 43% | 31% | 69% |
Последни 10 директни срещи
| 2020-11-30 | Серо Монтевидео | 0 - 2 | Рентистас |
| 2020-09-20 | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Рентистас |
| 2016-02-20 | Рентистас | 0 - 0 | Серо Монтевидео |
| 2015-08-29 | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Рентистас |
| 2015-05-31 | Серо Монтевидео | 2 - 0 | Рентистас |
| 2014-11-22 | Рентистас | 3 - 1 | Серо Монтевидео |
| 2014-02-22 | Рентистас | 4 - 1 | Серо Монтевидео |
| 2013-09-15 | Серо Монтевидео | 0 - 2 | Рентистас |
| 2012-03-10 | Серо Монтевидео | 3 - 0 | Рентистас |
| 2011-09-04 | Рентистас | 1 - 0 | Серо Монтевидео |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 50% | 10% | 40% | 60% | 30% | 20% |
Рентистас последни 12 срещи
| 2021-03-15 | Феникс | 3 - 0 | Рентистас |
| 2021-03-08 | Рентистас | 1 - 3 | Прогресо |
| 2021-03-01 | Пласа Колония | 5 - 0 | Рентистас |
| 2021-02-21 | Рентистас | 1 - 2 | Торке |
| 2021-02-17 | Ривър Плейт М. | 1 - 1 | Рентистас |
| 2021-02-14 | Рентистас | 0 - 1 | Пенярол |
| 2021-02-10 | М. Уондърърс | 3 - 2 | Рентистас |
| 2021-02-06 | Рентистас | 2 - 1 | Серо Ларго Мело |
| 2021-02-03 | Ливърпул М. | 2 - 2 | Рентистас |
| 2021-01-30 | Деп. Малдонадо | 3 - 1 | Рентистас |
| 2021-01-22 | Рентистас | 0 - 1 | Бостън Ривър |
| 2021-01-17 | Насионал М. | 1 - 1 | Рентистас |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Серо Монтевидео последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Серо Монтевидео | 2 - 3 | Деп. Малдонадо |
| 2021-03-06 | Бостън Ривър | 2 - 0 | Серо Монтевидео |
| 2021-02-27 | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Насионал М. |
| 2021-02-22 | Данубио | 2 - 1 | Серо Монтевидео |
| 2021-02-18 | Серо Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Сп. |
| 2021-02-14 | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Ливърпул М. |
| 2021-02-11 | Феникс | 3 - 3 | Серо Монтевидео |
| 2021-02-07 | Серо Монтевидео | 2 - 0 | Прогресо |
| 2021-02-04 | Пласа Колония | 2 - 1 | Серо Монтевидео |
| 2021-01-31 | Серо Монтевидео | 1 - 3 | Торке |
| 2021-01-20 | Ривър Плейт М. | 1 - 2 | Серо Монтевидео |
| 2021-01-16 | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Пенярол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливърпул М. | 12 | +15 | 28 |
| 2 | Насионал М. | 12 | +7 | 23 |
| 3 | Пенярол | 12 | +6 | 23 |
| 4 | Торке | 12 | +17 | 22 |
| 5 | Пласа Колония | 12 | +11 | 19 |
| 6 | Феникс | 12 | +2 | 17 |
| 7 | Ривър Плейт М. | 12 | -4 | 17 |
| 8 | Бостън Ривър | 12 | -1 | 16 |
| 9 | Прогресо | 12 | -4 | 15 |
| 10 | Деп. Малдонадо | 12 | -6 | 14 |
| 11 | М. Уондърърс | 12 | -7 | 13 |
| 12 | Серо Ларго Мело | 12 | -2 | 12 |
| 13 | Дефенсор Сп. | 12 | -5 | 12 |
| 14 | Данубио | 12 | -9 | 11 |
| 15 | Серо Монтевидео | 12 | -5 | 10 |
| 16 | Рентистас | 12 | -15 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Рентистас | |
| Серо Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рентистас | Серо Монтевидео |
|---|---|---|---|
| 1 | Ливърпул М. | ||
| 2 | Насионал М. | ||
| 3 | Пенярол | 0 - 1 | |
| 4 | Торке | 1 - 2 | |
| 5 | Пласа Колония | 2 - 1 | |
| 6 | Феникс | 3 - 3 | |
| 7 | Ривър Плейт М. | 1 - 2 | |
| 8 | Бостън Ривър | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Прогресо | 1 - 3 | |
| 10 | Деп. Малдонадо | ||
| 11 | М. Уондърърс | ||
| 12 | Серо Ларго Мело | 2 - 1 | |
| 13 | Дефенсор Сп. | ||
| 14 | Данубио | 2 - 1 | |
| 15 | Серо Монтевидео | - | |
| 16 | Рентистас | - |
Класиране в шампионата
| Рентистас | Серо Монтевидео | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 6 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 3 | 4 |
Форма в шампионата
| Рентистас | Серо Монтевидео | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 8 |
2
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 4 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Рентистас | Серо Монтевидео | |
|
Вкарани Получени |
11
26 |
14
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
7
10 |
Обща статистика за Примера Дивисион
| Мачове (96) | |
| Победа за домакина | 31% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (268) | |
| Средно голове на мач | 2.79 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 27% |
Рентистас следващи 6 срещи
| 2021-03-25 | Дефенсор Сп. | - | Рентистас |
| 2021-03-29 | Рентистас | - | Данубио |
| 2021-04-01 | Рентистас | - | Ливърпул М. |
| 2021-04-05 | Насионал М. | - | Рентистас |
| 2021-04-07 | Рентистас | - | Насионал М. |
| 2021-04-22 | Рентистас | - | Расинг Клуб |
Серо Монтевидео следващи 6 срещи
| 2021-03-24 | Серо Монтевидео | - | Серо Ларго Мело |
| 2021-03-29 | М. Уондърърс | - | Серо Монтевидео |
| 2023-01-26 | М. Уондърърс | - | Серо Монтевидео |
| 2023-01-27 | Серо Монтевидео | - | Данубио |
| 2023-02-04 | Пенярол | - | Серо Монтевидео |
| 2023-02-12 | Бостън Ривър | - | Серо Монтевидео |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.00 | 3.40 |
| Вероятност | 42% | 18% | 40% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.66 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-19 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
