Лига 2 - Франция
събота, 05.11.2022
18:00
18:00

Родес

Гренобъл Фут 38
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Родес |
| Гост: | Гренобъл |
| Разстояние: | 264.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 2.90 | 2.55 | X2 | 1.50 | 1.36 | |||
| 15% | 46% | 39% | 1.36 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.87 | 1.40 | 6.00 | 1.12 | ||||||
| 59% | 41% | 43% | 57% | 23% | 77% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-03-12 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Родес |
| 2021-09-24 | Родес | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 |
| 2021-05-15 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Родес |
| 2020-08-22 | Родес | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2019-12-20 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 1 | Родес |
| 2019-08-13 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Родес |
| 2019-07-19 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Родес |
| 2018-01-12 | Родес | 0 - 2 | Гренобъл Фут 38 |
| 2017-08-11 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Родес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 3 | 5 | 1 | 0 | |
| 11% | 56% | 33% | 56% | 11% | 0% |
Родес последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Сент Етиен | 0 - 0 | Родес |
| 2022-10-22 | Каен | 2 - 0 | Родес |
| 2022-10-15 | Родес | 1 - 1 | Льо Авър |
| 2022-10-08 | По | 2 - 2 | Родес |
| 2022-10-04 | Гингам | 0 - 0 | Родес |
| 2022-10-01 | Родес | 0 - 1 | Амиен |
| 2022-09-17 | Париж ФК | 1 - 2 | Родес |
| 2022-09-10 | Родес | 1 - 1 | Валансиен |
| 2022-08-30 | Родес | 1 - 4 | Метц |
| 2022-08-27 | Бастия | 0 - 2 | Родес |
| 2022-08-20 | Родес | 2 - 2 | Анси |
| 2022-08-13 | Ним | 1 - 0 | Родес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Гренобъл Фут 38 последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Валансиен |
| 2022-10-15 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-10-08 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 2 | Лавал |
| 2022-10-01 | Сент Етиен | 2 - 2 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-09-17 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Каен |
| 2022-09-10 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 2 | Париж ФК |
| 2022-09-02 | Амиен | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-30 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 2 | Ним |
| 2022-08-27 | Анси | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-22 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Бордо |
| 2022-08-13 | Бастия | 3 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-06 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Сошо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 50% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 13 | +12 | 27 |
| 2 | Льо Авър | 13 | +16 | 26 |
| 3 | Сошо | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Амиен | 13 | +2 | 23 |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | 13 | +3 | 22 |
| 6 | Валансиен | 13 | +2 | 22 |
| 7 | Каен | 13 | +3 | 21 |
| 8 | Гингам | 13 | +1 | 19 |
| 9 | Бастия | 13 | -4 | 18 |
| 10 | Париж ФК | 13 | 0 | 17 |
| 11 | По | 13 | -4 | 17 |
| 12 | Метц | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Кювили-Руан | 13 | -4 | 15 |
| 14 | Лавал | 13 | -1 | 14 |
| 15 | Дижон | 13 | -5 | 13 |
| 16 | Анси | 13 | -3 | 12 |
| 17 | Родес | 13 | -7 | 12 |
| 18 | Сент Етиен | 13 | -3 | 11 |
| 19 | Ним | 13 | -6 | 11 |
| 20 | Шамоа Ниор | 13 | -13 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Родес | |
| Гренобъл Фут 38 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Родес | Гренобъл Фут 38 |
|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 0 - 3 | |
| 2 | Льо Авър | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Сошо | ||
| 4 | Амиен | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | - | |
| 6 | Валансиен | 1 - 1 | |
| 7 | Каен | ||
| 8 | Гингам | ||
| 9 | Бастия | 3 - 0 | |
| 10 | Париж ФК | ||
| 11 | По | ||
| 12 | Метц | 1 - 4 | |
| 13 | Кювили-Руан | ||
| 14 | Лавал | ||
| 15 | Дижон | ||
| 16 | Анси | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 17 | Родес | - | |
| 18 | Сент Етиен | 2 - 2 | |
| 19 | Ним | ||
| 20 | Шамоа Ниор | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Родес | Гренобъл Фут 38 | |
| Позиция | 17 | 5 |
| Точки | 12 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 13 |
| Точки | 3 | 6 |
Форма в шампионата
| Родес | Гренобъл Фут 38 | |
|
Победи Равни Загуби |
2
6 5 |
6
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 3 |
1
3 2 |
Голове в шампионата
| Родес | Гренобъл Фут 38 | |
|
Вкарани Получени |
11
18 |
15
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
12 |
5
6 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (130) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (303) | |
| Средно голове на мач | 2.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 24% |
Родес следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Сент Етиен | - | Родес |
| 2022-12-10 | Ним | - | Родес |
| 2022-12-16 | Монпелие | - | Родес |
| 2022-12-26 | Сошо | - | Родес |
| 2022-12-30 | Родес | - | Дижон |
| 2023-01-07 | Монако | - | Родес |
Гренобъл Фут 38 следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Гренобъл Фут 38 | - | Дижон |
| 2022-11-19 | Гренобъл Фут 38 | - | Вилфранш-Божоле |
| 2022-12-09 | Сент Етиен | - | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-12-17 | Гренобъл Фут 38 | - | Анси |
| 2022-12-26 | Кювили-Руан | - | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-12-30 | Гренобъл Фут 38 | - | Метц |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 2.90 | 2.55 |
| Вероятност | 15% | 46% | 39% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.36 |
| Вероятност | 28% | 72% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 1.40 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.00 | 1.12 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.12 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Без @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
