Лига 2 - Франция
събота, 01.10.2022
18:00
18:00

Родес

Амиен
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Родес |
| Гост: | Амиен |
| Разстояние: | 617.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.10 | 2.55 | X | 1.50 | 1.40 | |||
| 32% | 34% | 34% | 3.10 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 68% | 32% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Последни 4 директни срещи
| 2022-02-19 | Родес | 1 - 1 | Амиен |
| 2021-09-11 | Амиен | 0 - 1 | Родес |
| 2021-04-11 | Амиен | 1 - 0 | Родес |
| 2020-12-05 | Родес | 1 - 2 | Амиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 0% |
Родес последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Париж ФК | 1 - 2 | Родес |
| 2022-09-10 | Родес | 1 - 1 | Валансиен |
| 2022-08-30 | Родес | 1 - 4 | Метц |
| 2022-08-27 | Бастия | 0 - 2 | Родес |
| 2022-08-20 | Родес | 2 - 2 | Анси |
| 2022-08-13 | Ним | 1 - 0 | Родес |
| 2022-08-06 | Родес | 0 - 3 | Бордо |
| 2022-07-30 | Кювили-Руан | 0 - 0 | Родес |
| 2022-07-23 | Клермон Фут | 2 - 0 | Родес |
| 2022-07-14 | Родес | 0 - 2 | Бастия |
| 2022-05-14 | Родес | 2 - 0 | Каен |
| 2022-05-07 | Бастия | 0 - 1 | Родес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Амиен последни 12 срещи
| 2022-09-23 | Амиен | 2 - 5 | Кювили-Руан |
| 2022-09-17 | Амиен | 3 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2022-09-10 | Каен | 3 - 1 | Амиен |
| 2022-09-02 | Амиен | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-30 | Амиен | 1 - 1 | Париж ФК |
| 2022-08-27 | Льо Авър | 1 - 1 | Амиен |
| 2022-08-20 | Амиен | 3 - 1 | Бастия |
| 2022-08-13 | Сошо | 0 - 1 | Амиен |
| 2022-08-06 | Амиен | 1 - 0 | Анси |
| 2022-07-30 | Метц | 3 - 0 | Амиен |
| 2022-07-09 | Оксер | 2 - 3 | Амиен |
| 2022-07-01 | Амиен | 1 - 4 | Остенде |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сошо | 9 | +12 | 19 |
| 2 | Льо Авър | 9 | +11 | 18 |
| 3 | Бордо | 9 | +8 | 17 |
| 4 | Амиен | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Гингам | 8 | +6 | 16 |
| 6 | Каен | 9 | +5 | 15 |
| 7 | Валансиен | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Бастия | 9 | -3 | 13 |
| 9 | Гренобъл Фут 38 | 9 | -2 | 12 |
| 10 | Метц | 9 | +2 | 11 |
| 11 | Дижон | 9 | -3 | 11 |
| 12 | Париж ФК | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Лавал | 9 | -3 | 10 |
| 14 | По | 9 | -6 | 10 |
| 15 | Анси | 9 | -2 | 9 |
| 16 | Родес | 8 | -4 | 9 |
| 17 | Ним | 9 | -4 | 8 |
| 18 | Сент Етиен | 9 | -1 | 7 |
| 19 | Кювили-Руан | 9 | -7 | 7 |
| 20 | Шамоа Ниор | 9 | -10 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Родес | |
| Амиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Родес | Амиен |
|---|---|---|---|
| 1 | Сошо | 0 - 1 | |
| 2 | Льо Авър | 1 - 1 | |
| 3 | Бордо | 0 - 3 | |
| 4 | Амиен | - | |
| 5 | Гингам | ||
| 6 | Каен | 3 - 1 | |
| 7 | Валансиен | 1 - 1 | |
| 8 | Бастия | ||
| 9 | Гренобъл Фут 38 | ||
| 10 | Метц | 1 - 4 | 3 - 0 |
| 11 | Дижон | ||
| 12 | Париж ФК | ||
| 13 | Лавал | ||
| 14 | По | ||
| 15 | Анси | 2 - 2 | |
| 16 | Родес | - | |
| 17 | Ним | ||
| 18 | Сент Етиен | ||
| 19 | Кювили-Руан | ||
| 20 | Шамоа Ниор |
Класиране в шампионата
| Родес | Амиен | |
| Позиция | 16 | 4 |
| Точки | 9 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 15 |
| Точки | 2 | 4 |
Форма в шампионата
| Родес | Амиен | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 3 |
5
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Родес | Амиен | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
12
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
10 |
3
7 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (89) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (222) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 27% |
Родес следващи 6 срещи
| 2022-10-04 | Гингам | - | Родес |
| 2022-10-08 | По | - | Родес |
| 2022-10-15 | Родес | - | Льо Авър |
| 2022-10-22 | Каен | - | Родес |
| 2022-10-29 | Сент Етиен | - | Родес |
| 2022-11-05 | Родес | - | Гренобъл Фут 38 |
Амиен следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | Амиен | - | Дижон |
| 2022-10-15 | Ним | - | Амиен |
| 2022-10-22 | Амиен | - | Сент Етиен |
| 2022-10-30 | Шамбли | - | Амиен |
| 2022-11-05 | По | - | Амиен |
| 2022-11-12 | Амиен | - | Кювили-Руан |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 3.10 | 2.55 |
| Вероятност | 32% | 34% | 34% |
| X @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.40 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.16 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
