ЕФЛ Трофи - Англия
вторник, 18.10.2022
19:00
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2, 2 - 4)
Краен победител Салфорд Сити
с резултат 2 - 4 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Рочдейл |
| Гост: |
Солфорд |
| Разстояние: |
16.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Спотланд Стейдиъм
|
| Капацитет: |
10 249 (8 000) |
| Размер: |
101 x 65 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.20 |
2.20 |
12 |
|
|
|
1.58 |
1.38 |
| 33% |
32% |
35% |
1.30 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.20 |
|
|
|
1.93 |
1.77 |
|
|
|
3.30 |
1.29 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Последни 3 директни срещи
|
2022-03-15 |
Рочдейл
|
1 - 1 |
Салфорд Сити
|
|
2021-10-19 |
Салфорд Сити
|
0 - 0 |
Рочдейл
|
|
2020-11-10 |
Рочдейл
|
1 - 2 |
Салфорд Сити
|
Рочдейл последни 12 срещи
|
2022-10-15 |
Рочдейл
|
2 - 1 |
Бароу
|
|
2022-10-08 |
Нюпорт Каунти
|
0 - 1 |
Рочдейл
|
|
2022-10-01 |
Рочдейл
|
1 - 2 |
Донкастър
|
|
2022-09-24 |
Колчестър
|
0 - 1 |
Рочдейл
|
|
2022-09-17 |
Нортхямптън
|
3 - 0 |
Рочдейл
|
|
2022-09-13 |
Рочдейл
|
0 - 1 |
Лейтън Ориент
|
|
2022-09-03 |
Карлайл
|
3 - 3 |
Рочдейл
|
|
2022-08-30 |
Акрингтън
|
3 - 3 |
Рочдейл
|
|
2022-08-27 |
Рочдейл
|
1 - 1 |
Кроули Таун
|
|
2022-08-23 |
Шефилд Уензди
|
3 - 0 |
Рочдейл
|
|
2022-08-20 |
Суиндън
|
3 - 0 |
Рочдейл
|
|
2022-08-16 |
Стивънидж
|
1 - 0 |
Рочдейл
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
7 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
58% |
17% |
Салфорд Сити последни 12 срещи
|
2022-10-15 |
Салфорд Сити
|
0 - 1 |
Брадфорд Сити
|
|
2022-10-08 |
Нортхямптън
|
0 - 1 |
Салфорд Сити
|
|
2022-10-01 |
Салфорд Сити
|
1 - 1 |
Гримсби Таун
|
|
2022-09-24 |
Сътън Юнайтед
|
1 - 2 |
Салфорд Сити
|
|
2022-09-20 |
Салфорд Сити
|
0 - 0 |
Акрингтън
|
|
2022-09-17 |
Салфорд Сити
|
0 - 1 |
Транмиър
|
|
2022-09-13 |
Харогейт Таун
|
0 - 1 |
Салфорд Сити
|
|
2022-09-03 |
Салфорд Сити
|
2 - 2 |
Кроули Таун
|
|
2022-08-27 |
Салфорд Сити
|
1 - 0 |
Стивънидж
|
|
2022-08-20 |
Донкастър
|
2 - 1 |
Салфорд Сити
|
|
2022-08-16 |
Нюпорт Каунти
|
2 - 3 |
Салфорд Сити
|
|
2022-08-13 |
Салфорд Сити
|
3 - 0 |
Крю Александра
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
6 |
5 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
50% |
42% |
17% |
Класиране Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нотс Каунти |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
13 |
+18 |
30 |
| 2 |
Рексъм |
13 |
9 |
2 |
2 |
38 |
15 |
+23 |
29 |
| 3 |
Боръм Ууд |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
12 |
+8 |
25 |
| 4 |
Честърфийлд |
13 |
7 |
3 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
24 |
| 5 |
Бромли |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
24 |
| 6 |
Солихъл Муурс |
13 |
6 |
4 |
3 |
27 |
16 |
+11 |
22 |
| 7 |
Йорк Сити |
14 |
6 |
4 |
4 |
18 |
12 |
+6 |
22 |
| 8 |
Уокинг |
13 |
6 |
2 |
5 |
22 |
14 |
+8 |
20 |
| 9 |
Уелдстоун |
13 |
5 |
4 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
19 |
| 10 |
Ийстли |
13 |
5 |
4 |
4 |
15 |
15 |
0 |
19 |
| 11 |
Дагенъм и Ред. |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
30 |
-6 |
19 |
| 12 |
Саутенд |
13 |
4 |
5 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
17 |
| 13 |
Мейдънхед Юн. |
13 |
5 |
2 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
17 |
| 14 |
Барнет |
13 |
5 |
2 |
6 |
27 |
32 |
-5 |
17 |
| 15 |
Доркинг |
13 |
5 |
2 |
6 |
24 |
30 |
-6 |
17 |
| 16 |
Олтринкам |
13 |
3 |
5 |
5 |
18 |
24 |
-6 |
14 |
| 17 |
Йоувил |
13 |
2 |
7 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
13 |
| 18 |
Олдъм |
13 |
3 |
4 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
13 |
| 19 |
Халифакс Таун |
13 |
3 |
3 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
12 |
| 20 |
Мейдстоун Юн. |
13 |
3 |
3 |
7 |
17 |
30 |
-13 |
12 |
| 21 |
Гейтсхед |
13 |
2 |
6 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
11 |
| 22 |
Алдършот Таун |
13 |
3 |
2 |
8 |
17 |
22 |
-5 |
11 |
| 23 |
Скънторп |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
26 |
-7 |
11 |
| 24 |
Торки Юнайтед |
13 |
2 |
3 |
8 |
9 |
23 |
-14 |
9 |
Класиране Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стивънидж |
14 |
10 |
2 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
32 |
| 2 |
Лейтън Ориент |
13 |
9 |
3 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
30 |
| 3 |
Нортхямптън |
14 |
8 |
3 |
3 |
23 |
14 |
+9 |
27 |
| 4 |
Мансфийлд Таун |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
26 |
| 5 |
Брадфорд Сити |
13 |
7 |
3 |
3 |
19 |
11 |
+8 |
24 |
| 5 |
Карлайл |
13 |
6 |
6 |
1 |
19 |
11 |
+8 |
24 |
| 7 |
Салфорд Сити |
13 |
7 |
3 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
24 |
| 8 |
Суиндън |
14 |
6 |
5 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
23 |
| 9 |
Транмиър |
13 |
7 |
1 |
5 |
16 |
9 |
+7 |
22 |
| 10 |
Гримсби Таун |
13 |
6 |
4 |
3 |
17 |
11 |
+6 |
22 |
| 11 |
Бароу |
13 |
7 |
0 |
6 |
16 |
15 |
+1 |
21 |
| 12 |
Донкастър |
14 |
6 |
3 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
21 |
| 13 |
Крю Александра |
13 |
4 |
5 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
17 |
| 14 |
Сътън Юнайтед |
14 |
5 |
2 |
7 |
13 |
17 |
-4 |
17 |
| 15 |
Уолсол |
14 |
4 |
4 |
6 |
16 |
14 |
+2 |
16 |
| 16 |
Стокпорт |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
19 |
-5 |
12 |
| 17 |
Уимбълдън |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
12 |
| 18 |
Джилингам |
13 |
2 |
6 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
12 |
| 19 |
Нюпорт Каунти |
14 |
3 |
2 |
9 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 20 |
Харогейт Таун |
13 |
3 |
2 |
8 |
10 |
17 |
-7 |
11 |
| 21 |
Рочдейл |
13 |
3 |
2 |
8 |
10 |
19 |
-9 |
11 |
| 22 |
Колчестър |
13 |
2 |
3 |
8 |
10 |
18 |
-8 |
9 |
| 23 |
Кроули Таун |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
23 |
-11 |
9 |
| 24 |
Хартлипул |
14 |
1 |
6 |
7 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
Рочдейл следващи 6 срещи
|
2022-10-22 |
Рочдейл
|
- |
Уимбълдън
|
|
2022-10-25 |
Транмиър
|
- |
Рочдейл
|
|
2022-10-29 |
Уолсол
|
- |
Рочдейл
|
|
2022-11-05 |
Бристъл Роувърс
|
- |
Рочдейл
|
|
2022-11-08 |
Рочдейл
|
- |
Салфорд Сити
|
|
2022-11-12 |
Рочдейл
|
- |
Мансфийлд Таун
|
Салфорд Сити следващи 6 срещи
|
2022-10-22 |
Салфорд Сити
|
- |
Стокпорт
|
|
2022-10-25 |
Хартлипул
|
- |
Салфорд Сити
|
|
2022-10-29 |
Лейтън Ориент
|
- |
Салфорд Сити
|
|
2022-11-05 |
Питърбъро
|
- |
Салфорд Сити
|
|
2022-11-08 |
Рочдейл
|
- |
Салфорд Сити
|
|
2022-11-12 |
Салфорд Сити
|
- |
Уимбълдън
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.80 |
3.20 |
2.20 |
| Вероятност |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.30 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.58 |
1.38 |
| Вероятност |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.38 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.31 |
3.20 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 1.5 @ 1.31 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.77 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Под 2.5 @ 1.77 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.30 |
1.29 |
| Вероятност |
|
27% |
73% |
|
Под 3.5 @ 1.29 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.77 |
1.90 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.77 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-18 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!