Купа на Италия - Серия С
вторник, 01.11.2022
14:30
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Римини |
| Гост: |
Чезена |
| Разстояние: |
28.2 км |
| Начален час |
| Час: |
14:30 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.70 |
3.10 |
2.30 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 32% |
33% |
35% |
1.40 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.80 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
|
|
|
3.80 |
1.23 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Последни 3 директни срещи
|
2022-09-11 |
Римини
|
0 - 1 |
Чезена
|
|
2019-10-20 |
Римини
|
1 - 1 |
Чезена
|
|
2019-08-04 |
Римини
|
1 - 2 |
Чезена
|
Римини последни 12 срещи
|
2022-10-29 |
Римини
|
0 - 1 |
Карарезе
|
|
2022-10-23 |
Римини
|
2 - 2 |
Фермана
|
|
2022-10-19 |
Сиена
|
0 - 0 |
Римини
|
|
2022-10-16 |
Римини
|
5 - 0 |
Вис Пезаро 1898
|
|
2022-10-09 |
Губио
|
1 - 2 |
Римини
|
|
2022-10-05 |
Анкона
|
0 - 1 |
Римини
|
|
2022-10-02 |
Римини
|
3 - 0 |
Алесандрия
|
|
2022-09-24 |
Лукезе
|
2 - 1 |
Римини
|
|
2022-09-18 |
Римини
|
3 - 0 |
Олбия
|
|
2022-09-14 |
Виртус Ентела
|
0 - 2 |
Римини
|
|
2022-09-11 |
Римини
|
0 - 1 |
Чезена
|
|
2022-09-04 |
Сан Донато Тав.
|
1 - 1 |
Римини
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
50% |
17% |
Чезена последни 12 срещи
|
2022-10-29 |
Монтеварки
|
0 - 3 |
Чезена
|
|
2022-10-23 |
Чезена
|
2 - 1 |
Фиоренцуола
|
|
2022-10-19 |
Реджана 1919
|
0 - 1 |
Чезена
|
|
2022-10-16 |
Чезена
|
4 - 0 |
Имолезе
|
|
2022-10-10 |
Сиена
|
0 - 0 |
Чезена
|
|
2022-10-05 |
Чезена
|
3 - 1 |
Фермана
|
|
2022-10-02 |
Чезена
|
2 - 0 |
Реканатезе
|
|
2022-09-24 |
Чезена
|
1 - 1 |
Понтедера
|
|
2022-09-18 |
Фермана
|
2 - 0 |
Чезена
|
|
2022-09-14 |
Чезена
|
1 - 1 |
Торес
|
|
2022-09-11 |
Римини
|
0 - 1 |
Чезена
|
|
2022-09-04 |
Чезена
|
1 - 2 |
Карарезе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Класиране Серия С - гр. B
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Губио |
11 |
7 |
2 |
2 |
17 |
6 |
+11 |
23 |
| 2 |
Виртус Ентела |
11 |
7 |
2 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
23 |
| 3 |
Реджана 1919 |
11 |
7 |
1 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
22 |
| 4 |
Чезена |
11 |
6 |
3 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
21 |
| 5 |
Карарезе |
11 |
6 |
1 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
19 |
| 6 |
Римини |
11 |
5 |
3 |
3 |
19 |
8 |
+11 |
18 |
| 7 |
Фиоренцуола |
11 |
6 |
0 |
5 |
13 |
8 |
+5 |
18 |
| 8 |
Лукезе |
11 |
5 |
3 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
18 |
| 9 |
Анкона |
11 |
5 |
2 |
4 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 10 |
Понтедера |
11 |
3 |
5 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 11 |
Сиена |
11 |
5 |
4 |
2 |
13 |
5 |
+8 |
13 |
| 12 |
Вис Пезаро 1898 |
11 |
3 |
4 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
13 |
| 13 |
Торес |
11 |
2 |
6 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 14 |
Реканатезе |
11 |
2 |
5 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
11 |
| 15 |
Фермана |
11 |
1 |
6 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 16 |
Алесандрия |
11 |
2 |
2 |
7 |
6 |
16 |
-10 |
8 |
| 17 |
Имолезе |
11 |
4 |
2 |
5 |
8 |
19 |
-11 |
8 |
| 18 |
Монтеварки |
11 |
2 |
2 |
7 |
7 |
18 |
-11 |
8 |
| 19 |
Олбия |
11 |
1 |
4 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
7 |
| 20 |
Сан Донато Тав. |
11 |
1 |
3 |
7 |
6 |
16 |
-10 |
6 |
Класиране Серия Б
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фрозиноне |
11 |
8 |
0 |
3 |
17 |
7 |
+10 |
24 |
| 2 |
Дженоа |
11 |
6 |
4 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
21 |
| 3 |
Тернана |
11 |
6 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
20 |
| 4 |
Бари |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
19 |
| 5 |
Парма |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
18 |
| 6 |
Асколи |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 7 |
Бреша |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
18 |
| 8 |
Зюдтирол |
11 |
5 |
3 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
18 |
| 9 |
Каляри |
11 |
4 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
15 |
| 10 |
Реджина |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
9 |
+11 |
14 |
| 11 |
СПАЛ |
11 |
3 |
5 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
14 |
| 12 |
Читадела |
11 |
3 |
5 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 13 |
Модена |
11 |
4 |
0 |
7 |
16 |
17 |
-1 |
12 |
| 14 |
Палермо |
11 |
3 |
3 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
12 |
| 15 |
Пиза |
11 |
2 |
5 |
4 |
17 |
17 |
0 |
11 |
| 16 |
Козенца |
11 |
3 |
2 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 17 |
Беневенто |
11 |
2 |
4 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
10 |
| 18 |
Венеция |
11 |
2 |
3 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
9 |
| 19 |
Комо |
11 |
2 |
3 |
6 |
11 |
21 |
-10 |
9 |
| 20 |
Перуджа |
11 |
2 |
1 |
8 |
8 |
18 |
-10 |
7 |
Римини следващи 6 срещи
|
2022-11-05 |
Понтедера
|
- |
Римини
|
|
2022-11-13 |
Римини
|
- |
Торес
|
|
2022-11-16 |
Римини
|
- |
Виченца
|
|
2022-11-20 |
Реканатезе
|
- |
Римини
|
|
2022-11-26 |
Реджана 1919
|
- |
Римини
|
|
2022-11-29 |
Римини
|
- |
Имолезе
|
Чезена следващи 6 срещи
|
2022-11-05 |
Чезена
|
- |
Губио
|
|
2022-11-14 |
Виртус Ентела
|
- |
Чезена
|
|
2022-11-20 |
Чезена
|
- |
Анкона
|
|
2022-11-26 |
Олбия
|
- |
Чезена
|
|
2022-11-29 |
Лукезе
|
- |
Чезена
|
|
2022-12-03 |
Чезена
|
- |
Сан Донато Тав.
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.70 |
3.10 |
2.30 |
| Вероятност |
32% |
33% |
35% |
|
X2 @ 1.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.40 |
| Вероятност |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.37 |
2.80 |
| Вероятност |
|
68% |
32% |
|
Над 1.5 @ 1.37 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.63 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 2.5 @ 1.63 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.80 |
1.23 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.23 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.88 |
1.80 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-01 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!